Turniej Dodatkowy EX-3
Sława, 10 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 17Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MA
MP
AUGURI Warszawa
TS Wisła Kraków
66.0820130
 270Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
7.0
2.5
LBPolonia Słubice
 
60.5918115
 323Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 60.3016103
 442Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPSPÓJNIA Stargard 58.351492
 56Adam Lonski
Bartosz Stępień
2.5
4.0
PM
WP
LO 3 Gdynia
Dąbrówka Remondis Poznań
57.811283
 63Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 57.761075
 766Rafał Marks
Dominik Jastrzębski
2.5
1.5
MAAZS UW Warszawa
AZS UW ROZJAZD Warszawa
57.55768
 862Waldemar Pietrasiewicz
Ralf Wollenberg
 
5.0

GER
  56.75562
 941Jarosław Molenda
Andrzej Kaźmierczak
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec 56.15456
 1046Zbigniew Halat
Paweł Szymonik
12.0
4.0
LB
MA
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
KB POLFA Warszawa
55.86450
 1168Adam Śmieszkoł
Piotr Tuczyński
4.0
12.0
DS
WP
AZS Polit.IV Wrocław
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
54.91445
 1245Antoni Ochot
Sławomir Zimniak
12.0
4.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec 53.26340
 1351Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec 52.75335
 1444Zbigniew Tymków
Michał Bojanowski
12.0
7.0
SLSilesia-EPK Gliwice
Senior I Katowice
52.71230
 1550Jakub Wojcieszek
Aleksander Krych
7.0
4.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
Singleton Warszawa
51.80225
 1627Marek Rużyło
Andrzej Sawko
4.0
4.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny 51.64220
 1725Sławomir Piechocki
Michał Gulczyński
4.0
4.0
WPPAB Poznań
Dąbrówka Remondis Poznań
50.56115
 1821Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
2.0
1.5
PMBUDMOR Władysławowo 50.48110
 1948Izabella Jaworska
Robert Stoliński
2.0
12.0
LD
MA
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
KB POLFA Warszawa
50.2515
 208Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów 50.16 1
 2164Jan Sadowski
Marcin Baj
2.5
2.0
WP
DS
Poznańska Asocjacja Brydżowa
AZS Polit.XII Wrocław
48.79 1
 2222Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
4.0
1.5
MPWincor Nixdorf CRACOVIA 48.74 1
 2371Adam Cichoń
Marek Heichel
1.0
1.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
 
48.32 1
 2424Aleksander Kud
Maciej Rochowicz
7.0
4.0
DSAZS Polit.VI FWB Wałbrzych
 
47.41 1
 2569Piotr Kulesza
Grzegorz Debita
2.0
2.0
DSAZS Polit.Wrocław
AZS Polit.VIII Wrocław
46.60 1
 2643Karolina Dostatnia
Kacper Wilczak
2.0
4.0
WP
LB
Dąbrówka Politechnika Poznań
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
46.04 1
 2765Waldemar Siuda
Rafał Molenda
7.0
1.0
DSKBS Piast II Lubań
BKB MDK-I LO Bolesławiec
45.95 1
 284Aleksander Czwakiel
Małgorzata Kusiak
2.0
2.0
WPDąbrówka Absolwent Poznań
Dąbrówka Politechnika Poznań
45.84 1
 292Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
2.5
2.0
ZPPOGOŃ Połczyn Zdrój
POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
44.47 1
 3028Piotr Śmieliński
Michał Wojciechowski
2.0
2.5
WPDąbrówka Absolwent Poznań 44.42 1
 315Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
4.0
4.0
DS
MA
AZS Polit.III Wrocław
K2 Delta Raszyn
43.95 1
 3261Stanisław Drabczyk
Stanisław Adamczyk
4.0
4.0
SLSilesia-EPK Gliwice
Senior I Katowice
43.73 1
 3349Maurycy Biernat
Barbara Rosłon
4.0
2.0
WP
MA
 
KU AZS UW Warszawa
43.34 1
 3426Krzysztof Mielnik
Łukasz Golder
4.0
4.0
PM
SL
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
GKS Piast I Gliwice
42.00 1
 3567Kazimierz Dziadkowiec
Józef Barczyk
2.5
4.0
MPDrogowiec 40.40 1
 361Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
39.16 1
 3747Andrzej Lubojemski
Marek Filipowski
12.0
12.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków
MK2 Cosmos
38.23 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-16 o 12:12:26