Turniej Dodatkowy EX-7
Sława, 14 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 144Jan Betley
Piotr Dybicz
4.0
7.0
MAAZS UW Warszawa
KU AZS UW Warszawa
65.0317130
 270Adam Suwik
Izabella Jaworska
18.0
2.0
MA
LD
KRAJEWSKI Łowicz
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
62.0515114
 31Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 60.2713101
 42Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MA
MP
AUGURI Warszawa
TS Wisła Kraków
59.561189
 525Danuta Krupnik
Jan Blajda
4.0
13.0
MA
MP
SZABLA Płock
Wincor Nixdorf CRACOVIA
58.32979
 649Łukasz Gaweł
Karolina Dostatnia
4.0
2.0
DS
WP
AZS Polit.VII Wrocław
Dąbrówka Politechnika Poznań
57.50771
 743Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec 56.68563
 850Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 56.40456
 923Jakub Wojcieszek
Anna Pełszyńska
7.0
4.0
MA
SL
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
GKS Piast I Gliwice
56.26349
 1027Mateusz Stępiński
Zuzanna Moszczyńska
2.5
2.0
MAAZS UW Warszawa
KU AZS UW Warszawa
53.79342
 1166Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
4.0
4.0
WPKS Unia II Leszno 53.10336
 1268Agnieszka Piesiewicz
Arkadiusz Majcher
0.5
2.5
MAAZS UW Warszawa 52.14230
 1345Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard 51.59218
  61Teresa Miadziołko
Zygmunt Miadziołko
1.5
1.5
LBSINGLETON Zielona Góra 51.59218
  67Sławomir Piechocki
Michał Gulczyński
4.0
4.0
WPPAB Poznań
Dąbrówka Remondis Poznań
51.59218
 1621Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
4.0
2.5
ZPTRZYNASTKA-LOXIII Szczecin
AMATOR Szczecin
51.4614
  42Ewelina Zieleniewska
Paweł Szymaszczyk
1.0
4.0
MASingleton Warszawa
AZS UW Warszawa
51.4614
 1869Michał Nowosadzki
Katarzyna Dufrat
18.0
4.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
AZS Polit.III Wrocław
51.10 1
 1926Sebastian Piepióra
Joanna Michalska
7.0
 
PM
DS
SDK Tczew
AZS Polit.XIV Wrocław
51.04 1
 2046Marek Filipowski
Maciej Bojarski
12.0
2.0
MP
DS
MK2 Cosmos
AZS Polit.VIII Wrocław
50.41 1
 2124Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
1.5
2.5
MAMartini Club 49.12 1
 2264Adam Cichoń
Marek Heichel
1.0
1.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
 
48.21 1
 236Leszek Jaworski
Wiesław Smaza
7.0
7.0
SLSILESIA-ELMONT Gliwice
Silesia-ENKO Gliwice
47.61 1
  7Agnieszka Porowska
Adam Wierzbicki
1.5
1.5
MA 
AZS UW ROZJAZD Warszawa
47.61 1
 253Urszula Cwyl
Marek Palubiński
1.5
1.5
MANETFRIENDS 45.96 1
 2665Karolina Kaszuba
Adam Witkowski
 
 
MASingleton Warszawa 42.80 1
 2763Marcin Majak
Zbigniew Halat
2.5
12.0
MA
LB
K2 Juniorzy Raszyn
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
41.76 1
 2848Marta Wójcik
Dominik Jastrzębski
1.0
1.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 41.43 1
 2922Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
1.5
1.0
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 41.02 1
 305Loretta Kałwa
Łukasz Golder
 
4.0
DS
SL
AZS Polit.XIV Wrocław
GKS Piast I Gliwice
37.99 1
 3141Dorota Kwintkiewicz
Rafał Molenda
1.5
1.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB MDK-I LO Bolesławiec
37.91 1
 3247Józef Brutkowski
Stanisław Nowak
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec
 
37.77 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-08-30 o 12:23:31