Turniej Dodatkowy EX-4
Sława, 11 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynikPKLPDF
 126Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
7.0
4.0
DS
LB
MKS Rokita Brzeg Dolny
MILTON-MASTER Głogów
56.0020130
 269Mateusz Stępiński
Kamil Madej
2.5
4.0
MA
PM
AZS UW Warszawa
LO 3 Gdynia
44.0018116
 330Wojciech Gaweł
Katarzyna Dufrat
7.0
4.0
DSAZS Polit.VII Wrocław
AZS Polit.III Wrocław
41.2017105
 427Wojciech Strzemecki
Łukasz Brede
18.0
12.0
MP
MA
TS Wisła Kraków
AUGURI Warszawa
38.001595
 570Janusz Pawlicki
Bernard Jadczak
4.0
7.0
DSKBS Kolejarz Wrocław
ERBUD AZS Polit.IX Wrocław
36.001387
 641Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard 34.001280
 767Sławomir Piechocki
Michał Gulczyński
4.0
4.0
WPPAB Poznań
Dąbrówka Remondis Poznań
29.001073
 842Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec 24.00867
 929Anna Pełszyńska
Jacek Leśniczak
4.0
13.0
SL
WP
GKS Piast I Gliwice
KS Unia I Leszno
23.00761
 104Maciej Bojarski
Piotr Kulesza
2.0
2.0
DSAZS Polit.VIII Wrocław
AZS Polit.Wrocław
15.20556
 1123Waldemar Pietrasiewicz
Bernd Gahntz
 
 
NZ
GER
  13.00452
 1265Marek Heichel
Adam Cichoń
1.0
1.0
MP 
Wincor Nixdorf CRACOVIA
12.80448
 137Michał Nowosadzki
Ryszard Sakowicz
18.0
12.0
MA
LB
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
GSBS Kart-EL Gorzów
12.40444
 1422Maciej Kowalski
Sławomir Łojewski
7.0
4.0
MAWKRA Żuromin
 
12.00338
  46Jarosław Cieślar
Adam Rduch
 
 
NZ  12.00338
 1624Łukasz Sobczak
Izabella Jaworska
1.5
2.0
LDMKS Jedynka II Łódź
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
11.00330
  50Adam Lonski
Artur Janeczko
2.5
2.5
PM
SL
LO 3 Gdynia
JOCKER Oświęcim
11.00330
 1871Roman Jagielski
Sylwester Sokół
 
 
NZ  10.00224
 192Włodzimierz Starkowski
Edward Kaczmarek
19.0
13.0
DS
MP
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
GOK Rożnów
6.00218
  62Małgorzata Turska-Marcinowska
Marcin Baj
4.0
2.0
DSAZS Polit.III Wrocław
AZS Polit.XII Wrocław
6.00218
 2173Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 2.40112
 2243Urszula Kędzierska
Andrzej Kozikowski
4.0
12.0
MA
LD
K2 Delta Raszyn
WZBS
-2.0015
  52Jarosław Molenda
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec -2.0015
  68Adam Wierzbicki
Paweł Szymaszczyk
1.5
4.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW Warszawa
-2.0015
 2545Marek Drecki
Marek Filipowski
7.0
12.0
DS
MP
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
MK2 Cosmos
-5.00 1
  63Marta Wójcik
Ewelina Zieleniewska
1.0
1.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
Singleton Warszawa
-5.00 1
 2753Dominik Jastrzębski
Zuzanna Moszczyńska
1.5
2.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
KU AZS UW Warszawa
-7.00 1
 288Paweł Szymonik
Waldemar Sroczyński
4.0
4.0
MA
MP
KB POLFA Warszawa
GOK Rożnów
-9.00 1
  64Ryszard Kluk
Bożena Rakuzy
4.0
1.5
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko -9.00 1
 3025Magda Budzyńska
Cezary Dudkiewicz
0.5
1.5
MASingleton Warszawa
AZS UW Warszawa
-13.00 1
 3144Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
LB
SL
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
Silesia-ENKO Gliwice
-14.20 1
 3251Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów -14.20 1
 336Roman Zabłocki
Ryszard Olenderek
4.0
7.0
OP
WP
BLOTKA Dobrodzień
Progress I Ostrzeszów
-19.00 1
 349Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
4.0
7.0
SLSenior I Katowice -24.00 1
 3528Andrzej Popinigis
Wiesław Padewski
2.0
2.5
ZPPOJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
POGOŃ Połczyn Zdrój
-25.00 1
 3661Karolina Kaszuba
Adam Witkowski
 
 
MASingleton Warszawa -25.60 1
 3766Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
1.5
1.0
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno -28.00 1
 3847Dorota Kwintkiewicz
Rafał Molenda
1.5
1.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB MDK-I LO Bolesławiec
-30.00 1
 3921Arkadiusz Majcher
Łukasz Golder
2.5
4.0
MA
SL
AZS UW Warszawa
GKS Piast I Gliwice
-38.00 1
 4048Edmund Czubak
Adam Suwik
7.0
18.0
MASingleton Warszawa
KRAJEWSKI Łowicz
-40.00 1
 411Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom -45.60 1
 425Ilya Shpuntou
Tomasz Jochymski
4.0
7.0
LB
MA
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
-51.00 1
 4372Stefan Kubowicz
Wacław Tomala
 
2.5
NZ
MP
  -52.60 1
 4410Piotr Nawrocki
Wojciech Kaźmierczak
12.0
7.0
MASpójnia II Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
-57.00 1
 453Jerzy Prijma
Michał Bojanowski
4.0
7.0
SLSenior I Katowice -58.00 1
 4649Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
5.0
5.0
GER  -59.00 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-16 o 12:14:25