Turniej Kongresowy K-4
Sława, 12 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 125Cezary Balicki
Stanisław Gołębiowski
24.0
18.0
DSRUCH SA - AZS Polit.I Wrocław  65.1239150
 211Łukasz Brede
Wojciech Gaweł
12.0
7.0
MA
DS
AUGURI Warszawa
AZS Polit.VII Wrocław
  64.6537138
 330Jacek Kalita
Michał Kwiecień
19.0
24.0
MA
WP
AUGURI Warszawa
KS UNIA WINKHAUS Leszno
  63.9935129
 482Tomasz Włodarczak
Jerzy Sieracki
7.0
7.0
WPKS Unia I Leszno  63.6334121
 542Jacek Leśniczak
Janko Katerbau
13.0
 
WPKS Unia I Leszno
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  63.6232115
 666Kazimierz Sługocki
Andrzej Łagosz
12.0
7.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra  62.4030110
 770Piotr Korecki
Aleksander Kud
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych  62.2129105
 835Sławomir Polak
Jan Obuchowicz
2.5
7.0
WP
LB
KS Unia II Leszno
SYRENA Zbąszynek
  61.2927101
 988Thomas Gotard
Martin Rehder
4.0
5.0
WP
GER
   60.202597
 1069Maciej Terpiłowski
Tomasz Jaworski
4.0
7.0
DSAZS Polit.III Wrocław  59.732493
 1113Paweł Boruta
Robert Stoliński
2.5
12.0
LB
MA
GSBS Gorzów Gorzów
KB POLFA Warszawa
  59.322290
 1279Lech Warężak
Jarosław Molenda
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec  58.252087
 1381Izabella Jaworska
Łukasz Kalbarczyk
2.0
4.0
LD
MA
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
AZS UW Warszawa
  58.061984
 1446Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
18.0
7.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
Singleton Warszawa
-0.17 57.801781
 15102Michał Nowosadzki
Katarzyna Dufrat
18.0
4.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.III Wrocław
  57.081678
 1647Ryszard Lachowicz
Ryszard Kluk
7.0
4.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko  56.841475
 1712Zbigniew Gmoch
Alfred Czech
7.0
7.0
OP 
PROGRES Kędzierzyn Koźle
  55.891272
 1818Michał Klukowski
Michał Gulczyński
4.0
4.0
DS
WP
AZS Polit.III Wrocław
Dąbrówka Remondis Poznań
  55.871169
 1950Piotr Krawczyk
Roman Zabłocki
7.0
4.0
DS
OP
KS Konfeks I Legnica
BLOTKA Dobrodzień
  55.73966
 2072Grzegorz Lewaciak
Jerzy Rymwid
18.0
12.0
LD
WP
WZBS
KS Unia I Leszno
  55.43863
 2196Andrzej Kozikowski
Lech Kurowski
12.0
7.0
LD
DS
WZBS
AZS Polit.VI FWB Wałbrzych
  55.22860
 2290Mateusz Stępiński
Rafał Marks
2.5
2.5
MAAZS UW Warszawa  55.20857
 2395Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
 
 
GER
NZ
   55.17754
 2489Jerzy Ronke
Edward Wojewoda
12.0
 
LD
NZ
WZBS
 
  54.92751
 2560Krzysztof Rogoziński
Ryszard Sakowicz
12.0
12.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów  54.87748
 2655Anna Puczyńska
Artur Wasiak
2.0
12.0
MA
SL
Singleton Warszawa
GKS Piast I Gliwice
-0.17 54.64645
 2798Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
12.0
12.0
MA
LD
Spójnia II Warszawa
WZBS
  54.59642
 2816Piotr Kulesza
Piotr Marcinowski
2.0
1.5
DSAZS Polit.Wrocław
AZS Polit.III Wrocław
  54.29639
 2945Włodzimierz Starkowski
Wojciech Olański
19.0
19.0
DS
PD
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
Katok SL Mińsk
  53.82636
 3034Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
7.0
7.0
MPDyktator Kraków  53.27534
 3128Grzegorz Witkowski
Łukasz Witkowski
2.5
4.0
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  52.74532
 3284Roman Kurzydłowski
Jan Ślipek
4.0
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko  52.49530
 3376Andrzej Tomusiak
Wojciech Sękowski
2.5
4.0
DS 
KS Konfeks I Legnica
  52.08428
 3492Marcin Baj
Piotr Kalinowski
2.0
7.0
DSAZS Polit.XII Wrocław
KBS Kolejarz II Wrocław
  51.90426
 3527Marek Bogusz
Piotr Brzeziński
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra  51.77424
 3643Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec  51.73422
 3783Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
  51.72320
 3886Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
2.5
7.0
MASingleton Warszawa
KS Wesoła Warszawa
  51.39318
 39100Adam Lonski
Kamil Madej
2.5
4.0
PMLO 3 Gdynia  51.35316
 4015Bartłomiej Cybula
Patryk Berhorst
1.5
1.5
PMBUDMOR Władysławowo  51.34214
 4131Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
1.5
2.5
MAMartini Club  51.27212
 4249Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPTS Wisła Kraków
Wincor Nixdorf CRACOVIA
  51.07210
 4368Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław  50.8228
 4477Krzysztof Dziekański
Ewa Dziekańska
7.0
4.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych  50.7016
 4575Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
DSMKS Zakrzów Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
  50.5314
 4632Jacek Corn
Wiesława Malewicz
2.5
2.0
LBMEGAVAT- LUNA Żary  50.4612
 4793Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów  50.15 1
 4857Mirosław Żerkowski
Jan Styczyński
1.5
4.0
SLIMPAS MDK Południe Katowice
 
  50.05 1
 4929Sławomir Zubrycki
Stanisław Stefański
2.5
2.5
LBUKS CZARNI Żagań  49.51 1
 5059Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard  49.38 1
 5162Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WPBudowlani Chodzież
PAB Poznań
-0.17 49.29 1
 5253Krzysztof Hajkowski
Aleksander Kozłowski
7.0
2.5
LBPolonia Słubice  49.24 1
 5380Józef Brutkowski
Stanisław Nowak
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec
 
  48.93 1
 5458Urszula Cwyl
Marek Palubiński
1.5
1.5
MANETFRIENDS  48.78 1
 5537Dominik Jastrzębski
Paweł Szymaszczyk
1.5
2.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW Warszawa
  48.77 1
 5636Adam Suwik
Jakub Wojcieszek
18.0
7.0
MAKRAJEWSKI Łowicz
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  48.60 1
 5778Anna Morgiel
Jan Betley
2.5
4.0
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa
  48.59 1
 5814Ewa Mielcarzewicz
Bogumiła Jakubowska
4.0
2.0
WPSystem Poznań  47.87 1
 5991Zbigniew Halat
Piotr Majak
12.0
4.0
LB
LD
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
 
  47.87 1
 6074Tomasz Klukowski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
7.0
2.5
DSAZS Polit.III Wrocław  47.83 1
 6161Artur Janeczko
Maciej Janeczko
2.5
4.0
SLJOCKER Oświęcim  47.82 1
 6264Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
4.0
7.0
SLSenior I Katowice  47.32 1
 6344Rafał Wojtczuk
Dorota Tokaj-Wojtczuk
4.0
4.0
MASingleton Warszawa  47.28 1
 6438Eugeniusz Konik
Ryszard Jakubowski
2.5
7.0
OPBLOTKA Dobrodzień
POMOLOGIA Prószków
  46.41 1
 6523Włodzimierz Stachowiak
Janusz Dworzecki
2.5
2.0
LBKS TĘCZA Krosno Odrz.  45.44 1
 6640Aneta Jarmocik
Ryszard Olenderek
2.5
7.0
ZP
WP
ZZBS Szczecin
Progress I Ostrzeszów
  45.00 1
 6794Maciej Hutyra
Jarosław Krzakowski
2.5
 
DS
NZ
AZS Polit. II Wrocław
 
  44.16 1
 6885Jolanta Adamska
Zygmunt Adamski
 
1.5
DS 
KS Gwardia II wROCŁAW
  44.16 1
 6963Jerzy Prijma
Michał Bojanowski
4.0
7.0
SLSenior I Katowice  43.90 1
 7039Roman Goszcz
Joanna Kucińska
2.5
2.0
SLTOM Dąbrowa Górnicza
TB DMUKS RELAKS I
  43.74 1
 7156Stanisław Janik
Adam Kozłowski
12.0
12.0
WP
LB
Budowlani Chodzież
GSBS Kart-EL Gorzów
  43.68 1
 7217Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław  43.58 1
 7321Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice  43.24 1
 7471Jarosław Cieślar
Adam Rduch
 
 
NZ   43.18 1
 7526Tadeusz Laszczak
Włodzimierz Buze
4.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media  43.11 1
 7622Eligiusz Lasota
Tomasz Sobczak
 
0.5
LDPilica Tomaszów Maz  42.68 1
 7741Waldemar Gałek
Wiesław Smaza
2.5
7.0
LD
SL
Pilica Tomaszów Maz
Silesia-ENKO Gliwice
  42.67 1
 7854Anna Sztyber
Karol Gałązka
2.5
4.0
MAK2 Juniorzy Raszyn
Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team
-0.17 42.59 1
 7924Loretta Kałwa
Joanna Michalska
 
 
DSAZS Polit.XIV Wrocław  42.48 1
 8097Janusz Pawlicki
Bernard Jadczak
4.0
7.0
DSKBS Kolejarz Wrocław
ERBUD AZS Polit.IX Wrocław
  41.99 1
 8148Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
  41.86 1
 8273Tadeusz Sobota
Ryszard Jankowski
4.0
7.0
SWGSM OK Kielce  41.58 1
 8352Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź  41.36 1
 8420Jan Sadowski
Grzegorz Debita
2.5
2.0
WP
DS
Poznańska Asocjacja Brydżowa
AZS Polit.VIII Wrocław
  41.19 1
 8565Marek Heichel
Adam Cichoń
1.0
1.0
MP 
Wincor Nixdorf CRACOVIA
  40.83 1
 8699Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
7.0
4.0
DS
LB
MKS Rokita Brzeg Dolny
MILTON-MASTER Głogów
  40.69 1
 8751Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
4.0
4.0
WPKS Unia II Leszno  40.10 1
 8833Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
1.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa  39.73 1
 8919Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków  39.53 1
 9067Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
2.5
2.0
ZPPOGOŃ Połczyn Zdrój
POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
  37.93 1
 9187Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec  35.42 1
 92101Aleksandra Starynowicz
Marta Iwanicka
 
 
PMSłupskie Towarzystwo Brydżowe  26.19 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-12 o 20:01:55