Turniej Kongresowy K-5
Sława, 13 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub±wynikPKLPDF
 194Thomas Gotard
Martin Rehder
4.0
5.0
WP
GER
   84.0039150
 245Edmund Czubak
Jacek Ciechomski
7.0
18.0
MASingleton Warszawa
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
  76.0037138
 325Maurycy Biernat
Sebastian Piepióra
4.0
7.0
WP
PM
 
SDK Tczew
  59.0035129
 418Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków  51.6033121
 547Sławomir Zubrycki
Stanisław Stefański
2.5
2.5
LBUKS CZARNI Żagań  51.0032115
 670Jacek Kalita
Michał Kwiecień
19.0
24.0
MA
WP
AUGURI Warszawa
KS UNIA WINKHAUS Leszno
  49.0029108
  77Stanisław Adamczyk
Jerzy Prijma
4.0
4.0
SLSenior I Katowice  49.0029108
 866Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
 
13.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
KS Unia I Leszno
  48.0026101
 993Cezary Balicki
Stanisław Gołębiowski
24.0
18.0
DSRUCH SA - AZS Polit.I Wrocław  39.002597
 1044Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź  36.002292
  71Piotr Brzeziński
Marek Bogusz
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra  36.002292
 1250Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
7.0
7.0
SLSenior I Katowice  35.001987
 1392Tomasz Włodarczak
Jerzy Sieracki
7.0
7.0
WPKS Unia I Leszno  32.001784
 1461Maciej Terpiłowski
Tomasz Klukowski
4.0
7.0
DSAZS Polit.III Wrocław  25.001479
  64Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
4.0
12.0
WPSystem Poznań
Budowlani Chodzież
  25.001479
  86Jan Betley
Mateusz Stępiński
4.0
2.5
MAAZS UW Warszawa  25.001479
 1724Jakub Wojcieszek
Adam Suwik
7.0
18.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
KRAJEWSKI Łowicz
  24.001071
  78Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych  24.001071
 1926Patryk Araszkiewicz
Krzysztof Lipowski
4.0
1.5
ZPTRZYNASTKA-LOXIII Szczecin
MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno
  23.60866
 2043Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec  22.00863
 2158Wojciech Olański
Włodzimierz Starkowski
19.0
19.0
PD
DS
Katok SL Mińsk
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
  21.00760
 22106Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
5.0
 
GER
NZ
   19.00757
 2313Michał Klukowski
Michał Gulczyński
4.0
4.0
DS
WP
AZS Polit.III Wrocław
Dąbrówka Remondis Poznań
  18.20754
 2487Joanna Kucińska
Jacek Cebulski
2.0
4.0
SLTB DMUKS RELAKS I
TOM Dąbrowa Górnicza
  18.00751
 2552Sławomir Polak
Cezary Bura
2.5
7.0
WPKS Unia II Leszno  17.00648
 2615Michał Nowosadzki
Katarzyna Dufrat
18.0
4.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.III Wrocław
  16.40645
 2729Lesław Hugiel
Irena Hugiel
7.0
7.0
LBALMAR Zielona Góra  15.40642
 2854Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
4.0
4.0
WPKS Unia II Leszno  14.00536
  72Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0
LDWZBS  14.00536
  83Alfred Czech
Ryszard Jakubowski
7.0
7.0
OPPROGRES Kędzierzyn Koźle
POMOLOGIA Prószków
  14.00536
 3190Łukasz Brede
Ryszard Sakowicz
12.0
12.0
MA
LB
AUGURI Warszawa
GSBS Kart-EL Gorzów
  13.00429
  97Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
12.0
12.0
MA
LD
Spójnia II Warszawa
WZBS
  13.00429
 3375Jan Ślipek
Roman Kurzydłowski
7.0
4.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko  12.00424
 3453Jan Blajda
Marek Jaworski
13.0
7.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
TS Wisła Kraków
  9.00419
  89Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów  9.00419
  100Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
18.0
2.5
MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
ZZBS Szczecin
-7.20 9.00419
 3751Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
7.0
7.0
MPDyktator Kraków  6.00314
 3899Marek Szukała
Przemysław Weymann
13.0
7.0
WPPAB Poznań
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  5.00212
 3914Piotr Krawczyk
Wojciech Sękowski
7.0
4.0
DSKS Konfeks I Legnica  4.4029
  16Kazimierz Jaskuła
Eugeniusz Wilniewiec
7.0
4.0
LBALMAR Zielona Góra  4.4029
 4130Waldemar Gałek
Eligiusz Lasota
2.5
 
LDPilica Tomaszów Maz  3.4016
 42102Izabella Jaworska
Aleksander Krych
2.0
4.0
LD
MA
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
Singleton Warszawa
  3.0014
 4327Anna Morgiel
Anna Sztyber
2.5
2.5
MAKU AZS UW Warszawa
K2 Juniorzy Raszyn
  2.4012
 4422Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
2.5
2.0
ZPPOGOŃ Połczyn Zdrój
POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
  -1.00 1
  46Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard  -1.00 1
 4688Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
  -2.00 1
 4719Mateusz Sobczak
Arkadiusz Majcher
2.5
2.5
MAAZS UW Warszawa  -2.60 1
 4895Maciej Kowalski
Bogumiła Jakubowska
7.0
2.0
MA
WP
WKRA Żuromin
System Poznań
  -3.00 1
 4941Rafał Marks
Adam Witkowski
2.5
 
MAAZS UW Warszawa
Singleton Warszawa
  -4.00 1
  80Zuzanna Moszczyńska
Barbara Rosłon
2.0
2.0
MAKU AZS UW Warszawa  -4.00 1
 5165Lech Warężak
Wiesław Tabiszewski
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec  -7.00 1
 5285Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
SLSilesia-EPK Gliwice  -8.00 1
 53105Wojciech Gaweł
Ewa Grabowska
7.0
7.0
DS
MA
AZS Polit.VII Wrocław
Spójnia II Warszawa
  -8.60 1
 5460Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
7.0
2.5
DSAZS Polit.III Wrocław  -11.00 1
  91Sandra Różańska
Maja Żabierek
2.0
2.5
MAMartini Club  -11.00 1
 5656Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPPAB Poznań
Budowlani Chodzież
  -12.00 1
  57Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
1.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa  -12.00 1
 5812Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom  -12.60 1
 5948Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
  -13.00 1
 6069Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
4.0
4.0
MASingleton Warszawa  -14.00 1
 6117Jolanta Adamska
Zygmunt Adamski
 
1.5
DS 
KS Gwardia II wROCŁAW
  -17.60 1
 6268Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław  -18.00 1
 6374Piotr Kalinowski
Jarosław Cieślar
7.0
 
DS
NZ
KBS Kolejarz II Wrocław
 
  -22.00 1
 6479Tadeusz Sobota
Ryszard Jankowski
4.0
7.0
SWGSM OK Kielce  -27.00 1
 6582Zdzisław Szyszkowski
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
LB
DS
MILTON-MASTER Głogów
MKS Rokita Brzeg Dolny
  -28.00 1
  84Artur Janeczko
Maciej Janeczko
2.5
4.0
SLJOCKER Oświęcim  -28.00 1
  96Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek  -28.00 1
 6821Stanisław Gromulski
Jerzy Adamczak
2.5
2.0
LBSYRENA Zbąszynek
WDK BEZ ATU Wolsztyn
  -30.00 1
 6920Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice  -30.40 1
 7076Kazimierz Sługocki
Zbigniew Gmoch
12.0
7.0
LB
OP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
 
  -33.00 1
  101Simona Wesołowska
Tomasz Jagła
1.5
2.0
WP
LB
Dąbrówka Ladies Poznań
GSBS Gorzów Gorzów
  -33.00 1
 72104Janusz Pawlicki
Bernard Jadczak
4.0
7.0
DSKBS Kolejarz Wrocław
ERBUD AZS Polit.IX Wrocław
  -38.00 1
 7349Ryszard Kluk
Ryszard Lachowicz
4.0
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko  -41.00 1
 7411Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
2.0
1.5
PMBUDMOR Władysławowo  -41.60 1
 75103Mirosław Szparaga
Wojciech Wójciak
4.0
4.0
KPWodociągi Włocławek  -43.60 1
 7663Urszula Cwyl
Marek Palubiński
1.5
1.5
MANETFRIENDS  -44.00 1
 7759Mirosław Żerkowski
Jan Styczyński
1.5
4.0
SLIMPAS MDK Południe Katowice
 
  -45.00 1
 7855Piotr Korecki
Aleksander Kud
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych  -51.00 1
  62Marek Heichel
Adam Cichoń
1.0
1.0
MP 
Wincor Nixdorf CRACOVIA
  -51.00 1
 8073Leszek Jaworski
Katarzyna Parcia
7.0
2.0
SLSILESIA-ELMONT Gliwice  -55.00 1
 8198Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
1.5
4.0
MPLast minute  -61.00 1
 8242Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Zakrzów Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
  -62.00 1
  81Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
1.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec
BKB MDK-I LO Bolesławiec
  -62.00 1
 8428Paweł Dubowski
Witold Dygas
4.0
4.0
LBZPO SBS DAWID Nowa Sól  -64.00 1
 8523Ryszard Olenderek
Jerzy Rymwid
7.0
12.0
WPProgress I Ostrzeszów
KS Unia I Leszno
-100.00-104.00 1
  67Marta Wójcik
Karolina Kaszuba
1.0
 
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
Singleton Warszawa
 -104.00 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-13 o 19:35:30