Turniej Kongresowy K-3 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 119 | Michał Kwiecień Jacek Kalita | 24.0 19.0 | WP MA | KS UNIA WINKHAUS Leszno AUGURI Warszawa | 65.44 | 58 | 150 | ||
2 | 117 | Cezary Balicki Stanisław Gołębiowski | 24.0 18.0 | DS | RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław | 62.78 | 55 | 138 | ||
3 | 60 | Janko Katerbau Jacek Leśniczak | 13.0 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa KS Unia I Leszno | 62.73 | 52 | 129 | ||
4 | 33 | Zbigniew Gmoch Kazimierz Sługocki | 7.0 12.0 | OP LB | ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra | 62.20 | 50 | 121 | ||
5 | 101 | Wojciech Kaźmierczak Łukasz Witkowski | 7.0 4.0 | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 61.30 | 49 | 115 | ||
6 | 104 | Joanna Kucińska Jacek Cebulski | 2.0 4.0 | SL | TB DMUKS RELAKS I TOM Dąbrowa Górnicza | 61.04 | 48 | 110 | ||
7 | 102 | Edward Wojewoda Marcin Baj | 2.0 | NZ DS | AZS Polit.XII Wrocław | 60.86 | 47 | 105 | ||
8 | 12 | Michał Klukowski Michał Gulczyński | 4.0 4.0 | DS WP | AZS Polit.III Wrocław Dąbrówka Remondis Poznań | 60.22 | 46 | 101 | ||
9 | 108 | Andrzej Kozikowski Grzegorz Lewaciak | 12.0 18.0 | LD | WZBS | 59.62 | 45 | 97 | ||
10 | 110 | Edward Kaczmarek Waldemar Sroczyński | 13.0 4.0 | MP | GOK Rożnów | 59.12 | 44 | 93 | ||
11 | 39 | Włodzimierz Buze Roman Zabłocki | 18.0 4.0 | MA OP | Autostrada Eksploatacja & 2S Media BLOTKA Dobrodzień | 58.75 | 43 | 90 | ||
12 | 103 | Włodzimierz Starkowski Wojciech Olański | 19.0 19.0 | DS PD | RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław Katok SL Mińsk | 58.33 | 42 | 87 | ||
13 | 116 | Wojciech Gaweł Paweł Jassem | 7.0 7.0 | DS WP | AZS Polit.VII Wrocław DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 56.76 | 41 | 84 | ||
14 | 93 | Łukasz Brede Bartłomiej Igła | 12.0 7.0 | MA MP | AUGURI Warszawa CKiS Skawina I | 56.09 | 40 | 81 | ||
15 | 100 | Jarosław Cieślak Adam Rduch | 2.0 | SW NZ | 55.82 | 39 | 78 | |||
16 | 22 | Michał Nowosadzki Katarzyna Dufrat | 18.0 4.0 | MA DS | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa AZS Polit.III Wrocław | 55.80 | 38 | 76 | ||
17 | 73 | Maria Tomczewska Piotr Kulesza | 7.0 2.0 | PM DS | RZEMYK Gdynia AZS Polit.Wrocław | 55.73 | 37 | 74 | ||
18 | 69 | Zbigniew Szumigalski Dariusz Lisiecki | 1.5 1.5 | WP | Poznańska Asocjacja Brydżowa | 55.45 | 36 | 72 | ||
19 | 75 | Ryszard Jankowski Tadeusz Sobota | 7.0 4.0 | SW | GSM OK Kielce | 55.04 | 35 | 70 | ||
20 | 68 | Halina Klukowska Małgorzata Turska-Marcinowska | 4.0 4.0 | DS | AZS Polit.III Wrocław | 54.92 | 34 | 68 | ||
21 | 94 | Adam Kozłowski Michał Lewiński | 12.0 12.0 | LB | GSBS Kart-EL Gorzów | 54.70 | 33 | 66 | ||
22 | 99 | Agnieszka Skrybant-Jaworska Maciej Terpiłowski | 2.5 4.0 | DS | AZS Polit.III Wrocław | 54.69 | 32 | 64 | ||
23 | 109 | Piotr Ludwikowski Leszek Ludwikowski | 4.0 0.5 | MP | Last minute | 54.66 | 31 | 62 | ||
24 | 47 | Ryszard Sakowicz Krzysztof Rogoziński | 12.0 12.0 | LB | GSBS Kart-EL Gorzów | 54.27 | 30 | 60 | ||
25 | 38 | Jarosław Grabek Mariusz Ilnicki | 2.0 4.0 | DS | MKS Nysa-Kluk Kłodzko | 54.11 | 29 | 58 | ||
26 | 27 | Paweł Szymonik Waldemar Pietrasiewicz | 4.0 | MA NZ | KB POLFA Warszawa | 54.07 | 28 | 56 | ||
27 | 40 | Andrzej Kondeja Waldemar Burakowski | 12.0 13.0 | MA | K2 OLDERSI Raszyn NOWOGAMES Warszawa | 54.00 | 27 | 54 | ||
28 | 56 | Ryszard Kluk Ryszard Lachowicz | 4.0 7.0 | DS | MKS Nysa-Kluk Kłodzko | 53.79 | 26 | 52 | ||
29 | 74 | Karol Gałązka Artur Wasiak | 4.0 12.0 | MA SL | Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team GKS Piast I Gliwice | 53.61 | 25 | 50 | ||
30 | 28 | Jerzy Prijma Andrzej Sładki | 4.0 7.0 | SL | Senior I Katowice | 53.32 | 24 | 48 | ||
31 | 66 | Wojciech Strzemecki Marek Filipowski | 18.0 12.0 | MP | TS Wisła Kraków MK2 Cosmos | 53.25 | 23 | 46 | ||
32 | 67 | Stanisław Wachel Jan Marcinkowski | 4.0 2.5 | DS | MKS Zakrzów Wrocław | 53.19 | 22 | 44 | ||
33 | 80 | Aleksander Skorupa Kazimierz Bednarek | 4.0 7.0 | DS | MKS Rokita Brzeg Dolny | 53.12 | 21 | 42 | ||
34 | 58 | Piotr Stopa Jacek Stasica | 12.0 7.0 | MP | TS Wisła Kraków | 52.93 | 20 | 40 | ||
35 | 14 | Anna Pełszyńska Łukasz Golder | 4.0 4.0 | SL | GKS Piast I Gliwice | 52.74 | 19 | 38 | ||
36 | 17 | Zygmunt Sanocki Andrzej Łagosz | 4.0 7.0 | LB | GKT NAFTA Zielona Góra ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra | 52.63 | 18 | 36 | ||
37 | 89 | Tomasz Kluz Krzysztof Kleinrok | 7.0 7.0 | MP | KS Cracovia 1906 Kraków | 52.07 | 17 | 34 | ||
38 | 42 | Jerzy Małek Wojciech Sękowski | 2.5 4.0 | DS | KS Konfeks II Legnica KS Konfeks I Legnica | 52.06 | 16 | 32 | ||
39 | 70 | Thomas Gotard Martin Rehder | 4.0 5.0 | WP GER | 52.06 | 15 | 30 | |||
40 | 44 | Tomasz Mieloch Andrzej Janowicz | 4.0 4.0 | WP | KS Unia II Leszno | 51.93 | 14 | 28 | ||
41 | 43 | Roman Kurzydłowski Jan Ślipek | 4.0 7.0 | DS | MKS Nysa-Kluk Kłodzko | 51.89 | 13 | 26 | ||
42 | 55 | Jacek Wędrychowicz Jadwiga Nowak | 12.0 7.0 | WP | Alpol Poznań IOR I Poznań | 51.61 | 12 | 24 | ||
43 | 107 | Maciej Kowalski Lech Kurowski | 7.0 7.0 | MA DS | WKRA Żuromin AZS Polit.VI FWB Wałbrzych | 51.33 | 11 | 22 | ||
44 | 72 | Jarosław Molenda Rafał Molenda | 7.0 1.0 | DS | BKB PRNJAVOR Bolesławiec BKB MDK-I LO Bolesławiec | 51.32 | 10 | 20 | ||
45 | 85 | Jakub Wojcieszek Adam Suwik | 7.0 18.0 | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa KRAJEWSKI Łowicz | 50.99 | 9 | 18 | ||
46 | 113 | Maciej Rochowicz Jarosław Piątkowski | 4.0 | DS NZ | 50.97 | 8 | 16 | |||
47 | 51 | Skarbimir Kozar Krzysztof Hajkowski | 4.0 7.0 | LB | Steinpol Ilanka 1 Rzepin Polonia Słubice | 50.86 | 7 | 14 | ||
48 | 90 | Rafał Wojtczuk Dorota Tokaj-Wojtczuk | 4.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 50.66 | 6 | 12 | ||
49 | 52 | Maciej Janeczko Artur Janeczko | 4.0 2.5 | SL | JOCKER Oświęcim | 50.54 | 5 | 10 | ||
50 | 91 | Paweł Dubowski Witold Dygas | 4.0 4.0 | LB | ZPO SBS DAWID Nowa Sól | 50.39 | 4 | 8 | ||
51 | 16 | Wiesław Padewski Andrzej Popinigis | 2.5 2.0 | ZP | POGOŃ Połczyn Zdrój POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. | 50.34 | 3 | 6 | ||
52 | 65 | Stanisław Adamczyk Michał Bojanowski | 4.0 7.0 | SL | Senior I Katowice | 50.20 | 2 | 4 | ||
53 | 48 | Robert Stoliński Paweł Boruta | 12.0 2.5 | MA LB | KB POLFA Warszawa GSBS Gorzów Gorzów | 50.17 | 1 | 2 | ||
54 | 29 | Stanisław Janik Jerzy Nowak | 12.0 12.0 | WP | Budowlani Chodzież | 50.08 | 1 | 1 | ||
55 | 53 | Marek Jaworski Jan Blajda | 7.0 13.0 | MP | TS Wisła Kraków Wincor Nixdorf CRACOVIA | 50.00 | 1 | 1 | ||
56 | 13 | Andrzej Wojnarowski Andrzej Tomusiak | 7.0 2.5 | OP DS | SPARTA Lubliniec | 49.90 | 1 | 1 | ||
57 | 79 | Anna Sztyber Rafał Marks | 2.5 2.5 | MA | K2 Juniorzy Raszyn AZS UW Warszawa | 49.87 | 1 | 1 | ||
58 | 31 | Tadeusz Masłowski Ryszard Jakubowski | 7.0 7.0 | WP OP | KS Unia I Leszno POMOLOGIA Prószków | 49.75 | 1 | 1 | ||
59 | 64 | Łukasz Kalbarczyk Jan Betley | 4.0 4.0 | MA | AZS UW Warszawa | 49.70 | 1 | 1 | ||
60 | 71 | Maciej Bojarski Cezary Dudkiewicz | 2.0 1.5 | DS MA | AZS Polit.VIII Wrocław AZS UW Warszawa | 49.66 | 1 | 1 | ||
61 | 18 | Ewa Dziekańska Krzysztof Dziekański | 4.0 7.0 | DS | AZS Polit.VI FWB Wałbrzych | 49.65 | 1 | 1 | ||
62 | 54 | Paweł Zubiel Ryszard Zubiel | 4.0 4.0 | LD | CKM Łódź | 49.16 | 1 | 1 | ||
63 | 50 | Antoni Ochot Andrzej Kaźmierczak | 12.0 7.0 | DS | BKB PRNJAVOR Bolesławiec | 49.16 | 1 | 1 | ||
64 | 98 | Zbigniew Halat Piotr Majak | 12.0 4.0 | LB LD | Steinpol Ilanka 1 Rzepin | 49.05 | 1 | 1 | ||
65 | 30 | Marek Palubiński Urszula Cwyl | 1.5 1.5 | MA | NETFRIENDS | 48.90 | 1 | 1 | ||
66 | 41 | Józef Brutkowski Stanisław Nowak | 2.0 2.0 | SL | MASKÓR Żywiec | 48.71 | 1 | 1 | ||
67 | 86 | Tomasz Jochymski Ilya Shpuntou | 7.0 4.0 | MA LB | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa GSBS OSiR 1 Skwierzyna | 48.61 | 1 | 1 | ||
68 | 83 | Ryszard Calik Włodzimierz Wierzbicki | 2.0 4.0 | MP | Światowid BLOTKA | 48.60 | 1 | 1 | ||
69 | 62 | Edward Dorosz Bernard Broda | 4.0 4.0 | OP | RSM CHEMIK Kędzierzyn Koźle | 48.25 | 1 | 1 | ||
70 | 111 | Zbigniew Lasocki Kazimierz Szlachta | 7.0 7.0 | ZP | STRADA Szczecin | 48.24 | 1 | 1 | ||
71 | 25 | Jerzy Ignyś Eugeniusz Konik | 4.0 2.5 | OP | SPARTA Lubliniec BLOTKA Dobrodzień | 48.24 | 1 | 1 | ||
72 | 35 | Józef Barczyk Kazimierz Dziadkowiec | 4.0 2.5 | MP | Drogowiec | 48.02 | 1 | 1 | ||
73 | 78 | Aleksander Kud Piotr Korecki | 7.0 4.0 | DS | AZS Polit.VI FWB Wałbrzych | 47.83 | 1 | 1 | ||
74 | 45 | Jacek Ciechomski Edmund Czubak | 18.0 7.0 | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Singleton Warszawa | 47.79 | 1 | 1 | ||
75 | 36 | Grzegorz Superson Krzysztof Superson | 4.0 1.5 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA | 47.63 | 1 | 1 | ||
76 | 34 | Grzegorz Dembiński Andrzej Gołygowski | 4.0 7.0 | WP | KTB Konin | 47.53 | 1 | 1 | ||
77 | 23 | Patryk Berhorst Bartłomiej Cybula | 2.0 1.5 | PM | BUDMOR Władysławowo | 47.06 | 1 | 1 | ||
78 | 81 | Mirosław Żerkowski Jan Styczyński | 1.5 4.0 | SL | IMPAS MDK Południe Katowice | 46.56 | 1 | 1 | ||
79 | 46 | Jerzy Gładysz Marian Kwolczak | 12.0 1.5 | DS | KS Turbo III FlyBack Wrocław KS Gwardia III Wrocław | 45.88 | 1 | 1 | ||
80 | 26 | Sławomir Polak Wiesław Lisowski | 2.5 7.0 | WP | KS Unia II Leszno | 45.86 | 1 | 1 | ||
81 | 37 | Albina Suder Ryszard Suder | 1.5 2.0 | DS | BKB Liceum Bolesławiec | 45.84 | 1 | 1 | ||
82 | 88 | Zdzisław Szyszkowski Jan Stoklasek | 4.0 2.5 | LB | MILTON-MASTER Głogów | 45.84 | 1 | 1 | ||
83 | 49 | Wiesław Tabiszewski Lech Warężak | 7.0 7.0 | DS | BKB PRNJAVOR Bolesławiec | 45.46 | 1 | 1 | ||
84 | 59 | Kamila Szczepańska Marta Maj-Rudnicka | 7.0 12.0 | MA LD | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa WZBS | 45.45 | 1 | 1 | ||
85 | 21 | Piotr Nawrocki Tomasz Spodenkiewicz | 12.0 12.0 | MA LD | Spójnia II Warszawa WZBS | 45.28 | 1 | 1 | ||
86 | 97 | Marcin Bojarski Mateusz Sobczak | 2.5 2.5 | MP MA | AZS UW Warszawa | 45.11 | 1 | 1 | ||
87 | 61 | Piotr Marcinowski Adam Marcinowski | 1.5 4.0 | DS | AZS Polit.III Wrocław | 45.01 | 1 | 1 | ||
88 | 76 | Jan Sadowski Grzegorz Debita | 2.5 2.0 | WP DS | Poznańska Asocjacja Brydżowa AZS Polit.VIII Wrocław | 44.85 | 1 | 1 | ||
89 | 19 | Piotr Brzeziński Jerzy Rymwid | 12.0 12.0 | LB WP | ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra KS Unia I Leszno | 44.70 | 1 | 1 | ||
90 | 112 | Zbigniew Tymków Stanisław Drabczyk | 12.0 4.0 | SL | Silesia-EPK Gliwice | 43.66 | 1 | 1 | ||
91 | 105 | Reginald Sukiennik Bogdan Palczyński | 7.0 7.0 | MP | Dyktator Kraków | 42.64 | 1 | 1 | ||
92 | 11 | Adam Lonski Kamil Madej | 2.5 4.0 | PM | LO 3 Gdynia | 42.37 | 1 | 1 | ||
93 | 96 | Lesław Mandecki Sławomir Łojewski | 2.5 4.0 | MA | Singleton Warszawa | 42.32 | 1 | 1 | ||
94 | 106 | Jacek Michalski Roman Goszcz | 2.0 4.0 | SL | TOM Dąbrowa Górnicza | 41.90 | 1 | 1 | ||
95 | 87 | Patryk Araszkiewicz Dominik Jarmocik | 4.0 2.0 | ZP | TRZYNASTKA-LOXIII Szczecin JAGÓDKA Szczecin | 41.74 | 1 | 1 | ||
96 | 32 | Piotr Krawczyk Alfred Czech | 7.0 7.0 | DS OP | KS Konfeks I Legnica PROGRES Kędzierzyn Koźle | 41.23 | 1 | 1 | ||
97 | 84 | Anna Morgiel Arkadiusz Majcher | 2.5 2.5 | MA | KU AZS UW Warszawa AZS UW Warszawa | 41.05 | 1 | 1 | ||
98 | 77 | Adam Cichoń Marek Heichel | 0.5 1.0 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA | 40.67 | 1 | 1 | ||
99 | 24 | Leszek Latocki Zdzisław Rzucidło | 4.0 4.0 | LB | GKT NAFTA Zielona Góra SINGLETON Zielona Góra | 40.31 | 1 | 1 | ||
100 | 57 | Edward Kaczmarek Czesław Wojtaś | 7.0 4.0 | ZP | SPÓJNIA Stargard | 40.02 | 1 | 1 | ||
101 | 95 | Wiesław Smaza Kazimierz Róg | 7.0 7.0 | SL | Silesia-ENKO Gliwice | -0.50 | 39.46 | 1 | 1 | |
102 | 118 | Aneta Jarmocik Tadeusz Laszczak | 2.5 4.0 | ZP MA | ZZBS Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 37.24 | 1 | 1 | ||
103 | 92 | Grzegorz Adamski Filip Piotrowski | 2.5 1.0 | ZP | AMATOR Szczecin MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno | 36.71 | 1 | 1 | ||
104 | 114 | Tatiana Verkhos Maja Żabierek | 1.5 2.5 | MA | Martini Club | 36.57 | 1 | 1 | ||
105 | 82 | Waldemar Gałek Eligiusz Lasota | 2.5 | LD | Pilica Tomaszów Maz | 36.54 | 1 | 1 | ||
106 | 63 | Bogumiła Jakubowska Ewa Mielcarzewicz | 2.0 4.0 | WP | System Poznań | 33.54 | 1 | 1 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-12 o 13:41:47