Turniej Wczasowy W-5
Sława, 14 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 141Ryszard Chmiel
Mirosław Bubiłek
7.0
13.0
LBSYRENA Zbąszynek 60.6022130
 249Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 60.1921117
 385Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
7.0
4.0
DSERBUD AZS Polit.IX Wrocław
KBS Kolejarz Wrocław
59.3619107
 465Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 59.261898
 527Alfred Czech
Zbigniew Gmoch
7.0
7.0
OPPROGRES Kędzierzyn Koźle
 
59.001691
 682Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 58.261585
 768Jan Blajda
Maciej Janeczko
13.0
4.0
MP
SL
Wincor Nixdorf CRACOVIA
JOCKER Oświęcim
58.111379
 843Włodzimierz Starkowski
Ryszard Sakowicz
19.0
12.0
DS
LB
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
GSBS Kart-EL Gorzów
57.711274
 942Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPPAB Poznań
Budowlani Chodzież
57.461069
 1053Waldemar Gałek
Tomasz Sobczak
2.5
0.5
LDPilica Tomaszów Maz 56.94964
 1162Janko Katerbau
Jacek Ciechomski
 
18.0
WP
MA
Poznańska Asocjacja Brydżowa
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
56.71860
 1267Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
2.5
7.0
MASingleton Warszawa
KS Wesoła Warszawa
56.68657
 1381Roman Jagielski
Sylwester Sokół
 
 
NZ  56.50554
 1451Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
56.28551
 1526Maciej Bojarski
Michał Gulczyński
2.0
4.0
DS
WP
AZS Polit.VIII Wrocław
Dąbrówka Remondis Poznań
55.22448
 1686Jan Marcinkowski
Kazimierz Bednarek
2.5
7.0
DSMKS Zakrzów Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
54.30445
 17102Zuzanna Moszczyńska
Rafał Marks
1.5
2.5
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa
53.92442
 188Danuta Krupnik
Maciej Kowalski
4.0
7.0
MASZABLA Płock
WKRA Żuromin
53.67439
 193Marek Bogusz
Tadeusz Masłowski
12.0
7.0
LB
WP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
KS Unia I Leszno
53.65336
 2073Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom 53.09333
 2189Lech Kurowski
Grzegorz Lewaciak
7.0
18.0
DS
LD
AZS Polit.VI FWB Wałbrzych
WZBS
52.83330
 22104Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
7.0
4.0
SWGSM OK Kielce 52.82327
 2388Stanisław Janik
Tomasz Mieloch
12.0
4.0
WPBudowlani Chodzież
KS Unia II Leszno
52.59224
 247Katarzyna Dufrat
Michał Klukowski
4.0
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław 52.48221
 2569Jacek Kalita
Jakub Wojcieszek
19.0
7.0
MAAUGURI Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
52.17218
 26109Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 52.16215
 2745Thomas Gotard
Martin Rehder
4.0
5.0
WP
GER
  52.00112
 28106Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
1.5
1.0
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 51.1819
 296Aleksander Krych
Paweł Szymaszczyk
4.0
2.5
MASingleton Warszawa
AZS UW Warszawa
50.7916
 3025Mirosław Żerkowski
Jan Styczyński
1.5
4.0
SLIMPAS MDK Południe Katowice
 
50.4313
 315Andrzej Sładki
Michał Bojanowski
7.0
7.0
SLSenior I Katowice 50.42 1
 324Zygmunt Sanocki
Sławomir Polak
4.0
2.5
LB
WP
GKT NAFTA Zielona Góra
KS Unia II Leszno
49.99 1
 33107Ryszard Calik
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPŚwiatowid
BLOTKA
49.51 1
 3444Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
49.27 1
 351Łukasz Brede
Piotr Nawrocki
12.0
12.0
MAAUGURI Warszawa
Spójnia II Warszawa
49.15 1
 36108Wiesław Gotowicki
Krzysztof Gromadziński
2.5
2.0
LD
LB
 
Steinpol Ilanka 2 Rzepin
49.05 1
 3770Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
12.0
4.0
LBSteinpol Ilanka 1 Rzepin 48.10 1
 3822Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
7.0
7.0
MPTS Wisła Kraków
Dyktator Kraków
47.86 1
 392Włodzimierz Buze
Maja Żabierek
18.0
2.5
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
Martini Club
47.48 1
 4046Andrzej Tomusiak
Piotr Krawczyk
2.5
7.0
DS 
KS Konfeks I Legnica
47.47 1
 4121Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
1.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 47.33 1
 4224Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek 47.26 1
 43105Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard 47.10 1
 4483Leszek Jaworski
Wiesław Smaza
7.0
7.0
SLSILESIA-ELMONT Gliwice
Silesia-ENKO Gliwice
46.97 1
 4523Andrzej Popinigis
Wiesław Padewski
2.0
2.5
ZPPOJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
POGOŃ Połczyn Zdrój
45.27 1
 4663Katarzyna Parcia
Tomasz Kłys
2.0
2.5
SLSILESIA-ELMONT Gliwice
Dźwig Szczyrk
45.08 1
 4784Piotr Korecki
Aleksander Kud
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych 44.94 1
 4861Andrzej Luczynski
Curt Sjolin
 
1.0
NZ
LB
 
UKS Jedynka Gomad Gorzów
44.50 1
 4947Ryszard Kluk
Bogdan Warchałowski
4.0
 
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 44.17 1
 5072Jarosław Cieślar
Adam Rduch
 
 
NZ  44.14 1
 5187Przemysław Klęsk
Patryk Araszkiewicz
2.5
4.0
ZPAMATOR Szczecin
TRZYNASTKA-LOXIII Szczecin
43.75 1
 5252Bożena Rakuzy
Iwona Sarkowska
1.5
 
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 43.55 1
 5371Adolf Bogusz
Mariusz Kadoński
4.0
 
LB
NZ
MILTON-MASTER Głogów
 
42.23 1
 5448Anna Pełszyńska
Edmund Czubak
4.0
7.0
SL
MA
GKS Piast I Gliwice
Singleton Warszawa
41.84 1
 55101Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
4.0
12.0
SLSilesia-EPK Gliwice 40.68 1
 5666Sandra Różańska
Arkadiusz Majcher
2.0
2.5
MAMartini Club
AZS UW Warszawa
39.81 1
 5750Jolanta Adamska
Zygmunt Adamski
 
1.5
DS 
KS Gwardia II wROCŁAW
37.45 1
 5864Adam Cichoń
Marek Heichel
0.5
1.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
 
35.19 1
 59103Aneta Jarmocik
Tatiana Verkhos
2.5
1.5
ZP
MA
ZZBS Szczecin
Martini Club
34.07 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-16 o 13:45:26