Turniej Dodatkowy EX-8
Sława, 15 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 152Łukasz Gaweł
Karolina Dostatnia
4.0
2.0
DS
WP
AZS Polit.VII Wrocław
Dąbrówka Politechnika Poznań
62.3118130
 253Małgorzata Pawłowska
Dominik Filipowicz
4.0
12.0
WPUKB Kleks Szamotuły
CONSUS Kalisz
61.0916116
 363Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec
KBS Piast II Lubań
60.7715105
 444Jan Betley
Sandra Różańska
4.0
2.0
MAAZS UW Warszawa
Martini Club
59.231395
 541Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
4.0
4.0
WPKS Unia II Leszno 58.291187
 65Tomasz Trzewik
Maciej Janeczko
1.0
4.0
MP
SL
UKS Jocker Oświęcim
JOCKER Oświęcim
57.49980
 749Roland Lippik
Ryszard Makuch
4.0
4.0
DSBKB Pogrom Bolesławiec 56.65873
 827Beata Bojarska
Leszek Jaworski
4.0
7.0
WP
SL
Chaos Gniezno
SILESIA-ELMONT Gliwice
56.10667
 97Wojciech Strzemecki
Łukasz Brede
18.0
12.0
MP
MA
TS Wisła Kraków
AUGURI Warszawa
56.10461
 1047Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
2.5
4.0
MAAZS UW Warszawa 55.88455
 113Romuald Gabrysz
Zbigniew Zubielewicz
2.0
2.0
SLDERBY Katowice
 
55.79350
 1272Michał Klukowski
Maciej Bojarski
4.0
2.0
DSAZS Polit.III Wrocław
AZS Polit.VIII Wrocław
55.50345
 1326Jerzy Ignyś
Tadeusz Wolniczak
4.0
4.0
OP
LB
SPARTA Lubliniec
BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
54.98340
 144Bernard Jadczak
Lech Kurowski
7.0
7.0
DSERBUD AZS Polit.IX Wrocław
AZS Polit.VI FWB Wałbrzych
54.65335
 1521Grzegorz Pogodziński
Agnieszka Kamińska
4.0
2.0
LB
SL
Meprozet Stare Kurowo
BUKS MDK MOSM II Bytom
54.59230
 1622Łukasz Golder
Marcin Bojarski
4.0
2.5
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
 
51.89225
 1751Natalia Banaś
Irena Furmanek
1.5
 
MP
NZ
  51.88220
 181Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 51.66115
 1962Izabella Jaworska
Adam Suwik
2.0
18.0
LD
MA
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
KRAJEWSKI Łowicz
51.51110
 2064Sławomir Zimniak
Rafał Molenda
4.0
1.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec
BKB MDK-I LO Bolesławiec
51.1015
 2169Piotr Nawrocki
Paweł Gałązka
12.0
2.5
MASpójnia II Warszawa
K2 Juniorzy Raszyn
49.88 1
 2268Marek Różański
Grzegorz Konopko
7.0
4.0
MA
PD
K2 Juniorzy Raszyn
Hetman Białystok
49.41 1
 2325Konrad Wójcik
Marek Matwijewicz
2.5
2.5
LBDąb Dębno
ALMAR Zielona Góra
49.41 1
 2443Marek Heichel
Adam Cichoń
1.0
1.0
MP 
Wincor Nixdorf CRACOVIA
49.07 1
 2546Marta Wójcik
Adam Wierzbicki
1.0
1.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 48.93 1
 2673Jarosław Ostrowski
Jakub Wojcieszek
7.0
7.0
WP
MA
Connector II Poznań
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
48.52 1
 2771Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 47.12 1
 2867Michał Nowosadzki
Katarzyna Dufrat
18.0
4.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.III Wrocław
47.12 1
 2950Mateusz Sobczak
Anna Sztyber
2.5
2.5
MAAZS UW Warszawa
K2 Juniorzy Raszyn
46.49 1
 3066Dominik Jastrzębski
Agnieszka Piesiewicz
1.5
0.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW Warszawa
45.16 1
 3145Agnieszka Porowska
Ewelina Zieleniewska
1.5
1.0
MA 
Singleton Warszawa
44.97 1
 3248Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa
Singleton Warszawa
44.00 1
 336Ryszard Jakubczak
Zbigniew Dachowski
2.0
1.5
LBBANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa 43.04 1
 3442Jarosław Molenda
Dorota Kwintkiewicz
7.0
1.5
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec
BKB Liceum Bolesławiec
42.75 1
 3524Michał Gulczyński
Michał Hoffmann
4.0
2.0
WPDąbrówka Remondis Poznań
Dąbrówka Politechnika Poznań
41.03 1
 3665Karolina Kaszuba
Adam Witkowski
 
 
MASingleton Warszawa 40.95 1
 372Anna Pełszyńska
Jacek Leśniczak
4.0
13.0
SL
WP
GKS Piast I Gliwice
KS Unia I Leszno
40.59 1
 3861Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard 38.19 1
 3970Zuzanna Moszczyńska
Arkadiusz Majcher
2.0
2.5
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa
36.74 1
 4023Joanna Michalska
Loretta Kałwa
 
 
DSAZS Polit.XIV Wrocław 32.30 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-16 o 11:41:21