Turniej Dodatkowy EX-6
Sława, 13 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 11Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MA
MP
AUGURI Warszawa
TS Wisła Kraków
  63.6419130
 222Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków  62.2417116
 343Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
5.0
5.0
GER   61.3016105
 449Maciej Bojarski
Jarosław Molenda
2.0
7.0
DSAZS Polit.VIII Wrocław
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
  60.991495
 565Jacek Leśniczak
Tadeusz Masłowski
13.0
7.0
WPKS Unia I Leszno  58.551287
 670Sławomir Piechocki
Michał Gulczyński
4.0
4.0
WPPAB Poznań
Dąbrówka Remondis Poznań
  57.961080
 721Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
4.0
7.0
SLSenior I Katowice  57.88973
 86Przemysław Klęsk
Patryk Araszkiewicz
2.5
4.0
ZPAMATOR Szczecin
TRZYNASTKA-LOXIII Szczecin
  57.49767
 99Mateusz Sobczak
Arkadiusz Majcher
2.5
2.5
MAAZS UW Warszawa  57.00561
 1045Katarzyna Dufrat
Edmund Czubak
4.0
7.0
DS
MA
AZS Polit.III Wrocław
Singleton Warszawa
  55.94455
 1167Izabella Jaworska
Adam Suwik
2.0
18.0
LD
MA
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
KRAJEWSKI Łowicz
  55.37450
 122Michał Bojanowski
Stanisław Drabczyk
7.0
4.0
SLSenior I Katowice
Silesia-EPK Gliwice
  55.24445
 1364Anna Pełszyńska
Grzegorz Pogodziński
4.0
4.0
SL
LB
GKS Piast I Gliwice
Meprozet Stare Kurowo
  53.87340
 1463Maja Żabierek
Piotr Nawrocki
2.5
12.0
MAMartini Club
Spójnia II Warszawa
  52.91336
 154Łukasz Golder
Sebastian Piepióra
4.0
7.0
SL
PM
GKS Piast I Gliwice
SDK Tczew
  51.97330
  72Waldemar Gałek
Maciej Janeczko
2.5
4.0
LD
SL
Pilica Tomaszów Maz
JOCKER Oświęcim
  51.97330
 1726Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
1.5
1.0
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno  51.45224
 1869Karolina Dostatnia
Łukasz Gaweł
2.0
4.0
WP
DS
Dąbrówka Politechnika Poznań
AZS Polit.VII Wrocław
  51.32220
 1944Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
1.5
4.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
  51.20216
 2048Zbigniew Halat
Piotr Majak
12.0
4.0
LB
LD
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
 
  51.18112
 2168Curt Sjolin
Andrzej Luczynski
1.0
 
LB
NZ
UKS Jedynka Gomad Gorzów
 
  50.8918
 228Rafał Marks
Agnieszka Porowska
2.5
1.5
MAAZS UW Warszawa
 
  50.5514
 2373Cezary Dudkiewicz
Łukasz Kosma
1.5
2.0
MA
LD
AZS UW Warszawa
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
-0.19 50.29 1
 2423Stanisław Janik
Jerzy Nowak
12.0
12.0
WPBudowlani Chodzież  49.66 1
 2550Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard  48.85 1
 2624Ewa Dziekańska
Maciej Rochowicz
4.0
4.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych
 
  48.20 1
 2751Piotr Dybicz
Jakub Wojcieszek
7.0
7.0
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  47.91 1
 285Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów  47.07 1
 2962Mateusz Stępiński
Dominik Jastrzębski
2.5
1.5
MAAZS UW Warszawa
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  47.00 1
  71Joanna Michalska
Maurycy Biernat
 
4.0
DS
WP
AZS Polit.XIV Wrocław
 
  47.00 1
 317Tomasz Sobczak
Eligiusz Lasota
0.5
 
LDPilica Tomaszów Maz  46.90 1
 3242Marta Wójcik
Zuzanna Moszczyńska
1.0
2.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
KU AZS UW Warszawa
  46.85 1
 3361Zbigniew Tymków
Antoni Ochot
12.0
12.0
SL
DS
Silesia-EPK Gliwice
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
  46.11 1
 3466Tomasz Trzewik
Ewelina Zieleniewska
1.0
1.0
MP
MA
UKS Jocker Oświęcim
Singleton Warszawa
  45.43 1
 3527Agnieszka Piesiewicz
Adam Wierzbicki
0.5
1.5
MAAZS UW Warszawa
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  45.31 1
 3647Artur Janeczko
Marek Filipowski
2.5
12.0
SL
MP
JOCKER Oświęcim
MK2 Cosmos
  44.15 1
 3753Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek  42.93 1
 3852Tomasz Kłys
Leszek Jaworski
2.5
7.0
SLDźwig Szczyrk
SILESIA-ELMONT Gliwice
  40.94 1
 3941Marek Heichel
Adam Cichoń
1.0
1.0
MP 
Wincor Nixdorf CRACOVIA
  40.46 1
 403Józef Brutkowski
Wiesław Smaza
2.0
7.0
SLMASKÓR Żywiec
Silesia-ENKO Gliwice
  39.24 1
 4125Loretta Kałwa
Paulina Chojnicka
 
 
DSAZS Polit.XIV Wrocław  39.18 1
 4246Rafał Molenda
Ryszard Makuch
1.0
4.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
  38.47 1
 4328Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
5.0
 
GER
NZ
   36.97 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-08-29 o 10:34:19