Turniej Wczasowy W-4
Sława, 13 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 152Ryszard Jakubowski
Alfred Czech
7.0
7.0
OPPOMOLOGIA Prószków
PROGRES Kędzierzyn Koźle
64.2022130
 249Anna Sztyber
Artur Wasiak
2.5
12.0
MA
SL
K2 Juniorzy Raszyn
GKS Piast I Gliwice
62.6021117
 344Michał Kania
Łukasz Kalbarczyk
4.0
4.0
MAAZS UW Warszawa 60.8619107
 447Andrzej Tomasiak
Wojciech Sękowski
2.5
4.0
NZ
DS
 
KS Konfeks I Legnica
60.391898
 5103Edward Wojewoda
Jerzy Ronke
 
12.0
NZ
LD
 
WZBS
58.971691
 625Michał Klukowski
Jacek Ciechomski
4.0
18.0
DS
MA
AZS Polit.III Wrocław
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
58.511585
 727Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
4.0
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław 58.461379
 883Piotr Kalinowski
Janusz Pawlicki
7.0
4.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław
KBS Kolejarz Wrocław
56.581274
 963Adam Cichoń
Marek Heichel
1.0
1.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
 
56.551069
 1072Jerzy Prijma
Mirosław Żerkowski
4.0
1.5
SLSenior I Katowice
IMPAS MDK Południe Katowice
56.48964
 1186Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
SLSilesia-EPK Gliwice 55.76760
 1281Adolf Bogusz
Wiesław Wiśniewski
4.0
4.0
LBMILTON-MASTER Głogów 55.02656
 131Michał Nowosadzki
Katarzyna Dufrat
18.0
4.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.III Wrocław
54.98552
 1487Rafał Marks
Anna Morgiel
2.5
2.5
MAAZS UW Warszawa
KU AZS UW Warszawa
53.88548
 1571Jacek Michalski
Roman Goszcz
2.0
4.0
SLTOM Dąbrowa Górnicza 53.62445
 1648Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 53.48442
 1746Michał Gulczyński
Sławomir Piechocki
4.0
4.0
WPDąbrówka Remondis Poznań
PAB Poznań
53.41439
 1882Piotr Brzeziński
Marek Bogusz
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 52.95436
 1921Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
2.5
2.0
ZPPOGOŃ Połczyn Zdrój
POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
52.35333
 20107Maciej Bojarski
Mateusz Sobczak
2.0
2.5
DS
MA
AZS Polit.VIII Wrocław
AZS UW Warszawa
52.18330
 2166Ewa Dziekańska
Aleksander Kud
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych 51.56327
 2288Thomas Gotard
Martin Rehder
4.0
5.0
WP
GER
  51.33324
 23104Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
5.0
5.0
GER  51.31221
 2451Edmund Czubak
Sławomir Rokicki
7.0
7.0
MASingleton Warszawa
KS Wesoła Warszawa
51.08218
 25108Krzysztof Dziekański
Piotr Korecki
7.0
4.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych 50.68215
 2628Tadeusz Sobota
Ryszard Lato
4.0
2.0
SW
LU
GSM OK Kielce
 
50.61212
 272Grzegorz Lewaciak
Kazimierz Sługocki
18.0
12.0
LD
LB
WZBS
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
50.4719
 2845Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław 50.3616
 2950Adam Kozłowski
Stanisław Janik
12.0
12.0
LB
WP
GSBS Kart-EL Gorzów
Budowlani Chodzież
50.0413
 3023Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek 49.69 1
 318Łukasz Brede
Jakub Wojcieszek
12.0
7.0
MAAUGURI Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
49.50 1
 3242Roman Zabłocki
Piotr Krawczyk
4.0
7.0
OP
DS
BLOTKA Dobrodzień
KS Konfeks I Legnica
49.46 1
 3361Jan Betley
Paweł Szymaszczyk
4.0
4.0
MAAZS UW Warszawa 49.10 1
 344Roman Jagielski
Sylwester Sokół
 
 
NZ  49.05 1
 3564Magda Budzyńska
Piotr Dybicz
0.5
7.0
MASingleton Warszawa
KU AZS UW Warszawa
48.74 1
 3684Bernard Jadczak
Lech Kurowski
7.0
7.0
DSERBUD AZS Polit.IX Wrocław
AZS Polit.VI FWB Wałbrzych
48.36 1
 373Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
48.16 1
 3873Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
DSMKS Zakrzów Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
48.11 1
 3926Włodzimierz Buze
Curt Sjolin
18.0
1.0
MA
LB
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
UKS Jedynka Gomad Gorzów
47.99 1
 40105Bogumiła Jakubowska
Ewa Mielcarzewicz
2.0
4.0
WPSystem Poznań 47.47 1
 4185Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 47.18 1
 427Zygmunt Sanocki
Sławomir Polak
4.0
2.5
LB
WP
GKT NAFTA Zielona Góra
KS Unia II Leszno
47.07 1
 4353Ryszard Kluk
Iwona Sarkowska
4.0
 
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 46.86 1
 4422Mirosław Szparaga
Elżbieta Dabczyńska
4.0
2.5
KP
NZ
Wodociągi Włocławek
 
46.84 1
 455Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
1.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 45.93 1
 46106Kazimierz Bednarek
Marcin Ładowski
7.0
 
DS
NZ
MKS Rokita Brzeg Dolny
 
45.91 1
 476Jarosław Krakowski
Maciej Hutyra
 
2.5
NZ
DS
 
AZS Polit. II Wrocław
45.32 1
 4824Waldemar Gałek
Eligiusz Lasota
2.5
 
LDPilica Tomaszów Maz 45.05 1
 4969Ryszard Calik
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPŚwiatowid
BLOTKA
44.47 1
 5067Andrzej Sładki
Michał Bojanowski
7.0
7.0
SLSenior I Katowice 44.02 1
 5143Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
43.44 1
 5262Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom 43.27 1
 5368Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard 41.34 1
 5465Stanisław Nowak
Józef Brutkowski
2.0
2.0
SL 
MASKÓR Żywiec
41.29 1
 55102Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
2.0
1.5
PMBUDMOR Władysławowo 39.49 1
 5641Zbigniew Halat
Wiesław Smaza
12.0
7.0
LB
SL
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
Silesia-ENKO Gliwice
37.76 1
 5770Bożena Rakuzy
Ryszard Lachowicz
1.5
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 37.52 1
 58101Paulina Chojnicka
Tomasz Trzewik
 
1.0
DS
MP
AZS Polit.XIV Wrocław
UKS Jocker Oświęcim
32.92 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-16 o 13:44:11