Turniej kongresowy K-3* i W-2 obok Mikstów

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 1165Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
19.0
19.0
 
 
WPCONNECTOR Poznań 66.9661150
 2199Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
5.0
12.0

SW
SL
Danmar Skarżysko Kamienna
JOCKER Oświęcim
64.8058138
 3121Włodzimierz Wala
Grzegorz Superson
19.0
11.0

 
MPTS Wisła Kraków
Diebold Nixdorf Cracovia
64.1955129
 4164Łukasz Gaweł
Maurycy Biernat
7.0
5.0
 
 
DS
MA
Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
 
63.7552121
 5125Zdzisław Świątek
Paweł Siwiński
12.0
12.0

 
LBKART-EL Gorzów Wlkp. 61.6850115
 6166Marek Przybyła
Paweł Zubiel
5.0
7.0

 
LDIntra Łódź 61.1247110
 7187Witold Turant
Waldemar Skóra
18.0
13.0

 
LDInwit Pabianice
Czarny Koń Łódź
60.5944105
 8168Artur Winkler
Andrzej Kaźmierczak
9.0
12.0
 
DSBKB I Bolesławiec 59.2242101
 9129Daniel Buse
Christian Loewenstein
 
 
 
 
LB  58.823997
 10114Robert Nowicki
Marek Tyran
15.0
13.0
 
 
WP
LD
GRICON STARKA Poznań
Inwit Pabianice
58.793693
 11132Dariusz Kwiatkowski
Edward Kulus
4.0
11.0
 
LBSteinpol Ilanka Rzepin 58.423490
 12174Ryszard Jakubowski
Tadeusz Masłowski
11.0
9.0

OP
WP
KB RODŁO Opole
UNIA WINKHAUS Leszno
58.313187
 13163Andrzej Kokoryka
Jakub Jagodziński
9.0
5.0
 
 
LUSKÓR-BUT Łęczna
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
58.182984
 14179Tomasz Pilch
Krzysztof Kujawa
19.0
19.0
 
 
SLTB Silesia I Gliwice 57.382681
 15184Wojciech Strzemecki
Kamil Nowak
21.0
11.0
 
 
MABridge24.pl 57.322378
 16112Robert Cimr
Stanisław Adamczyk
7.0
7.0
 
SLPONAR SILESIA Katowice 57.062175
 17135Witold Grochulski
Piotr Frankowski
5.0
4.0
 
 
LUTB DELFIN Biała Podlaska 56.821872
 18156Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.0
 
 
WPPAB Poznań 56.741569
 19181Wojciech Gaweł
Bartosz Chmurski
19.0
21.0
 
 
MABridge24.pl 2. 56.301366
 20126Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
12.0
5.0

 
PM
ZP
SDK Tczew
ZZBS Szczecin
55.921263
 21127Stanisław Pryputniewicz
Bogdan Świątek
5.0
12.0

LB
WP
AZS UZ Wydz. Zamiejscowy Sulechów
KTB Konin
55.331260
 22122Lech Warwocki
Wiesław Niciński
9.0
13.0

 
LDKDK II Kutno
KDK I Kutno
55.331157
 23131Aleksander Zdybel
Marek Jaworski
9.0
12.0

DS
MP
Klub Logiczny Piechowice
Milo Kraków
54.981154
 24170Adam Waszkiewicz
Mirosław Fechner
4.0
7.0
 
 
DSErbud KS AZS Wratislavia IX WR 54.501051
 25158Grzegorz Plewniak
Maciej Janeczko
7.0
7.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim 54.481048
 26133Lech Warężak
Piotr Kulesza
11.0
7.0

 
DSBKB I Bolesławiec
Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR
54.321045
 27177Robert Stoliński
Włodzimierz Jakowicki
15.0
7.0
 
ZP
WP
ZOIM & FIORI Szczecin
SPÓJNIA BENEXT Kalisz
54.01942
 28111Michał Bojanowski
Tadeusz Biskup
9.0
5.0

SLPONAR SILESIA Katowice 53.69939
 29153Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
5.0
5.0

WP
LB
UNIA WINKHAUS Leszno
AZS UZ Wydz. Zamiejscowy Sulechów
53.52836
 30138Marek Różański
Piotr Zieliński
9.0
5.0
 
 
MAABNEGAT Warszawa 53.44833
 31116Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
12.0
11.0

WPSystem Poznań
UNIA II Leszno
53.43730
 32159Grzegorz Wodecki
Jarosław Figlus
5.0
13.0
 
 
MP
SL
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
TB Silesia I Gliwice
52.73728
 33113Jacek Młyńczyk
Andrzej Jeleniewski
13.0
18.0

MP
ZP
TS Wisła Kraków
A D Szczecin
52.61626
 34197Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
 
 
LB
KP
KART-EL Gorzów Wlkp.
Chemik Bydgoszcz
52.61624
 35169Jakub Bazyluk
Kacper Kopka
2.0
5.0

MAAkademia Brydża AZS UW Warszawa
Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
52.60522
 36182Adolf Bocheński
Jeremi Stępiński
13.0
19.0

 
WM
OP
SYNTEX
SYNIS Opole
52.52520
 37148Michał Witkowski
Jacek Radomski
4.0
11.0
 
 
OPJKBS Jastrzębie Zdrój 52.47518
 38141Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
9.0
 
 
MACONSUS ALK - Spójnia Warszawa 52.24416
 39189Piotr Jasiński
Jakub Patreuha
5.0
4.0

MA
DS
Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
BKB I Bolesławiec
52.01414
 40192Jarosław Stach
Michał Wróbel
7.0
5.0
 
 
OPSYNIS Opole
JKBS Jastrzębie Zdrój
51.70312
 41173Roman Madej
Szymon Ostrowski
2.5
1.5

MP
DS
Sfora Cibora Kraków
KS AZS Wratislavia XIV WR
51.44310
 42119Grzegorz Lewaciak
Andrzej Jaszczak
18.0
15.0

LD
OP
KDK I Kutno
SYNIS Opole
51.2728
 43198Ryszard Rosikiewicz
Oskar Tokarczuk
1.5
2.0

DSKS AZS Wratislavia XIV WR
KS AZS Wratislavia XV WR
51.0826
 44190Zbigniew Sobczyk
Andrzej Chodowski
12.0
1.5

DSKS Gwardia I Wrocław
KS Gwardia IV Wrocław
50.6814
 45175Bolesław Radko
Mieczysław Magott
1.5
3.0

KP
OP
Geochemia Toruń
 
50.3812
 46188Ihar Radziukevich
Andrei Kavalenka
7.0
5.0
 
 
PD  50.04  
 47160Paweł Górzyński
Paweł Grocholski
2.0
2.0
 
 
DSSBS Impas Lubin 49.95  
 48172Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
7.0
12.0
 
ZPTKKF ENERGA Łobez 49.53  
 49142Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
3.0
7.0

 
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy 49.07  
 50130Marek Kiepura
Ryszard Konopka
5.0
12.0
 
MP
PM
Gold Drop Limanowa
STB Słupsk
48.89  
 51124Roman Miłkowski
Witold Miłoszewski
5.0
12.0

LBANNEBERG Zielona Góra 48.75  
 52146Adam Motyka
Karol Kałuziński
4.0
5.0
 
 
LDWtórmex Radomsko 48.32  
 53155Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
13.0
9.0

 
PK
MA
Skobud Tarnobrzeg
CONSUS ALK - Spójnia Warszawa
48.28  
 54145Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
3.0
4.0
 
 
ZPTRZYNASTKA Szczecin
TKKF ENERGA Łobez
48.13  
 55143Artur Wójcik
Stanisław Janik
12.0
13.0
 
WP
LB
UKB KLEKS Szamotuły
KART-EL Gorzów Wlkp.
48.08  
 56157Franciszek Kurlit
Kacper Kuflowski
2.0
2.0

MPCKiS Skawina II 48.04  
 57150Filip Piotrowski
Krzysztof Lipowski
2.5
4.0
 
 
ZPKONTRA FAXTEL Koszalin 47.95  
 58115Jerzy Sosiński
Edward Makarewicz
5.0
3.0

LBZiel - Bruk Zielona Góra 47.15  
 59151Grzegorz Wieczorkiewicz
Jacek Kowalski
3.0
5.0
 
 
SWGEOBEJUR Radom 47.06  
 60149Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
4.0
9.0

ZPKONTRA FAXTEL Koszalin 46.61  
 61183Bogumił Wegner
Roman Siwiec
12.0
3.0
 
DSKS Konfeks I Legnica/zaAZS IV/
KS Konfeks II Legnica
46.55  
 62162Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
7.0
5.0
 
 
WPKTB Konin 46.25  
 63180Paweł Dubowski
Witold Dygas
5.0
5.0

LBSBS Dawid Nowa Sól 45.84  
 64137Krzysztof Wośkowiak
Marek Drukier
5.0
5.0

MA
WP
GOK Bielsk
PAB Poznań
45.83  
 65167Jan Gardocki
Tadeusz Wasilewski
7.0
5.0

PD
KP
Zachęta Białystok
Singleton Łuczniczka Bydgoszcz
45.38  
 66161Radosław Liskowiak
Tadeusz Karpik
5.0
4.0
 
 
LB
LD
FUNDACJA I Love Bridge Gorzów Wlkp.
 
45.30  
 67196Patryk Granops
Piotr Zborowski
 
1.0
 
NZ
DS
 
KBS Piast II Lubań
45.27  
 68140Tomasz Toboła
Witold Chmarzyński
2.0
0.5
 
 
WPPil-Building Piła 44.48  
 69123Marek Witek
Eugeniusz Strzyż
21.0
5.0

SL
PK
MAGMA Zawiercie
Come-Back Rzeszów
44.31  
 70128Bartosz Mer
Jan Mazurkiewicz
3.0
7.0
 
 
MAABNEGAT Warszawa 44.07  
 71147Wit Klapper
Marek Pietraszek
21.0
18.0

 
SL
PK
KONSTANTA Bielsko-Biała
Elektromontaż Rzeszów
43.89  
 72154Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Cieślak
2.5
12.0
 
 
DS
MA
ZKBS I INSBUD Zgorzelec
Singleton Warszawa
43.39  
 73200Tadeusz Cymbalista
Robert Księżopolski
4.0
4.0

DSJKBS Jawor
KS AZS Wratislavia V WR/za XVI/
43.16  
 74185Andrzej Jurkiewicz
Longin Bartnik
4.0
7.0
 
OPSYNIS Opole
MULTI Opole
42.31  
 75176Waldemar Pietrasiewicz
Eugeniusz Pogodziński
2.0
 

 
LB
GKS FADOM Nowogród Bobrzański
 
42.01  
 76191Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0

 
MPEkspans Kraków 41.71  
 77178Grzegorz Rybacki
Adam Małdyk
7.0
4.0
 
 
ZPTRZYNASTKA Szczecin
KLUB PICKWICKA Szczecin
41.51  
 78136Marek Czerepak
Jarosław Cieślak
12.0
19.0
 
 
DSCOMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR 41.02  
 79118Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
 
 
MPKetz Super Bond Kraków 40.91  
 80195Tadeusz Laszczak
Henryk Brodawski
7.0
13.0
 
MASingleton Warszawa
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
40.87  
 81117Piotr Ciszak
Andrzej Mik
1.0
 

LD
MP
  40.45  
 82171Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
1.0
 
 
LB  40.37  
 83134Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
3.0
5.0
 
 
LU
SW
TB DELFIN Biała Podlaska
Danmar Skarżysko Kamienna
39.88  
 84152Mirosław Makatrewicz
Jarosław Michałowski
13.0
18.0
 
WM
KP
OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
Radio Hit Włocławek
39.80  
 85139Michał Szadkowski
Łukasz Chrzanowski
 
 

 
MAESKOM IT
Singleton Warszawa
39.41  
 86194Janusz Pawlicki
Bernard Jadczak
5.0
9.0

 
DSKBS Kolejarz Wrocław
Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
39.28  
 87186Michał Stasik
Łukasz Kasperczyk
1.5
1.5

MPCKiS Skawina II 38.70  
 88193Adam Szuszkiewicz
Mateusz Słuszniak
2.5
2.5

DS
MP
KS AZS Wratislavia XIV WR
Sfora Cibora Kraków
38.49  
 89120Andrzej Libera
Zbigniew Telec
5.0
3.0

LBZiel - Bruk Zielona Góra 36.88  
 90144Karolina Matraszek
Karolina Matraszek
 
 

MAESKOM IT 32.12  

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-06-30 o 21:33:35