Turniej Kongresowy K-1 (boczny)
Sława, 9 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 1155Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
 
13.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
KS Unia I Leszno
67.2943150
 2125Piotr Walczak
Jan Moszyński
18.0
13.0
WP
LD
CONSUS Kalisz
WZBS
65.6942138
 3141Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów 64.6540129
 4145Piotr Wiankowski
Wojciech Gaweł
12.0
7.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.VII Wrocław
62.4538121
 5162Włodzimierz Starkowski
Wojciech Olański
19.0
19.0
DS
PD
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
Katok SL Mińsk
60.6536115
 6196Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
7.0
7.0
MPDyktator Kraków 58.9735110
 7116Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
7.0
4.0
SWGSM OK Kielce 58.8333105
 8167Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
2.5
2.0
ZPPOGOŃ Połczyn Zdrój
POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
58.6632101
 9184Wojciech Biegajło
Paweł Chindelewicz
13.0
12.0
MAKS Wesoła Warszawa
NOWOGAMES Warszawa
58.093097
 10143Konrad Wójcik
Jacek Mania
2.5
4.0
LBDąb Dębno 58.072993
 11161Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
13.0
12.0
WPCONSUS Kalisz 57.992790
 12213Krzysztof Mielnik
Adam Lonski
4.0
2.5
PMSłupskie Towarzystwo Brydżowe
LO 3 Gdynia
57.862687
 13128Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
SLSilesia-EPK Gliwice 57.432484
 14140Ryszard Sakowicz
Piotr Klimacki
12.0
18.0
LB
MA
GSBS Kart-EL Gorzów
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
57.352282
 15122Andrzej Kondeja
Waldemar Burakowski
12.0
13.0
MAK2 OLDERSI Raszyn
NOWOGAMES Warszawa
56.532180
 16147Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPTS Wisła Kraków
Wincor Nixdorf CRACOVIA
56.381978
 17164Bartłomiej Cybula
Patryk Berhorst
1.5
2.0
PMBUDMOR Władysławowo 56.191876
 18138Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
7.0
2.5
WPKS Unia II Leszno 55.741674
 19117Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec 55.661572
 20216Maurycy Biernat
Adrian Spyrka
4.0
2.0
WP
OP
 
OSiR I Racibórz
55.581370
 21212Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPPAB Poznań
Budowlani Chodzież
55.151268
 22188Piotr Ilczuk
Mirosław Fechner
18.0
4.0
SL
DS
GKS Piast I Gliwice
ERBUD AZS Polit.IX Wrocław
55.091066
 23190Michał Kwiecień
Jacek Kalita
24.0
19.0
WP
MA
KS UNIA WINKHAUS Leszno
AUGURI Warszawa
54.96964
 24148Jan Sadowski
Grzegorz Debita
2.5
2.0
WP
DS
Poznańska Asocjacja Brydżowa
AZS Polit.VIII Wrocław
54.79962
 25120Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 54.61860
 26146Zdzisław Szyszkowski
Adolf Bogusz
4.0
4.0
LBMILTON-MASTER Głogów 54.45858
 27165Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
7.0
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław 54.31856
 28129Janusz Hliwa
Roman Klejny
7.0
7.0
LBGSBS Gorzów Gorzów 54.31854
 29204Robert Stoliński
Paweł Boruta
12.0
2.5
MA
LB
KB POLFA Warszawa
GSBS Gorzów Gorzów
54.24752
 30201Lech Warężak
Wiesław Tabiszewski
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec 53.95750
 31185Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
4.0
4.0
SLSilesia-EPK Gliwice 53.87748
 32169Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
4.0
7.0
SLSenior I Katowice 53.34746
 33207Mirosław Szparaga
Wojciech Wójciak
4.0
4.0
KPWodociągi Włocławek 53.15644
 34218Maciej Rochowicz
Jarosław Piątkowski
4.0
 
DS
NZ
  53.07642
 35182Ryszard Smejda
Tomasz Rusiecki
4.0
7.0
ZPZOIM Szczecin 52.94640
 36219Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
2.5
2.0
LDAMATOR HERBY Częstochowa 52.73638
 37152Dominik Jarmocik
Jacek Batóg
2.0
4.0
ZPJAGÓDKA Szczecin
STRADA Szczecin
52.66536
 38126Grzegorz Plewniak
Maciej Janeczko
4.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim 52.61534
 39150Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
1.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 52.38532
 40197Eugeniusz Konik
Józef Brutkowski
2.5
2.0
OP
SL
BLOTKA Dobrodzień
MASKÓR Żywiec
52.32430
 41198Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBSteinpol Ilanka 1 Rzepin 52.21428
 42205Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
5.0
5.0
GER  52.13426
 43173Robert Rychlicki
Paweł Jaworski
2.5
2.5
KPChemik Bydgoszcz 52.09424
 44211Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
2.5
4.0
WP
SL
Dąbrówka Remondis Poznań
BUKS MDK MOSM II Bytom
51.84322
 45159Jerzy Adamczak
Stanisław Gromulski
2.0
2.5
LBWDK BEZ ATU Wolsztyn
SYRENA Zbąszynek
51.62320
 46112Jacek Stasica
Piotr Stopa
7.0
12.0
MPTS Wisła Kraków 51.51318
 47171Wojciech Palmowski
Kazimierz Dobrzyniecki
4.0
2.5
MA4SPN Warszawa
TKKF Promyk Ciechanów
51.42316
 48202Piotr Jurek
Tadeusz Laszczak
18.0
4.0
MASpójnia - Vattenfall Warszawa
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
51.41214
 49134Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 51.32212
 50220Jarosław Figlus
Marek Witek
12.0
18.0
SLSilesia-BBT Gliwice
KONSTANTA Bielsko-Biała
51.30210
 51166Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
2.5
1.5
MAMartini Club 51.2728
 52172Przemysław Teleszyński
Waldemar Skóra
12.0
7.0
LDINWIT - Armatura PTC Pabianice
CKM Łódź
51.1316
 53199Waldemar Pietrasiewicz
Bernd Gahntz
 
 
NZ
GER
  50.8814
 54191Jarosław Hilbrecht
Sławomir Czapliński
7.0
4.0
WPPil-Building PRESCO Piła 50.2412
 55133Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
12.0
12.0
LBSteinpol Ilanka 1 Rzepin
GSBS Kart-EL Gorzów
50.23 1
 56113Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
4.0
4.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra
SINGLETON Zielona Góra
50.15 1
 57163Jacek Piątek
Damian Burek
4.0
4.0
SLDERBY Katowice 50.03 1
 58192Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
4.0
7.0
WPKTB Konin 50.02 1
 59132Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny 50.01 1
 60154Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
49.78 1
 61114Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
18.0
12.0
LDWZBS 49.67 1
 62177Józef Grewling
Marek Bukowski
4.0
4.0
WPRCK Rogoźno 49.23 1
 63217Grzegorz Adamski
Patryk Araszkiewicz
2.5
4.0
ZPAMATOR Szczecin
TRZYNASTKA-LOXIII Szczecin
49.20 1
 64195Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
4.0
1.5
MPWincor Nixdorf CRACOVIA 49.18 1
 65135Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
12.0
7.0
ZPMOSiK Dziwnów
ZZBS Szczecin
49.07 1
 66149Łukasz Wieczorek
Bartosz Gajewski
2.0
2.0
LBMOSiR 2 Kostrzyn
MOSiR 1 Kostrzyn
49.06 1
 67186Jerzy Szudziński
Zdzisław Kunc
4.0
7.0
DSKS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój 48.74 1
 68210Jarosław Grabek
Mariusz Ilnicki
2.0
4.0
DS 
MKS Nysa-Kluk Kłodzko
48.45 1
 69156Wojciech Arczewski
Roman Zabłocki
18.0
4.0
MA
OP
MEDYK Radom
BLOTKA Dobrodzień
48.43 1
 70168Michał Bojanowski
Jerzy Prijma
7.0
4.0
SLSenior I Katowice 48.13 1
 71187Jan Styczyński
Krzysztof Zieliński
4.0
4.0
SL 
TOM Dąbrowa Górnicza
47.77 1
 72209Paweł Szymonik
Paweł Marczak
4.0
2.5
MA
LB
KB POLFA Warszawa
 
47.48 1
 73153Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
47.30 1
 74178Jakub Wojcieszek
Michał Wittenbeck
7.0
7.0
MA
DS
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
AZS Polit.VII Wrocław
47.04 1
 75130Ryszard Lachowicz
Ryszard Kluk
7.0
4.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 46.95 1
 76174Konrad Żurawski
Jarosław Wulnikowski
1.0
1.0
KPAZS UTP Bydgoszcz 46.82 1
 77180Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
4.0
4.0
MPPetroactiv -Topla Prądniczanka 46.73 1
 78144Roman Kurzydłowski
Jan Ślipek
4.0
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 46.55 1
 79215Zbigniew Gmoch
Ryszard Jakubowski
7.0
7.0
OP 
POMOLOGIA Prószków
46.52 1
 80175Grzegorz Narkiewicz
Cezary Balicki
19.0
24.0
MA
DS
AUGURI Warszawa
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
46.41 1
 81111Kazimierz Sługocki
Piotr Brzeziński
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 46.29 1
 82118Jacek Szczerbowski
Artur Janeczko
4.0
2.5
SLJOCKER Oświęcim 45.98 1
 83181Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
12.0
12.0
MPABCD
KS Cracovia 1906 Kraków
45.80 1
 84123Jerzy Rymwid
Tadeusz Masłowski
12.0
7.0
WPKS Unia I Leszno 45.57 1
 85127Jerzy Kubica
Tadeusz Fimowicz
2.5
 
DS
NZ
DOLGAZ ŚSS BOLKO III Wałbrzych
 
45.53 1
 86151Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
7.0
7.0
DSKBS Piast I Lubań
KBS Piast II Lubań
45.25 1
 87200Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa
Singleton Warszawa
45.24 1
 88157Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 45.23 1
 89194Jacek Janowski
Stanisław Pająk
18.0
12.0
SWSPS CONSTRUCTION Kielce
SDK - Hotel SENATOR - RAF Starachowice
44.61 1
 90142Jan Stoklasek
Ryszard Beleć
2.5
2.0
LBMILTON-MASTER Głogów 44.28 1
 91136Wiesław Myszkiewicz
Marek Matwijewicz
7.0
2.5
LBALMAR Zielona Góra 44.07 1
 92121Kazimierz Dziadkowiec
Józef Barczyk
2.5
4.0
MPDrogowiec 43.98 1
 93119Marek Michalski
Jerzy Zatorski
4.0
2.5
DSKS Konfeks I Legnica
 
43.85 1
 94183Adam Hintertan
Ryszard Urbański
7.0
4.0
LB
ZP
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
HUTNIK SZCZECIN-RYSIE Szczecin
43.77 1
 95124Jan Niebudek
Grzegorz Czapulak
2.0
4.0
DSKS Konfeks Legnica
KS Konfeks II Legnica
43.27 1
 96137Tomasz Jagła
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Gorzów Gorzów
Meprozet Stare Kurowo
41.49 1
 97176Michał Frej
Łukasz Patyna
0.5
0.5
KPUKBS GILA Toruń 41.49 1
 98131Adam Cichoń
Marek Heichel
1.0
1.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
 
41.47 1
 99189Janusz Pawlicki
Bernard Jadczak
4.0
7.0
DSKBS Kolejarz Wrocław
ERBUD AZS Polit.IX Wrocław
40.97 1
 100208Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek 40.59 1
 101158Bartosz Wysocki
Marcin Dobrowolski
0.5
0.5
ZPKPPD Szczecinek 39.98 1
 102139Andrzej Grygorczuk
Jan Pawlikaniec
4.0
4.0
LB
DS
ZPO SBS DAWID Nowa Sól
MKS Nysa III Zgorzelec
39.19 1
 103214Aleksander Kulik
Zygmunt Adamski
2.5
1.5
MA
DS
OLGUM Skaryszew
KS Gwardia II wROCŁAW
38.98 1
 104115Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
4.0
2.5
DSMKS Nysa II Zgorzelec
KS Konfeks II Legnica
36.50 1
 105160Aleksy Swoboda
Wiesław Smaza
4.0
7.0
SL 
Silesia-ENKO Gliwice
35.77 1
 106206Marta Iwanicka
Aleksandra Starynowicz
 
 
PMSłupskie Towarzystwo Brydżowe 33.35 1
 107179Daniel Przekwasiński
Hubert Kowalewski
1.0
 
KP
MA
AZS UTP Bydgoszcz
 
26.25 1
 108170Przemysław Ślesicki
Dariusz Biedrzycki
4.0
4.0
MA4SPN Warszawa 23.32 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-11 o 19:54:59