Turniej Dodatkowy EX-2
Sława, 9 lipca 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 125Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
2.5
4.0
PMLO 3 Gdynia
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
64.5920130
 212Wojciech Strzemecki
Łukasz Brede
18.0
12.0
MP
MA
TS Wisła Kraków
AUGURI Warszawa
62.0719117
 350Jarosław Ostrowski
Paweł Wittenbeck
7.0
7.0
WP
DS
Connector II Poznań
AZS Polit.VII Wrocław
61.4917107
 44Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBGSBS Kart-EL Gorzów 60.851698
 51Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
1.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 60.081491
 633Zdzisław Pawlicki
Mieczysław Pawlicki
2.5
2.5
LDJagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź
Ekolog MERRID CONTROLS Łódź
58.061385
 763Andrzej Lubojemski
Marek Filipowski
12.0
12.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków
MK2 Cosmos
56.921179
 866Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
18.0
12.0
MA
LB
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
GSBS Kart-EL Gorzów
56.691074
 971Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
LB
SL
Steinpol Ilanka 1 Rzepin
Silesia-ENKO Gliwice
56.42969
 1065Andrzej Sładki
Stanisław Adamczyk
7.0
4.0
SLSenior I Katowice 56.20764
 1173Kazimierz Szlachta
Zbigniew Lasocki
7.0
7.0
ZPSTRADA Szczecin 55.23660
 1268Maciej Mendrek
Kazimierz Zdebski
 
1.5
SL 
Silesia Gliwice
54.71456
 1327Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WPBudowlani Chodzież
PAB Poznań
54.51452
 1462Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
2.5
2.0
LDAMATOR HERBY Częstochowa 54.15448
 1551Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków 53.87444
 1646Maria Tomczewska
Piotr Kulesza
7.0
2.0
PM
DS
RZEMYK Gdynia
AZS Polit.Wrocław
53.23340
 1770Beata Bojarska
Stanisław Janik
4.0
12.0
WPChaos Gniezno
Budowlani Chodzież
52.88336
 1861Maciej Bielawski
Karolina Dostatnia
4.0
2.0
DS
WP
RAG AZS Polit.V Wrocław
Dąbrówka Politechnika Poznań
52.67332
 1949Anna Morgiel
Michał Klukowski
2.5
4.0
MA
DS
KU AZS UW Warszawa
AZS Polit.III Wrocław
52.42328
 2010Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
1.5
2.5
MAMartini Club 52.01224
 2113Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
2.5
2.0
ZPPOGOŃ Połczyn Zdrój
POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom.
51.61221
 2226Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
4.0
MPGOK Rożnów 51.32218
 2311Mateusz Stępiński
Robert Rychlicki
2.5
2.5
MA
KP
AZS UW Warszawa
Chemik Bydgoszcz
50.98215
 2423Cezary Dudkiewicz
Łukasz Kosma
1.5
2.0
MA
LD
AZS UW Warszawa
MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź
50.97112
 2582Adam Cichoń
Marek Heichel
0.5
1.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
 
50.5519
 2672Jarosław Molenda
Andrzej Kaźmierczak
7.0
7.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec 50.3816
 2721Dominik Jastrzębski
Agnieszka Piesiewicz
1.5
0.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW Warszawa
50.3413
 2845Ryszard Makuch
Grzegorz Bajek
4.0
7.0
DSBKB Pogrom Bolesławiec
KBS Piast I Lubań
49.87 1
 297Wiesław Skowron
Radosław Liskowiak
2.5
4.0
LBSpójnia Ośno
Meprozet Stare Kurowo
49.48 1
 3029Mirosław Soroka
Adam Hintertan
12.0
7.0
LBSteinpol Ilanka 1 Rzepin 49.41 1
 3152Łukasz Wieczorek
Bartosz Gajewski
2.0
2.0
LBMOSiR 2 Kostrzyn
MOSiR 1 Kostrzyn
49.01 1
 3264Jerzy Prijma
Michał Bojanowski
4.0
7.0
SLSenior I Katowice 48.48 1
 3348Łukasz Gaweł
Piotr Tuczyński
4.0
12.0
DS
WP
AZS Polit.VII Wrocław
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
48.07 1
 3441Jan Sadowski
Marcin Baj
2.5
2.0
WP
DS
Poznańska Asocjacja Brydżowa
AZS Polit.XII Wrocław
47.81 1
 3530Przemysław Ślesicki
Kazimierz Dobrzyniecki
4.0
2.5
MA4SPN Warszawa
TKKF Promyk Ciechanów
47.74 1
 3647Jacek Kalita
Zdzisław Ingielewicz
19.0
2.5
MAAUGURI Warszawa 47.49 1
 376Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 47.45 1
 3831Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
4.0
1.5
MPWincor Nixdorf CRACOVIA 47.23 1
 393Adam Wierzbicki
Ewelina Zieleniewska
1.5
1.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
Singleton Warszawa
47.23 1
 402Katarzyna Bąk
Agnieszka Kamińska
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom 46.41 1
 4128Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
12.0
1.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia III Wrocław
46.38 1
 425Maciej Bojarski
Marcin Bojarski
2.0
2.5
DS
MP
AZS Polit.VIII Wrocław
 
46.32 1
 438Grzegorz Serafin
Dominik Pająk
0.5
0.5
DSAZS Polit.X Wrocław 45.22 1
 4432Sławomir Zubrycki
Stanisław Stefański
2.5
2.5
LBUKS CZARNI Żagań 44.91 1
 4553Waldemar Pietrasiewicz
Bernd Gahntz
 
 

GER
  44.64 1
 4667Paweł Szymonik
Paweł Marczak
4.0
2.5
MA
LB
KB POLFA Warszawa
 
44.55 1
 4781Maurycy Biernat
4.0
 
WP
  43.43 1
 4843Jakub Szulgit
Dariusz Jarzębski
 
 
KPUKBS GILA Toruń 42.73 1
 499Wojciech Arczewski
Zygmunt Adamski
18.0
1.5
MA
DS
MEDYK Radom
KS Gwardia II wROCŁAW
41.73 1
 5069Grzegorz Adamski
Dominik Jarmocik
2.5
2.0
ZPAMATOR Szczecin
JAGÓDKA Szczecin
40.90 1
 5144Łukasz Patyna
Michał Frej
 
 
KPUKBS GILA Toruń 40.59 1
 5224Damian Burek
Stanisław Drabczyk
4.0
4.0
SLDERBY Katowice
Silesia-EPK Gliwice
36.04 1
 5342Marcin Dobrowolski
Bartosz Wysocki
 
 
ZPKPPD Szczecinek 34.63 1
 5422Tadeusz Laszczak
Piotr Jurek
4.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
Spójnia - Vattenfall Warszawa
32.77 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-16 o 12:07:29