Turniej Kongresowy K-6
Sława, 14 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 142Maciej Terpiłowski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
4.0
2.5
DSAZS Polit.III Wrocław 61.5539150
 275Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 60.3137137
 372Robert Biel
Curt Sjolin
7.0
1.0
DS
LB
 
UKS Jedynka Gomad Gorzów
59.8635127
 457Stanisław Adamczyk
Michał Bojanowski
4.0
7.0
SLSenior I Katowice 59.4533118
 528Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław 59.1931111
 654Cezary Balicki
Stanisław Gołębiowski
24.0
18.0
DSRUCH SA - AZS Polit.I Wrocław 58.7129105
 750Cezary Bura
Sławomir Polak
7.0
2.5
WPKS Unia II Leszno 58.682799
 891Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
SLSilesia-EPK Gliwice 58.532495
 915Jacek Kalita
Michał Kwiecień
19.0
24.0
MA
WP
AUGURI Warszawa
KS UNIA WINKHAUS Leszno
58.412291
 1029Cezary Szadkowski
Waldemar Kozielewski
18.0
4.0
LBSBS 1 Międzyrzecz 58.192087
 1159Mirosław Żerkowski
Jan Styczyński
1.5
4.0
SLIMPAS MDK Południe Katowice
 
57.571884
 1247Piotr Krawczyk
Wojciech Sękowski
7.0
4.0
DSKS Konfeks I Legnica 56.911681
 1374Jerzy Rymwid
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0
WP
LD
KS Unia I Leszno
WZBS
56.571478
 1492Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
4.0
18.0
DS
MA
AZS Polit.III Wrocław
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
56.121275
 1594Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
 
 
LB  55.481072
 1619Stanisław Janik
Jerzy Nowak
12.0
12.0
WPBudowlani Chodzież 55.31869
 1785Wojciech Olański
Włodzimierz Starkowski
19.0
19.0
PD
DS
Katok SL Mińsk
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
55.06866
 1856Michał Gulczyński
Michał Klukowski
4.0
4.0
WP
DS
Dąbrówka Remondis Poznań
AZS Polit.III Wrocław
54.95863
 1946Alfred Czech
Ryszard Jakubowski
7.0
7.0
OPPROGRES Kędzierzyn Koźle
POMOLOGIA Prószków
54.64760
 2080Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych 54.50757
 2123Jerzy Ronke
Ryszard Sakowicz
12.0
12.0
LD
LB
WZBS
GSBS Kart-EL Gorzów
54.22754
 2287Marek Różański
Paweł Gałązka
7.0
2.5
MAK2 Juniorzy Raszyn 54.02651
 2326Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
7.0
7.0
MPDyktator Kraków 53.78648
 2496Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
7.0
4.0
DSERBUD AZS Polit.IX Wrocław
KBS Kolejarz Wrocław
53.46645
 2518Andrzej Sładki
Jerzy Prijma
7.0
4.0
SLSenior I Katowice 53.25542
 2616Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPTS Wisła Kraków
Wincor Nixdorf CRACOVIA
53.23539
 2722Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom 53.15436
 2863Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
18.0
7.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
Singleton Warszawa
52.79433
 2948Wojciech Strzemecki
Marek Heichel
18.0
1.0
MPTS Wisła Kraków
 
52.38430
 3060Zbigniew Halat
Piotr Majak
12.0
4.0
LB
LD
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
 
52.15327
 3158Adam Suwik
Jakub Wojcieszek
18.0
7.0
MAKRAJEWSKI Łowicz
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
52.09324
 3293Bartosz Mer
Grzegorz Konopko
2.5
4.0
PD 
Hetman Białystok
51.81321
 3379Thomas Gotard
Martin Rehder
4.0
5.0
WP
GER
  51.80218
 3490Aleksander Kud
Piotr Korecki
7.0
4.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych 51.65215
 3561Katarzyna Parcia
Wiesław Smaza
2.0
7.0
SLSILESIA-ELMONT Gliwice
Silesia-ENKO Gliwice
51.58212
 3695Kazimierz Sługocki
Marek Bogusz
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 51.0719
 3724Wojciech Gaweł
Łukasz Brede
7.0
12.0
DS
MA
AZS Polit.VII Wrocław
AUGURI Warszawa
51.0216
 3865Łukasz Kalbarczyk
Sandra Różańska
4.0
2.0
MAAZS UW Warszawa
Martini Club
50.8813
 3973Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
4.0
4.0
MASingleton Warszawa 50.28 1
 4055Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
 
13.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
KS Unia I Leszno
49.92 1
 4120Aneta Jarmocik
Włodzimierz Buze
2.5
18.0
ZP
MA
ZZBS Szczecin
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
49.27 1
 4225Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 49.03 1
 4381Mateusz Stępiński
Anna Sztyber
2.5
2.5
MAAZS UW Warszawa
K2 Juniorzy Raszyn
48.52 1
 4464Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 48.47 1
 4583Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
12.0
12.0
MA
LD
Spójnia II Warszawa
WZBS
48.33 1
 4627Halina Szymańska
Ryszard Lewiński
 
1.5
NZ
WP
  48.17 1
 4767Jan Marcinkowski
Kazimierz Bednarek
2.5
7.0
DSMKS Zakrzów Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
48.06 1
 4866Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
 
 
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 47.72 1
 4953Jan Betley
Rafał Marks
4.0
2.5
MAAZS UW Warszawa 47.48 1
 5017Andrzej Popinigis
Wiesław Padewski
2.0
2.5
ZPPOJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
POGOŃ Połczyn Zdrój
47.35 1
 5144Jan Ślipek
Roman Kurzydłowski
7.0
4.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 47.35 1
 5243Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
46.85 1
 5368Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard 46.30 1
 5441Ryszard Chmiel
Mirosław Bubiłek
7.0
13.0
LBSYRENA Zbąszynek 45.99 1
  71Lech Warężak
Lech Kurowski
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec
AZS Polit.VI FWB Wałbrzych
45.99 1
 5678Jarosław Cieślar
Adam Rduch
 
 
NZ  45.60 1
 5777Tadeusz Sobota
Ryszard Jankowski
4.0
7.0
SWGSM OK Kielce 45.56 1
 5862Maurycy Biernat
Sebastian Piepióra
4.0
7.0
WP
PM
 
SDK Tczew
45.47 1
 5951Skarbimir Kozar
Krzysztof Gromadziński
4.0
2.0
LBSteinpol Ilanka 1 Rzepin
Steinpol Ilanka 2 Rzepin
45.29 1
 6030Leszek Jaworski
Tomasz Kłys
7.0
2.5
SLSILESIA-ELMONT Gliwice
Dźwig Szczyrk
45.26 1
 6112Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
1.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 45.22 1
 6252Józef Brutkowski
Stanisław Nowak
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec
 
44.41 1
 6389Piotr Brzeziński
Tadeusz Masłowski
12.0
7.0
LB
WP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
KS Unia I Leszno
44.26 1
 6421Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 43.94 1
 6549Urszula Cwyl
Marek Palubiński
1.5
1.5
MANETFRIENDS 43.76 1
 6614Loretta Kałwa
Arkadiusz Majcher
 
2.5
DS
MA
AZS Polit.XIV Wrocław
AZS UW Warszawa
42.80 1
 6782Waldemar Pietrasiewicz
Bernd Gahntz
 
 
LB  42.56 1
 6888Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa
Singleton Warszawa
40.82 1
 6945Maciej Janeczko
Artur Janeczko
4.0
2.5
SLJOCKER Oświęcim 40.73 1
 7076Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
2.5
1.5
MAMartini Club 40.60 1
 7169Sławomir Zubrycki
Stanisław Stefański
2.5
2.5
LBUKS CZARNI Żagań 39.56 1
 7211Danuta Krupnik
Maciej Kowalski
4.0
7.0
MASZABLA Płock
WKRA Żuromin
39.20 1
 7384Mirosław Piątkowski
Maciej Rochowicz
4.0
4.0
LD
DS
Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź
 
39.14 1
 7470Rafał Molenda
Jarosław Molenda
1.0
7.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
38.97 1
 7586Mateusz Sobczak
Joanna Michalska
2.5
 
MA
DS
AZS UW Warszawa
AZS Polit.XIV Wrocław
38.76 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-15 o 10:57:20