Turniej Kongresowy K-2
Grand Prix Polski Par
Sława, 10 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 1196Zygmunt Grzegorczyk
Jerzy Roszak
4.0
7.0
WPBudowlani Poznań
Chaos Gniezno
  61.66200240
 2235Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
18.0
18.0
SLKS ENERGETYK PKE Jaworzno  61.58196226
 3115Paweł Szymonik
Paweł Marczak
4.0
2.5
MA
LB
KB POLFA Warszawa
 
  61.16192216
 4183Jarosław Wachnowski
Andrzej Jeleniewski
18.0
18.0
LBSteinpol Ilanka 1 Rzepin  60.77188208
 5232Bartłomiej Igła
Piotr Zatorski
7.0
12.0
MP
DS
CKiS Skawina I
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
  60.19184202
 6123Tadeusz Masłowski
Jerzy Rymwid
7.0
12.0
WPKS Unia I Leszno  59.89180197
 7238Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
1.5
7.0
LDBINŻ Bełchatów  59.79177193
 867Włodzimierz Starkowski
Wojciech Olański
19.0
19.0
DS
PD
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
Katok SL Mińsk
  59.62174189
 9103Michał Kwiecień
Jacek Kalita
24.0
19.0
WP
MA
KS UNIA WINKHAUS Leszno
AUGURI Warszawa
  58.84171186
 1055Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
18.0
12.0
MA
LB
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
GSBS Kart-EL Gorzów
  58.77167183
 11104Piotr Wiankowski
Wojciech Gaweł
12.0
7.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.VII Wrocław
  58.64164180
 1221Witold Tomaszek
Lena Leszczyńska
7.0
4.0
MAKBS Legionowianin
KB POLFA Warszawa
  58.61161178
 13200Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
2.5
2.5
DSMGZ LZS SBS Miles I Milicz  58.58158176
 14122Władysław Tomasiak
Włodzimierz Buze
12.0
18.0
ZP
MA
MOSiK Dziwnów
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  58.54155174
 15131Tomasz Pilch
Jarosław Figlus
18.0
12.0
SLSilesia-BBT Gliwice  58.31152172
 1677Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Pawlak
18.0
12.0
SLKS ENERGETYK PKE Jaworzno  58.28148170
 1794Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
12.0
7.0
LD
MA
WZBS
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  58.00145168
 1848Agnieszka Skrybant-Jaworska
Tomasz Jaworski
2.5
7.0
DSAZS Polit.III Wrocław  57.91142166
 19137Aleksander Poznysz
Maciej Bielawski
12.0
4.0
DSKS Konfeks I Legnica
RAG AZS Polit.V Wrocław
  57.63139164
 20177Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0
LDWZBS  57.58136162
 2198Paweł Boruta
Robert Stoliński
2.5
12.0
LB
MA
GSBS Gorzów Gorzów
KB POLFA Warszawa
  57.35133160
 2222Jerzy Mścisz
Maciej Wręczycki
12.0
13.0
WP
DS
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
AZS Polit.IV Wrocław
  57.28129158
 23220Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
7.0
7.0
DSKS Konfeks I Legnica
SBS Impas I Lubin
  57.21126156
 2491Jacek Leśniczak
Janko Katerbau
13.0
 
WPKS Unia I Leszno
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  57.20123154
 25164Stanisław Janik
Jerzy Nowak
12.0
12.0
WPBudowlani Chodzież  57.04120152
 2684Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
7.0
7.0
WPKS Unia I Leszno  56.98117150
 27227Grażyna Busse
Piotr Busse
7.0
18.0
WPConnector II Poznań  56.90114148
 2866Damian Burek
Jacek Piątek
4.0
4.0
SLDERBY Katowice  56.85110146
 29176Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych  56.79107144
 3040Ewa Miszewska
Apolinary Kowalski
18.0
24.0
WP
MA
CONNECTOR Poznań
KURT-ROYCE Warszawa
  56.74104142
 31217Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
4.0
4.0
MPPetroactiv -Topla Prądniczanka  56.51101140
 3244Janusz Pawlicki
Bernard Jadczak
4.0
7.0
DSKBS Kolejarz Wrocław
ERBUD AZS Polit.IX Wrocław
  56.4998138
 33252Adam Lonski
Kamil Madej
2.5
4.0
PMLO 3 Gdynia  56.3494136
 34153Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
4.0
7.0
WPKTB Konin  56.2491134
 35198Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław  55.9288132
 3679Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
13.0
12.0
WPCONSUS Kalisz  55.8585130
 37184Waldemar Kozielewski
Cezary Szadkowski
4.0
18.0
LBSBS 1 Międzyrzecz  55.7582128
 38102Jarosław Ostrowski
Paweł Wittenbeck
7.0
7.0
WP
DS
Connector II Poznań
AZS Polit.VII Wrocław
  55.6779126
 3981Cezary Balicki
Stanisław Gołębiowski
24.0
18.0
DSRUCH SA - AZS Polit.I Wrocław  55.6375124
 4072Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
13.0
7.0
WPPAB Poznań  55.6272122
 41119Jan Moszyński
Piotr Walczak
13.0
18.0
LD
WP
WZBS
CONSUS Kalisz
  55.5569120
 42187Zbigniew Mącior
Jerzy Ujma
18.0
7.0
SLGKS Piast I Gliwice
GKS Piast II Gliwice
  55.4066118
 43167Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
0.5
2.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa  55.2963116
 44251Adam Żmudziński
Marek Witek
24.0
18.0
DS
SL
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
KONSTANTA Bielsko-Biała
  55.1460114
 4559Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
4.0
4.0
PM
WP
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
Dąbrówka Remondis Poznań
  55.0756112
 46223Aleksander Czajka
Paweł Litwiński
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz III Wrocław  55.0253110
 47155Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
4.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim  54.9450108
 48134Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków
ABCD
  54.8947106
 49159Mariusz Ilnicki
Jarosław Grabek
4.0
2.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko
 
  54.8244104
 50219Bogumił Olszewski
Krzysztof Sinicki
4.0
2.5
LBUKS CZARNI Żagań  54.7440102
 51224Janusz Bachrach
Zbigniew Durańczyk
4.0
7.0
SLDźwig Szczyrk  54.6840100
 52237Piotr Ilczuk
Waldemar Szelka
18.0
7.0
SLGKS Piast I Gliwice
KONSTANTA Bielsko-Biała
  54.553998
 53149Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
12.0
12.0
MA
LD
Spójnia II Warszawa
WZBS
  54.523996
 5437Przemysław Teleszyński
Waldemar Skóra
12.0
7.0
LDINWIT - Armatura PTC Pabianice
CKM Łódź
  54.193894
 55171Michał Nowosadzki
Katarzyna Dufrat
18.0
4.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.III Wrocław
  53.953892
 5639Krzysztof Rogoziński
Paweł Siwiński
12.0
7.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów  53.953790
 5786Paweł Szymaszczyk
Rafał Marks
4.0
2.5
MAAZS UW Warszawa  53.953788
 58250Piotr Kalinowski
Jan Krzywicki
7.0
4.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław
 
  53.933686
 5918Piotr Butryn
Natalia Sakowska
7.0
7.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  53.823684
 6029Jarosław Hilbrecht
Sławomir Czapliński
7.0
4.0
WPPil-Building PRESCO Piła  53.823582
 61168Wojciech Palmowski
Kazimierz Dobrzyniecki
4.0
2.5
MA4SPN Warszawa
TKKF Promyk Ciechanów
  53.813580
 6220Piotr Ertel
Wiesław Pastuszko
4.0
4.0
LBSYRENA Zbąszynek  53.723478
 6390Waldemar Pietrasiewicz
Bernd Gahntz
 
 
NZ
GER
   53.703376
 64121Grzegorz Narkiewicz
Zdzisław Ingielewicz
19.0
2.5
MAAUGURI Warszawa  53.683374
 65154Marek Czerepak
Grzegorz Jarząbek
7.0
4.0
DSAZS Polit.IV Wrocław  53.633272
 66197Andrzej Sosnowski
Marek Połomski
 
0.5
LB   53.613270
 67243Andrzej Bacik
Jacek Radomski
7.0
7.0
SLSilesia-EPK Gliwice  53.523168
 68241Małgorzata Sawicka
Jerzy Razik
18.0
12.0
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno  53.493166
 69156Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
12.0
18.0
KPChemik Megazec Bydgoszcz  53.453064
 7061Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
DSMKS Zakrzów Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
  53.423062
 71105Jan Betley
Anna Sztyber
4.0
2.5
MAAZS UW Warszawa
K2 Juniorzy Raszyn
  53.252960
 7270Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
4.0
4.0
MA4SPN Warszawa  53.152958
 7369Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów  53.112856
 74246Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków  53.062754
 7552Urszula Cwyl
Marek Palubiński
1.5
1.5
MANETFRIENDS  53.022752
 7693Jacek Wędrychowicz
Jadwiga Nowak
12.0
7.0
WPAlpol Poznań
IOR I Poznań
  52.992650
 77157Tomasz Rusiecki
Ryszard Smejda
7.0
4.0
ZPZOIM Szczecin  52.962648
 78225Marcin Pędziński
Michał Gulczyński
13.0
4.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
Dąbrówka Remondis Poznań
  52.952546
 79212Jan Adamczewski
Roman Kujawski
7.0
7.0
WPBudowlani Poznań  52.922545
 8030Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
2.5
2.0
LDAMATOR HERBY Częstochowa  52.902444
 81191Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
4.0
2.5
OPSPARTA Lubliniec
BLOTKA Dobrodzień
  52.882443
 8236Wojciech Wójciak
Mirosław Szparaga
4.0
4.0
KPWodociągi Włocławek  52.732342
 83126Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów  52.732341
 8492Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
5.0
5.0
GER   52.702240
 8587Kazimierz Sługocki
Piotr Brzeziński
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra  52.692139
 8645Michał Bojanowski
Jerzy Prijma
7.0
4.0
SLSenior I Katowice  52.672138
 87124Maciej Bojarski
Marcin Bojarski
2.0
2.5
DS
MP
AZS Polit.VIII Wrocław
 
  52.652037
 88242Jerzy Poślednik
Radosław Liskowiak
4.0
4.0
WP
LB
 
Meprozet Stare Kurowo
  52.552036
 89160Andrzej Tomusiak
Wojciech Sękowski
2.5
4.0
DS 
KS Konfeks I Legnica
  52.511935
 90214Marek Klatkiewicz
Tomasz Wasilewski
4.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań  52.471934
 91226Stefan Kubies
Janusz Dąbek
4.0
4.0
LBUKS CZARNI Żagań  52.331833
 9250Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
1.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa  52.191832
 93186Zdzisław Patreuha
Roland Lippik
2.5
4.0
DSBKB Pogrom Bolesławiec  52.111731
 94233Piotr Stopa
Jacek Stasica
12.0
7.0
MPTS Wisła Kraków  51.951730
 95203Jerzy Szudziński
Zdzisław Kunc
4.0
7.0
DSKS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój  51.941629
 96205Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
12.0
7.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard  51.911528
 97113Kazimierz Szlachta
Zbigniew Lasocki
7.0
7.0
ZPSTRADA Szczecin  51.851527
 98112Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec  51.721426
 99188Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
7.0
2.5
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych  51.701425
 100222Kazimierz Dziadkowiec
Józef Barczyk
2.5
4.0
MPDrogowiec  51.601324
 101144Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPTS Wisła Kraków
Wincor Nixdorf CRACOVIA
  51.561323
 10273Zdzisław Pawlicki
Mieczysław Pawlicki
2.5
2.5
LDJagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź
Ekolog MERRID CONTROLS Łódź
  51.541222
 103228Krzysztof Zieliński
Jan Styczyński
4.0
4.0
SLTOM Dąbrowa Górnicza
 
  51.531221
 10457Paweł Jaworski
Robert Rychlicki
2.5
2.5
KPChemik Bydgoszcz  51.481120
 10517Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
13.0
7.0
MAZięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team  51.381119
 106117Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
7.0
7.0
DSKBS Piast I Lubań
KBS Piast II Lubań
  51.331018
 10760Andrzej Kozikowski
Michał Wittenbeck
12.0
7.0
LD
DS
WZBS
AZS Polit.VII Wrocław
  51.32917
 108127Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
7.0
7.0
MPDyktator Kraków  51.24916
 109106Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
18.0
7.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
Singleton Warszawa
  50.96815
 110206Maciej Wierzbicki
Mirosław Bublewicz
4.0
7.0
LBSBS 1 Międzyrzecz
UKS Jedynka Gomad Gorzów
  50.90814
 111245Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
2.5
4.0
WP
SL
Dąbrówka Remondis Poznań
BUKS MDK MOSM II Bytom
  50.88713
 112215Mirosław Soroka
Ewa Banaszkiewicz
12.0
13.0
LB
MA
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
NOWOGAMES Warszawa
  50.86712
 11378Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław  50.64611
 11453Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
SLSilesia-EPK Gliwice  50.60610
 11546Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Hermansdorfer
4.0
4.0
SLSilesia-EPK Gliwice  50.5859
 116163Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSMGZ LZS SBS Miles I Milicz  50.4058
 117145Tadeusz Laszczak
Piotr Jurek
4.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
Spójnia - Vattenfall Warszawa
  50.3447
 11854Janusz Hliwa
Roman Klejny
7.0
7.0
LBGSBS Gorzów Gorzów  50.3336
 119170Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
1.5
4.0
MPLast minute  50.1935
 120199Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów  50.1524
 12132Dariusz Jarzębski
Jakub Szulgit
0.5
0.5
KPUKBS GILA Toruń  50.0923
 122162Skarbimir Kozar
Stanisław Koniuszkiewicz
4.0
7.0
LBSteinpol Ilanka 1 Rzepin
 
  50.0912
 123135Andrzej Popinigis
Wiesław Padewski
2.0
2.5
ZPPOJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
POGOŃ Połczyn Zdrój
  50.0311
 12496Anna Puczyńska
Karol Gałązka
2.0
4.0
MASingleton Warszawa
Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team
  50.00 1
 12531Piotr Korecki
Alfred Czech
4.0
7.0
DS
OP
AZS Polit.VI FWB Wałbrzych
PROGRES Kędzierzyn Koźle
  49.89 1
 126181Jacek Szczerbowski
Artur Janeczko
4.0
2.5
SLJOCKER Oświęcim  49.88 1
 127231Włodzimierz Cebulski
Hilary Ślesicki
1.5
4.0
WPTZBS Kalisz  49.87 1
 128139Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
4.0
2.0
WPIOR II Poznań  49.85 1
 12971Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
4.0
7.0
LBZPO SBS DAWID Nowa Sól  49.84 1
 13065Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
  49.75 1
 131229Marek Bukowski
Józef Grewling
4.0
4.0
WPRCK Rogoźno  49.70 1
 132120Krzysztof Hajkowski
Zbigniew Halat
7.0
12.0
LBPolonia Słubice
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
  49.68 1
 13375Ryszard Chmiel
Zygmunt Sanocki
7.0
4.0
LBSYRENA Zbąszynek
GKT NAFTA Zielona Góra
  49.62 1
 13441Jerzy Adamczak
Jan Stoklasek
2.0
2.5
LBWDK BEZ ATU Wolsztyn
MILTON-MASTER Głogów
  49.56 1
 135204Ryszard Kluk
Ryszard Lachowicz
4.0
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko  49.49 1
 136192Romuald Kostyniak
Andrzej Chudy
0.5
2.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa  49.40 1
 137140Mateusz Sobczak
Arkadiusz Majcher
2.5
2.5
MAAZS UW Warszawa  49.34 1
 138240Jakub Wojcieszek
Adam Suwik
7.0
18.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
KRAJEWSKI Łowicz
  49.31 1
 139195Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
4.0
4.0
LBZIEL-BRUK 2 Zielona Góra  49.11 1
 140166Sławomir Zubrycki
Stanisław Stefański
2.5
2.5
LBUKS CZARNI Żagań  48.98 1
 14174Marcin Baj
Piotr Kulesza
2.0
2.0
DSAZS Polit.XII Wrocław
AZS Polit.Wrocław
-0.10 48.86 1
 142218Łukasz Kosma
Cezary Dudkiewicz
2.0
1.5
LD
MA
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
AZS UW Warszawa
  48.76 1
 143247Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
7.0
WPProgress I Ostrzeszów  48.72 1
 144178Ryszard Rogala
Edward Ciesielski
12.0
1.5
SLKS ENERGETYK PKE Jaworzno
SILESIA-EDGAS Gliwice
  48.69 1
 145151Adam Cukier
Grzegorz Wichtowski
4.0
4.0
LB
WP
WDK BEZ ATU Wolsztyn
Polonia-Redos Nowy Tomyśl
  48.68 1
 14619Przemysław Piotrowski
Artur Wasiak
12.0
12.0
PM
SL
SPÓJNIA Gdańsk
GKS Piast I Gliwice
  48.64 1
 14714Roman Kurzydłowski
Jan Ślipek
4.0
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko  48.59 1
 148209Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
1.5
2.5
SLSilesia Gliwice
 
  48.58 1
 149179Paweł Chindelewicz
Wojciech Biegajło
12.0
13.0
MANOWOGAMES Warszawa
KS Wesoła Warszawa
  48.54 1
 150161Edward Dorosz
Bernard Broda
4.0
4.0
OPRSM CHEMIK Kędzierzyn Koźle  48.52 1
 15142Dariusz Wincenty
Marek Michalski
7.0
4.0
DSKS Konfeks I Legnica  48.47 1
 152249Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
2.0
1.5
PMBUDMOR Władysławowo  48.39 1
 153239Dominika Sławenta
Agnieszka Sławenta
1.0
1.0
DSAZS Polit.X Wrocław  48.30 1
 15449Tomasz Klukowski
Michał Klukowski
7.0
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław  48.27 1
 155194Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
  48.11 1
 15663Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
12.0
7.0
ZPMOSiK Dziwnów
ZZBS Szczecin
  48.04 1
 157141Urszula Kędzierska
Łukasz Kalbarczyk
4.0
4.0
MAK2 Delta Raszyn
AZS UW Warszawa
-0.10 48.03 1
 158100Justyna Stachowiak
Beata Bojarska
1.5
4.0
WPDąbrówka Politechnika Poznań
Chaos Gniezno
  47.97 1
 159207Jolanta Jakubiec
Andrzej Maszczyszyn
1.5
7.0
SLSILESIA-EDGAS Gliwice
Piast III-Gazobudowa Gliwice
  47.91 1
 160202Wojciech Arczewski
Aleksander Kulik
18.0
2.5
MAMEDYK Radom
OLGUM Skaryszew
  47.57 1
 161180Konrad Wójcik
Jacek Mania
2.5
4.0
LBDąb Dębno  47.54 1
 16276Mirosław Bubiłek
Jan Obuchowicz
13.0
7.0
LBSYRENA Zbąszynek  47.52 1
 16316Ireneusz Lachowicz
Jan Pawlikaniec
4.0
4.0
LB
DS
ZPO SBS DAWID Nowa Sól
MKS Nysa III Zgorzelec
  47.49 1
 16428Maciej Chojnacki
Radosław Surowiak
2.5
2.5
DS 
KB Zabobrze ODK Jelenia Góra
  47.37 1
 16599Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
4.0
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław  47.35 1
 166230Janusz Iwiński
Andrzej Parmonik
2.5
4.0
LBSBS 1 Międzyrzecz  47.24 1
 167108Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice  47.20 1
 168142Łukasz Brede
Marta Ostrowska
12.0
4.0
MA
WP
AUGURI Warszawa
Connector II Poznań
  47.19 1
 16947Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
4.0
7.0
SLSenior I Katowice  47.12 1
 170133Zuzanna Moszczyńska
Jan Pędziński
1.5
2.5
MA
WP
KU AZS UW Warszawa
Dąbrówka Absolwent Poznań
  47.07 1
 171138Aneta Jarmocik
Roman Zabłocki
2.5
4.0
ZP
OP
ZZBS Szczecin
BLOTKA Dobrodzień
  47.05 1
 17295Lech Warężak
Wiesław Tabiszewski
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec  46.99 1
 173244Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek  46.97 1
 174193Katarzyna Bąk
Agnieszka Kamińska
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom  46.97 1
 175143Jacek Janowski
Stanisław Pająk
18.0
12.0
SWSPS CONSTRUCTION Kielce
SDK - Hotel SENATOR - RAF Starachowice
  46.96 1
 176158Tomasz Mieloch
Andrzej Janowicz
4.0
4.0
WPKS Unia II Leszno  46.79 1
 17734Stanisław Gromulski
Adolf Bogusz
2.5
4.0
LBSYRENA Zbąszynek
MILTON-MASTER Głogów
  46.74 1
 17862Maciej Rochowicz
Jarosław Piątkowski
4.0
 
DS
NZ
   46.70 1
 17982Zdzisław Kulesza
Zbigniew Sabała
7.0
12.0
DS
WP
KS Konfeks I Legnica
Progress I Ostrzeszów
  46.70 1
 180189Jan Sadowski
Grzegorz Debita
2.5
2.0
WP
DS
Poznańska Asocjacja Brydżowa
AZS Polit.VIII Wrocław
  46.69 1
 181130Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
4.0
1.5
MPWincor Nixdorf CRACOVIA  46.62 1
 182185Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
1.5
1.0
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno  46.51 1
 183101Patryk Araszkiewicz
Grzegorz Adamski
4.0
2.5
ZPTRZYNASTKA-LOXIII Szczecin
AMATOR Szczecin
  46.51 1
 184118Roman Jagielski
Sylwester Sokół
 
 
NZ   46.43 1
 18538Jan Szagała
Bogusława Szagała
4.0
2.0
OPPROGRES Kędzierzyn Koźle  46.38 1
 186175Zdzisław Szyszkowski
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
LB
DS
MILTON-MASTER Głogów
MKS Rokita Brzeg Dolny
  46.36 1
 187236Piotr Klubiński
Marcin Motykiewicz
7.0
1.0
DSMKS Pogoń Oleśnica
KS Gwardia II wROCŁAW
  46.24 1
 188136Rafał Molenda
Jarosław Molenda
1.0
7.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
  46.23 1
 189110Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
4.0
2.5
DSERBUD AZS Polit.IX Wrocław  46.16 1
 190190Adam Hintertan
Ryszard Urbański
7.0
4.0
LB
ZP
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
HUTNIK SZCZECIN-RYSIE Szczecin
  46.07 1
 191172Jerzy Małek
Krzysztof Komenda
2.5
4.0
DSKS Konfeks II Legnica
MKS Nysa II Zgorzelec
  46.02 1
 192132Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
2.5
1.5
MAMartini Club  46.00 1
 193254Ryszard Calik
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPŚwiatowid
BLOTKA
  45.88 1
 19435Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
  45.75 1
 195147Dorota Kwintkiewicz
Anna Buczek
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
MKS Nysa III Zgorzelec
  45.75 1
 196201Ryszard Andrzejewski
Czesław Plachimowicz
4.0
2.5
LBSteinpol KG Wędrzyn  45.68 1
 19768Curt Sjolin
Krystyna Augustyniak
1.0
2.0
LB
DS
UKS Jedynka Gomad Gorzów
AZS Polit.VI FWB Wałbrzych
  45.57 1
 198129Jacek Batóg
Dominik Jarmocik
4.0
2.0
ZPSTRADA Szczecin
JAGÓDKA Szczecin
  45.55 1
 199248Józef Brutkowski
Stanisław Nowak
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec
 
  45.49 1
 20027Jerzy Romańczyk
Bogdan Nowakowski
4.0
2.5
DSKB Zabobrze ODK Jelenia Góra  45.41 1
 201116Sławomir Polak
Wiesław Lisowski
2.5
4.0
WPKS Unia II Leszno  45.38 1
 20289Bogumiła Jakubowska
Jarosław Bojko
2.0
7.0
WPSystem Poznań  45.37 1
 203213Dominik Pająk
Grzegorz Serafin
0.5
0.5
DSAZS Polit.X Wrocław  45.31 1
 204152Lech Warwocki
Władysław Dziachan
4.0
2.5
LD
MA
KDK 1 Kutno
GOK Bielsk
  44.89 1
 205107Mateusz Stępiński
Anna Morgiel
2.5
2.5
MAAZS UW Warszawa
KU AZS UW Warszawa
  44.89 1
 20656Adam Witkowski
Dominik Jastrzębski
 
1.5
MASingleton Warszawa
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  44.68 1
 207128Maciej Kowalski
Ryszard Konopka
7.0
12.0
MA
PM
WKRA Żuromin
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
  44.65 1
 208255Zbigniew Gmoch
Ryszard Jakubowski
7.0
7.0
OP 
POMOLOGIA Prószków
  44.51 1
 209150Marek Niemir
Krzysztof Buzała
0.5
2.0
WPZEC Karolin
Dąbrówka Remondis Poznań
  44.42 1
 21043Justyna Stramecka
Tomasz Stramecki
1.0
1.0
SWAstro Busko Zdrój  44.36 1
 211114Adam Cichoń
Marek Heichel
1.0
1.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
 
  44.27 1
 21251Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
4.0
4.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra
SINGLETON Zielona Góra
  44.19 1
 21333Dariusz Kwiatkowski
Dariusz Furmaniak
2.5
2.5
LBSYRENA Zbąszynek  43.92 1
 214216Janusz Kellrzer
Witold Szczepaniak
 
4.0
NZ
WP
 
Punkt Pniewy
  43.78 1
 215165Leszek Kiczaty
Edward Sajkowski
2.5
2.5
LBGSBS Baś&Graż Gorzów
GSBS KKS Kłodawa
  43.58 1
 21612Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź  43.58 1
 217210Romuald Paszkowski
Tadeusz Janiak
4.0
2.0
ZPAPTEKA W WIEŻY Choszczno  43.32 1
 218208Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
2.5
7.0
MASingleton Warszawa
KS Wesoła Warszawa
  43.03 1
 219125Jan Niebudek
Grzegorz Czapulak
2.0
4.0
DSKS Konfeks Legnica
KS Konfeks II Legnica
  42.93 1
 220234Piotr Krawczyk
Andrzej Wojnarowski
7.0
7.0
DS
OP
KS Konfeks I Legnica
SPARTA Lubliniec
  42.83 1
 22126Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard  42.81 1
 22285Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec  42.72 1
 22315Kazimierz Róg
Wiesław Smaza
7.0
7.0
SLSilesia-ENKO Gliwice  42.55 1
 22480Marek Matwijewicz
Wiesław Myszkiewicz
2.5
7.0
LBALMAR Zielona Góra  42.36 1
 225253Aleksy Swoboda
Maciej Mendrek
4.0
 
SL   42.01 1
 226211Krzysztof Cichy
Bartłomiej Czajka
2.5
2.5
WPAZS AE Poznań  42.01 1
 22788Karolina Kaszuba
Marta Wójcik
 
1.0
MASingleton Warszawa
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  41.90 1
 228169Adam Wierzbicki
Agnieszka Piesiewicz
1.5
0.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW Warszawa
  41.79 1
 22911Kazimierz Fabijański
Andrzej Zieleń
2.5
2.5
OPZDZ Wołczyn  41.18 1
 23024Roman Wisłocki
Lesław Grakowicz
0.5
1.0
DS 
SBS Impas II Lubin
  40.93 1
 23113Marcin Dobrowolski
Bartosz Wysocki
0.5
0.5
ZPKPPD Szczecinek  40.79 1
 23297Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPSystem Poznań
PAB Poznań
  39.91 1
 233221Tomasz Paluchowski
Wacław Gąssowski
12.0
12.0
MA
SL
Spójnia - Vattenfall Warszawa
GKS Piast II Gliwice
  38.90 1
 234182Łukasz Patyna
Michał Frej
0.5
0.5
KPUKBS GILA Toruń  38.64 1
 23564Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
2.0
2.0
LBMOSiR 1 Kostrzyn
MOSiR 2 Kostrzyn
  38.45 1
 236146Jarosław Wulnikowski
Konrad Żurawski
0.5
0.5
KPAZS UTP Bydgoszcz  37.88 1
 237109Magda Budzyńska
Ewelina Zieleniewska
0.5
1.0
MASingleton Warszawa  36.77 1
 23825Czesław Rekret
Marian Strep
2.5
4.0
LBPolonia Słubice
Steinpol Ilanka 2 Rzepin
  36.39 1
 239173Wioletta Parmonik
Jerzy Strzemiecki
2.0
2.5
LBSBS 2 Międzyrzecz  36.21 1
 24023Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
7.0
2.5
LBGSBS OSiR 1 Skwierzyna  35.96 1
 24158Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
7.0
4.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  25.82 1
 24283Daniel Przekwasiński
Hubert Kowalewski
1.0
 
KP
NZ
AZS UTP Bydgoszcz
 
  25.63 1
 243111Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
7.0
4.0
SWGSM OK Kielce  25.40 1
 244148Marek Drecki
Ryszard Makuch
7.0
4.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
  19.68 1
 245174Jacek Michalski
Roman Goszcz
2.0
4.0
SLTOM Dąbrowa Górnicza  18.86 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-11 o 19:49:31