Turniej Kongresowy K-1 (miksty)
Sława, 9 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 133Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
4.0
18.0
DS
MA
AZS Polit.III Wrocław
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
  68.2134150
 213Anna Pełszyńska
Jacek Ciechomski
4.0
18.0
SL
MA
GKS Piast I Gliwice
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
  61.2232136
 329Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
4.0
7.0
MAKB POLFA Warszawa
KBS Legionowianin
  61.0829125
 434Sandra Różańska
Piotr Nawrocki
2.0
12.0
MAMartini Club
Spójnia II Warszawa
  60.6427115
 540Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
4.0
4.0
MASingleton Warszawa  59.3624107
 627Sabina Grzejdziak
Igor Grzejdziak
7.0
13.0
MAZięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team  59.1422101
 730Halina Klukowska
Michał Klukowski
4.0
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław  59.042095
 817Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
1.5
7.0
LDBINŻ Bełchatów  58.361890
 967Dominika Sławenta
Przemysław Piotrowski
1.0
12.0
DS
PM
AZS Polit.X Wrocław
SPÓJNIA Gdańsk
  57.601585
 1028Magda Budzyńska
Piotr Zatorski
0.5
12.0
MA
DS
Singleton Warszawa
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
  56.841380
 1152Marta Maj-Rudnicka
Andrzej Kozikowski
12.0
12.0
LDWZBS  56.831176
 1216Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
1.5
4.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
  56.35872
 1370Ewa Miszewska
Apolinary Kowalski
18.0
24.0
WP
MA
CONNECTOR Poznań
KURT-ROYCE Warszawa
  56.30768
 1468Agnieszka Sławenta
Tomasz Spodenkiewicz
1.0
12.0
DS
LD
AZS Polit.X Wrocław
WZBS
  56.14764
 1535Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec  55.85660
 1632Agnieszka Skrybant-Jaworska
Tomasz Klukowski
2.5
7.0
DSAZS Polit.III Wrocław  55.39656
 1726Małgorzata Pawłowska
Jarosław Ostrowski
4.0
7.0
WPUKB Kleks Szamotuły
Connector II Poznań
  54.82552
 1837Agnieszka Grocholska
Tomasz Pilch
1.5
18.0
DS
SL
SBS Impas II Lubin
Silesia-BBT Gliwice
  54.73548
 1912Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
7.0
LBALMAR Zielona Góra  53.93544
 2014Marta Ostrowska
Łukasz Brede
4.0
12.0
WP
MA
Connector II Poznań
AUGURI Warszawa
  53.40440
 2119Małgorzata Zalewska
Przemysław Kubicki
2.5
2.5
DSERBUD AZS Polit.IX Wrocław  53.07436
 2242Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław  52.93332
 2318Ewa Banaszkiewicz
Edmund Czubak
13.0
7.0
MANOWOGAMES Warszawa
Singleton Warszawa
  52.86328
 2446Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
2.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa  52.43324
 2521Justyna Stachowiak
Jerzy Mścisz
1.5
12.0
WPDąbrówka Politechnika Poznań
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  50.58220
 2666Kamila Szczepańska
Artur Wasiak
7.0
12.0
MA
SL
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
GKS Piast I Gliwice
  49.77216
 2711Walentyna Jaskuła
Kazimierz Jaskuła
4.0
7.0
LBALMAR Zielona Góra  49.48112
 2845Katarzyna Szcześniak
Jan Kuczera
2.0
7.0
WPTZBS Kalisz
Progress I Ostrzeszów
  49.4418
 2941Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
OPPROGRES Kędzierzyn Koźle  48.7914
 3050Małgorzata Sawicka
Jerzy Razik
18.0
12.0
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno  48.31 1
 3157Urszula Kędzierska
Łukasz Kalbarczyk
4.0
4.0
MAK2 Delta Raszyn
AZS UW Warszawa
  48.05 1
 3239Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
2.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych  47.94 1
 3336Urszula Cwyl
Marek Palubiński
1.5
1.5
MANETFRIENDS  47.88 1
 3431Maria Tomczewska
Maciej Kowalski
7.0
7.0
PM
MA
RZEMYK Gdynia
WKRA Żuromin
  47.66 1
 3559Ewelina Zieleniewska
Mateusz Stępiński
1.0
2.5
MASingleton Warszawa
AZS UW Warszawa
  47.45 1
 3622Irena Hoffmann
Ireneusz Lachowicz
2.0
4.0
LBZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
ZPO SBS DAWID Nowa Sól
  47.31 1
 3760Anna Puczyńska
Karol Gałązka
2.0
4.0
MASingleton Warszawa
Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team
  47.25 1
 3847Elżbieta Gazdecka
Kamil Gazdecki
 
 
NZ   46.79 1
 3962Barbara Rosłon
Grzegorz Witkowski
2.0
2.5
MAKU AZS UW Warszawa  46.75 1
 4058Anna Sztyber
Jan Betley
2.5
4.0
MAK2 Juniorzy Raszyn
AZS UW Warszawa
  45.74 1
 4123Aneta Jarmocik
Włodzimierz Buze
2.5
18.0
ZP
MA
ZZBS Szczecin
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  44.90 1
  43Aleksandra Hilcher
Rafał Marks
1.0
2.5
MAUNTS Warszawa
AZS UW Warszawa
  44.90 1
 4354Zuzanna Moszczyńska
Jan Pędziński
2.0
2.5
MA
WP
KU AZS UW Warszawa
Dąbrówka Absolwent Poznań
  44.51 1
 4444Jadwiga Nowak
Jacek Wędrychowicz
7.0
12.0
WPIOR I Poznań
Alpol Poznań
  44.22 1
 4563Beata Golec
Jacek Michalski
2.5
2.0
LB
SL
GSBS Gorzów Gorzów
TOM Dąbrowa Górnicza
-0.50 44.17 1
 4669Joanna Kucińska
Jacek Cebulski
2.0
4.0
SLTB DMUKS RELAKS I
TOM Dąbrowa Górnicza
  43.90 1
 4753Bogumiła Jakubowska
Jarosław Bojko
2.0
7.0
WPSystem Poznań  43.75 1
 4848Beata Pacak
Maciej Bielawski
0.5
4.0
DSAZS Polit.VIII Wrocław
RAG AZS Polit.V Wrocław
  43.68 1
 4949E Dapczyńska-Mania
Ryszard Chmiel
4.0
7.0
NZ
LB
 
SYRENA Zbąszynek
  43.38 1
 5020Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych  43.35 1
 5115Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
4.0
12.0
WPSystem Poznań
Budowlani Chodzież
  43.12 1
 5261Anna Morgiel
Łukasz Golder
2.5
4.0
MA
SL
KU AZS UW Warszawa
GKS Piast I Gliwice
  42.67 1
 5338Karolina Kaszuba
Adam Witkowski
 
 
MASingleton Warszawa  41.56 1
 5425Grażyna Gruszczyńska
Krzysztof Buzała
2.5
2.5
LB
WP
GSBS Baś&Graż Gorzów
Dąbrówka Remondis Poznań
  40.43 1
 5524Justyna Stramecka
Tomasz Stramecki
1.0
1.0
SWAstro Busko Zdrój  39.84 1
 5651Marta Wójcik
Paweł Szymaszczyk
1.0
4.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW Warszawa
  38.55 1
 5756Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
4.0
4.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra  38.19 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-11 o 19:54:06