Turniej Wczasowy W-2
Sława, 11 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 133Thomas Gotard
Martin Rehder
4.0
5.0
WP
GER
  69.2825130
 292Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
64.1824118
 324Michał Klukowski
Jakub Wojcieszek
4.0
7.0
DS
MA
AZS Polit.III Wrocław
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
62.9522109
 431Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
7.0
7.0
MPDyktator Kraków
TS Wisła Kraków
61.8021101
 525Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
4.0
4.0
PM
WP
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Dąbrówka Remondis Poznań
61.682095
 666Zbigniew Gmoch
Ryszard Kluk
7.0
4.0
OP
DS
 
MKS Nysa-Kluk Kłodzko
60.301990
 7103Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
DSMKS Zakrzów Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
60.071785
 891Piotr Korecki
Aleksander Kud
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych 59.601681
 972Sławomir Piechocki
Michał Gulczyński
4.0
4.0
WPPAB Poznań
Dąbrówka Remondis Poznań
59.161577
 1081Roman Jagielski
Sylwester Sokół
 
 
NZ  58.391473
 1110Łukasz Brede
Bartłomiej Igła
12.0
7.0
MA
MP
AUGURI Warszawa
CKiS Skawina I
58.371270
 1228Marek Czerepak
Grzegorz Jarząbek
7.0
4.0
DSAZS Polit.IV Wrocław 58.311167
 1389Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 57.801064
 1449Maciej Janeczko
Wiesław Smaza
4.0
7.0
SLJOCKER Oświęcim
Silesia-ENKO Gliwice
57.77961
 1586Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
2.5
4.0
MAAZS UW Warszawa 57.57758
 164Tadeusz Laszczak
Włodzimierz Buze
4.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 56.76655
 1746Maria Tomczewska
Curt Sjolin
7.0
1.0
PM
LB
RZEMYK Gdynia
UKS Jedynka Gomad Gorzów
56.26552
 18105Andrzej Wojnarowski
Alfred Czech
7.0
7.0
OPSPARTA Lubliniec
PROGRES Kędzierzyn Koźle
56.21549
 1948Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 54.89546
 2050Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
7.0
4.0
DSERBUD AZS Polit.IX Wrocław
KBS Kolejarz Wrocław
54.30543
 2152Kamila Szczepańska
Marta Maj-Rudnicka
7.0
12.0
MA
LD
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
WZBS
53.70540
 2284Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
53.63437
 2387Jarosław Grabek
Mariusz Ilnicki
2.0
4.0
DS 
MKS Nysa-Kluk Kłodzko
53.49434
 2430Jacek Ciechomski
Wojciech Gaweł
18.0
7.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.VII Wrocław
53.46432
 2521Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 53.45430
 2651Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
7.0
7.0
SLSenior I Katowice 53.15328
 2771Ryszard Zubiel
Paweł Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 53.07326
 282Katarzyna Bąk
Agnieszka Kamińska
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom 52.79324
 2993Paweł Szymonik
Bernd Gahntz
4.0
 
MA
GER
KB POLFA Warszawa
 
52.39322
 3069Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów 52.02320
 31113Łukasz Gaweł
Adam Cichoń
4.0
1.0
DS
MP
AZS Polit.VII Wrocław
Wincor Nixdorf CRACOVIA
51.77218
 321Grzegorz Czapulak
Jan Niebudek
4.0
2.0
DSKS Konfeks II Legnica
KS Konfeks Legnica
51.64216
 33108Krzysztof Dziekański
Stanisław Wawszczyk
7.0
2.5
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych 51.54214
 3423Piotr Stopa
Jan Blajda
12.0
13.0
MPTS Wisła Kraków
Wincor Nixdorf CRACOVIA
51.15212
 3544Grzegorz Witkowski
Łukasz Kalbarczyk
2.5
4.0
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa
51.07110
 3683Antoni Ochot
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
DS
SL
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
Silesia-EPK Gliwice
50.1718
 3765Andrzej Sawko
Marek Rużyło
4.0
4.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny 50.0616
 38110Paweł Łęcki
Wojciech Wójciak
2.0
4.0
KPWodociągi Włocławek 49.6314
 3967Ryszard Lachowicz
Andrzej Zieleń
7.0
2.5
DS
OP
MKS Nysa-Kluk Kłodzko
ZDZ Wołczyn
49.4912
 4064Jacek Michalski
Roman Goszcz
2.0
4.0
SLTOM Dąbrowa Górnicza 49.36 1
 4153Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
4.0
4.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra
SINGLETON Zielona Góra
49.30 1
 4285Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
7.0
4.0
SWGSM OK Kielce 49.18 1
 4363Jerzy Małek
Piotr Krawczyk
2.5
7.0
DSKS Konfeks II Legnica
KS Konfeks I Legnica
49.13 1
 4443Zbigniew Tymków
Jerzy Prijma
12.0
4.0
SLSilesia-EPK Gliwice
Senior I Katowice
48.79 1
 4526Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
1.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 48.78 1
 46104Eugeniusz Konik
Kazimierz Bednarek
2.5
7.0
OP
DS
BLOTKA Dobrodzień
MKS Rokita Brzeg Dolny
48.39 1
 4742Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
LB
SL
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
Silesia-ENKO Gliwice
48.08 1
 48111Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
4.0
1.5
MPWincor Nixdorf CRACOVIA 47.84 1
 4947Magda Budzyńska
Zuzanna Moszczyńska
0.5
1.5
MASingleton Warszawa
KU AZS UW Warszawa
47.44 1
 50106Rafał Marks
Ewelina Zieleniewska
2.5
1.0
MAAZS UW Warszawa
Singleton Warszawa
47.44 1
 5141Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
1.0
1.0
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 47.29 1
 5232Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
2.5
4.0
WP
LB
KS Unia II Leszno
GKT NAFTA Zielona Góra
47.11 1
 5388Cezary Dudkiewicz
Mateusz Sobczak
1.5
2.5
MAAZS UW Warszawa 47.03 1
 5468Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard 46.39 1
 5561Piotr Kulesza
Adam Marcinowski
2.0
4.0
DSAZS Polit.Wrocław
AZS Polit.III Wrocław
46.17 1
 5613Jacek Stasica
Bogdan Palczyński
7.0
7.0
MPTS Wisła Kraków
Dyktator Kraków
46.11 1
 573Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 45.88 1
 5829Grzegorz Adamski
Patryk Araszkiewicz
2.5
4.0
ZPAMATOR Szczecin
TRZYNASTKA-LOXIII Szczecin
45.58 1
 5912Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
4.0
2.5
DS
MA
AZS Polit.III Wrocław
K2 Delta Raszyn
44.43 1
 60107Izabella Jaworska
Andrzej Kozikowski
2.0
12.0
LDMKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
WZBS
43.95 1
 615Aneta Jarmocik
Dominik Jarmocik
2.5
2.0
ZPZZBS Szczecin
JAGÓDKA Szczecin
43.86 1
 6245Jerzy Nowak
Stanisław Janik
12.0
12.0
WPBudowlani Chodzież 43.55 1
 637Jan Sadowski
Grzegorz Debita
2.5
2.0
WP
DS
Poznańska Asocjacja Brydżowa
AZS Polit.VIII Wrocław
43.37 1
 6462Krzysztof Rogoziński
Ryszard Sakowicz
12.0
12.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów 43.10 1
 6522Andrzej Kondeja
Waldemar Burakowski
12.0
13.0
MAK2 OLDERSI Raszyn
NOWOGAMES Warszawa
42.43 1
 6627Aleksy Swoboda
Jerzy Cholewa
4.0
2.5
SL  42.13 1
 678Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0
LDWZBS 41.98 1
 68112Roman Zabłocki
Ryszard Olenderek
4.0
7.0
OP
WP
BLOTKA Dobrodzień
Progress I Ostrzeszów
41.87 1
 69109Ryszard Suder
Albina Suder
2.0
1.5
DSBKB Liceum Bolesławiec 41.39 1
 7073Bernard Broda
Edward Dorosz
4.0
4.0
OPRSM CHEMIK Kędzierzyn Koźle 41.00 1
 71102Kazimierz Dziadkowiec
Józef Barczyk
2.5
4.0
MPDrogowiec 40.95 1
 726Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
4.0
7.0
WPKTB Konin 39.98 1
 7382Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
2.5
2.0
LDAMATOR HERBY Częstochowa 39.30 1
 749Kazimierz Szlachta
Zbigniew Lasocki
7.0
7.0
ZPSTRADA Szczecin 38.76 1
 7511Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
2.0
4.0
KPWodociągi Włocławek 37.97 1
 7670Andrzej Popinigis
Wiesław Padewski
2.0
2.5
ZPPOJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
POGOŃ Połczyn Zdrój
36.68 1
 77101Marek Bogusz
Ralf Wollenberg
12.0
5.0
LB
GER
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
 
36.23 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-16 o 13:32:38