Turniej Dodatkowy EX-9
Sława, 16 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 171Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
18.0
18.0
MA
MP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
TS Wisła Kraków
61.331966
 248Małgorzata Pawłowska
Dominik Filipowicz
4.0
12.0
WPUKB Kleks Szamotuły
CONSUS Kalisz
58.1016112
 350Adam Cichoń
Marek Filipowski
1.0
12.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
MK2 Cosmos
57.9013130
 449Tomasz Klukowski
Wojciech Gaweł
7.0
7.0
DSAZS Polit.III Wrocław
AZS Polit.VII Wrocław
56.37997
 544Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
1.5
4.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
56.17583
 666Marcin Bojarski
Michał Klukowski
2.5
4.0
MP
DS
 
AZS Polit.III Wrocław
55.56566
 770Andrzej Gelberg
Robert Głowacki
7.0
7.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
KBS Legionowianin
54.79451
 851Izabella Jaworska
Adam Suwik
2.0
18.0
LD
MA
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
KRAJEWSKI Łowicz
53.06342
 942Andrzej Kaźmierczak
Wiesław Tabiszewski
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec 52.71233
 1063Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
1.5
2.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW Warszawa
51.90224
 1143Natalia Banaś
Irena Furmanek
1.5
 
MP
NZ
  51.75116
 1247Maciej Bojarski
Artur Janeczko
2.0
2.5
DS
SL
AZS Polit.VIII Wrocław
JOCKER Oświęcim
51.7118
 1368Marek Różański
Piotr Nawrocki
7.0
12.0
MAK2 Juniorzy Raszyn
Spójnia II Warszawa
51.33 1
 1441Agnieszka Skrybant-Jaworska
Halina Klukowska
2.5
4.0
DSAZS Polit.III Wrocław 50.40 1
 1545Marta Ostrowska
Jarosław Ostrowski
4.0
7.0
WPConnector II Poznań 49.62 1
 1681Jakub Wojcieszek
Mateusz Stępiński
7.0
2.5
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
AZS UW Warszawa
48.48 1
 1761Katarzyna Dufrat
Łukasz Brede
4.0
12.0
DS
MA
AZS Polit.III Wrocław
AUGURI Warszawa
47.13 1
 1869Maciej Terpiłowski
Tomasz Jaworski
4.0
7.0
DSAZS Polit.III Wrocław 47.12 1
 1965Marta Wójcik
Paweł Szymaszczyk
1.0
4.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW Warszawa
46.90 1
 2062Marek Palubiński
Urszula Cwyl
1.5
1.5
MANETFRIENDS 43.27 1
 2167Romuald Gabrysz
Zbigniew Zubielewicz
2.0
2.0
SLDERBY Katowice
 
41.13 1
 2246Rafał Molenda
Waldemar Siuda
1.0
7.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec
KBS Piast II Lubań
37.13 1
 2364Karolina Kaszuba
Adam Witkowski
 
 
MASingleton Warszawa 36.90 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-19 o 15:58:48