Turniej Kongresowy K-7
Sława, 15 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 178Aleksander Kud
Curt Sjolin
7.0
1.0
DS
LB
AZS Polit.VI FWB Wałbrzych
UKS Jedynka Gomad Gorzów
62.8338150
 265Leszek Jaworski
Katarzyna Parcia
7.0
2.0
SLSILESIA-ELMONT Gliwice 62.4635137
 386Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 61.9333127
 455Łukasz Brede
Ryszard Sakowicz
12.0
12.0
MA
LB
AUGURI Warszawa
GSBS Kart-EL Gorzów
61.0231118
 579Michał Nowosadzki
Katarzyna Dufrat
18.0
4.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.III Wrocław
60.3028111
 659Stanisław Janik
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WPBudowlani Chodzież
PAB Poznań
58.5426105
 767Jacek Ciechomski
Adam Suwik
18.0
18.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
KRAJEWSKI Łowicz
58.272499
 873Paweł Szymaszczyk
Rafał Marks
4.0
2.5
MAAZS UW Warszawa 58.252194
 958Jacek Leśniczak
Janko Katerbau
13.0
 
WPKS Unia I Leszno
Poznańska Asocjacja Brydżowa
57.211989
 1089Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
12.0
12.0
MA
LD
Spójnia II Warszawa
WZBS
57.181784
 1143Jerzy Gładysz
Lech Warężak
12.0
7.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
56.561480
 1261Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa
Singleton Warszawa
56.311276
 1385Jerzy Rymwid
Jerzy Sieracki
12.0
7.0
WPKS Unia I Leszno 56.201072
 1446Jakub Wojcieszek
Piotr Dybicz
7.0
7.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
KU AZS UW Warszawa
55.53868
 15103Jacek Kalita
Michał Kwiecień
19.0
24.0
MA
WP
AUGURI Warszawa
KS UNIA WINKHAUS Leszno
55.35864
 1682Włodzimierz Buze
Tadeusz Masłowski
18.0
7.0
MA
WP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
KS Unia I Leszno
55.34760
 17102Thomas Gotard
Martin Rehder
4.0
5.0
WP
GER
  54.63756
 1869Sebastian Piepióra
Maurycy Biernat
7.0
4.0
PM
WP
SDK Tczew
 
54.46652
 1992Loretta Kałwa
Arkadiusz Majcher
 
2.5
DS
MA
AZS Polit.XIV Wrocław
AZS UW Warszawa
54.08648
 20100Izabella Jaworska
Sandra Różańska
2.0
2.0
LD
MA
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
Martini Club
53.77644
 2180Grzegorz Konopko
Bartosz Mer
4.0
2.5
PDHetman Białystok
 
53.37540
 2288Józef Brutkowski
Stanisław Nowak
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec
 
53.20536
 2348Jan Blajda
Bogdan Palczyński
13.0
7.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
Dyktator Kraków
52.87432
 2470Artur Janeczko
Maciej Janeczko
2.5
4.0
SLJOCKER Oświęcim 52.65428
 2591Wojciech Gaweł
Ewa Grabowska
7.0
7.0
DS
MA
AZS Polit.VII Wrocław
Spójnia II Warszawa
52.14424
 2642Jan Betley
Karol Gałązka
4.0
4.0
MAAZS UW Warszawa
Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team
51.96321
 2797Jerzy Niśkiewicz
Andrzej Łagosz
4.0
7.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 51.66318
 2851Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
7.0
2.5
DSAZS Polit.III Wrocław 51.35215
 2990Janusz Pawlicki
Bernard Jadczak
4.0
7.0
DSKBS Kolejarz Wrocław
ERBUD AZS Polit.IX Wrocław
50.71212
 3063Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
50.5629
 3198Zbigniew Gmoch
Maciej Kowalski
7.0
7.0
OP
MA
 
WKRA Żuromin
50.5616
 3262Ryszard Jakubowski
Alfred Czech
7.0
7.0
OPPOMOLOGIA Prószków
PROGRES Kędzierzyn Koźle
50.4913
 3376Jarosław Cieślar
Adam Rduch
 
 
NZ  50.37 1
 3494Michał Klukowski
Michał Gulczyński
4.0
4.0
DS
WP
AZS Polit.III Wrocław
Dąbrówka Remondis Poznań
50.11 1
 3560Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
7.0
7.0
MPTS Wisła Kraków
Dyktator Kraków
49.98 1
 3644Stanisław Gołębiowski
Cezary Balicki
18.0
24.0
DSRUCH SA - AZS Polit.I Wrocław 49.71 1
 3756Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
 
 
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 49.57 1
 3841Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych 49.08 1
 3945Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 49.05 1
 4095Anna Morgiel
Mateusz Sobczak
2.5
2.5
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa
48.91 1
 4187Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec
KBS Piast II Lubań
48.22 1
 4250Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
4.0
12.0
SLSilesia-EPK Gliwice 48.19 1
 4381Robert Biel
Bogusław Nowak
7.0
4.0
DS  47.81 1
 4499Paweł Gałązka
Marek Różański
2.5
7.0
MAK2 Juniorzy Raszyn 47.44 1
 4568Anna Puczyńska
Anna Sztyber
2.0
2.5
MASingleton Warszawa
K2 Juniorzy Raszyn
47.31 1
 4652Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 46.69 1
 4796Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom 46.44 1
 4893Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 45.95 1
 4977Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
4.0
4.0
MASingleton Warszawa 45.59 1
 5074Kazimierz Sługocki
Piotr Brzeziński
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 45.10 1
 5183Marek Bogusz
Bernd Gahntz
12.0
 
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
 
44.98 1
 5249Mirosław Żerkowski
Jan Styczyński
1.5
4.0
SLIMPAS MDK Południe Katowice
 
44.88 1
 5375Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
18.0
12.0
LDWZBS 44.43 1
 5457Joanna Michalska
Marcin Bojarski
 
2.5
DS
MP
AZS Polit.XIV Wrocław
 
43.60 1
 5553Adam Cichoń
Marek Heichel
1.0
1.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
 
43.18 1
 5664Urszula Cwyl
Marek Palubiński
1.5
1.5
MANETFRIENDS 42.23 1
 5772Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
7.0
4.0
SWGSM OK Kielce 42.00 1
 5884Ryszard Calik
Stanisław Gromulski
2.0
2.5
MP
LB
Światowid
SYRENA Zbąszynek
41.35 1
 5954Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard 40.35 1
 6071Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
1.5
2.5
MAMartini Club 37.37 1
 6166Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
2.5
4.0
WP
LB
KS Unia II Leszno
GKT NAFTA Zielona Góra
34.99 1
 62101Zygmunt Adamski
Jolanta Adamska
1.5
 
DSKS Gwardia II wROCŁAW
 
33.13 1
 6347Przemysław Klęsk
Filip Piotrowski
2.5
1.0
ZPAMATOR Szczecin
MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno
30.96 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-15 o 19:43:34