Turniej Zapoznawczy o puchar Prezesa MKBS Sława | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 64 | Karol Suchoń Andrzej Lembas | 2.5 2.0 | | MP | Dyktator - Last Minute Kraków | 61.50 | 42 | |
2 | 30 | Marek Witek Zbigniew Papierniak | 21.0 13.0 | S | PK SL | Carlo Bossi Parfumes Nisko TB Silesia I Gliwice | 61.36 | 38 | |
3 | 2 | Jarosław Molenda Artur Winkler | 9.0 9.0 | | DS | BKB I Bolesławiec | 61.02 | 34 | |
4 | 13 | Andrzej Fronczak Marek Drukier | 18.0 4.0 | S S | WM WP | ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz PAB Poznań | 60.09 | 30 | |
5 | 8 | Piotr Kucharski Stanisław Pająk | 18.0 13.0 | S | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 60.05 | 26 | |
6 | 65 | Jacek Ciechomski Adam Suwik | 19.0 18.0 | | SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 58.78 | 23 | |
7 | 22 | Ireneusz Lachowicz Eugeniusz Szczepański | 5.0 9.0 | S | LB | SBS DAWID Nowa Sól | 57.82 | 19 | |
8 | 3 | Stanisław Drabczyk Zbigniew Tymków | 5.0 12.0 | N N | SL | TB Silesia Gliwice CKS Czeladź | 56.72 | 15 | |
9 | 42 | Krzysztof Cichy Kacper Kopka | 2.5 4.0 | J J | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 56.40 | 11 | |
10 | 6 | Jakub Zawada Przemysław Zawada | 7.0 17.0 | J | PK LB | Elektromontaż Rzeszów Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 55.82 | 9 | |
11 | 48 | Błażej Krawczyk Tomasz Radko | 5.0 5.0 | J | MP | MPEC I Tarnów | 55.44 | 8 | |
12 | 44 | Waldemar Pietrasiewicz Ryszard Barabasz | 2.0 | S | LB | 55.35 | 7 | ||
13 | 7 | Wojciech Strzemecki Marek Szymanowski | 21.0 24.0 | S | LB WP | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin ELEKTROWNIA Żelichowo | 54.81 | 7 | |
14 | 63 | Witold Pietrzak Jan Grocholski | 2.5 3.0 | S | LD DS | PTC - PAFANA I Pabianice SBS Impas Lubin | 54.50 | 6 | |
15 | 61 | Krzysztof Buzała Sławomir Czech | 4.0 7.0 | S | LD LU | Veolia Energia Łódź SPS EKO-RÓŻANKA | 52.85 | 5 | |
16 | 43 | Tomasz Baj Paweł Górzyński | 4.0 2.0 | | DS | KS Konfeks I Legnica SBS Impas Lubin | 52.45 | 5 | |
17 | 31 | Bohdan Mazur Karol Humiński | 13.0 3.0 | N N | DS LB | Profman KS AZS Wratislavia V WR GKS FADOM 1 Nowogród Bobrzański | 52.01 | 4 | |
18 | 25 | Bartosz Żbik Roland Lippik | 1.0 5.0 | M | MP DS | UKS Olimpia Dwójka II BKB II Pogrom Bolesławiec | 51.97 | 3 | |
19 | 66 | Wit Klapper Jerzy Michałek | 21.0 21.0 | N S | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 51.42 | 3 | |
20 | 67 | Piotr Dybicz Joanna Zalewska | 11.0 | KJ | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa AZS KU UW Warszawa | 51.32 | 2 | |
21 | 45 | Piotr Walczak Jacek Leśniczak | 21.0 15.0 | S S | WP LB | CONSUS Kalisz KART-EL Gorzów Wlkp. | 51.15 | 1 | |
22 | 46 | Gerard Langenmayr Andrzej Chodowski | 6.0 1.5 | S | GER DS | KS Gwardia IV Wrocław | 50.43 | 1 | |
23 | 5 | Urszula Cwyl Marek Palubiński | 3.0 3.0 | K S | MA | TRASER Warszawa | 50.13 | ||
24 | 24 | Adam Pigulski Maciej Racewicz | 2.0 2.0 | M M | DS | BKB II Pogrom Bolesławiec | 49.55 | ||
25 | 33 | Tomasz Klukowski Maciej Terpiłowski | 11.0 5.0 | | DS | PROMOST KS AZS Wratislavia X WR | 49.47 | ||
26 | 27 | Joanna Derewońko Tadeusz Luzak | 2.5 12.0 | K S | MA | KBS Legionowianin | 48.78 | ||
27 | 28 | Marcin Szymański Maciej Grabiec | 4.0 7.0 | J J | WP MP | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań MPEC I Tarnów | 48.45 | ||
28 | 9 | Krzysztof Hajkowski Paweł Marczak | 9.0 3.0 | S | LB | Promet Cargo Słubice | 47.35 | ||
29 | 10 | Bogusław Jakóbczyk Curt Sjolin | 5.0 2.0 | S | LD LB | CKM Łódź GOMAD Gorzów Wlkp. | 46.93 | ||
30 | 41 | Arkadiusz Majcher Łukasz Kalbarczyk | 7.0 5.0 | J | PK MA | Elektromontaż Rzeszów BATMIX Warszawa | 45.75 | ||
31 | 29 | Zdzisław Kunc Jarosław Figlus | 11.0 13.0 | N | DS SL | Termet KS AZS Wratislavia VIII WR TB Silesia I Gliwice | 45.67 | ||
32 | 4 | Marcin Dobrowolski Anna Maduzia | 5.0 5.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa | 45.52 | ||
33 | 26 | Piotr Ciesielski Henryk Krzymiński | 3.0 4.0 | S S | LB | GKS FADOM 1 Nowogród Bobrzański | 45.14 | ||
34 | 23 | Adam Cichoń Marek Heichel | 2.5 3.0 | | MP | J&J Kraków | 44.62 | ||
35 | 49 | Robert Stoliński Mariusz Kraśnicki | 15.0 7.0 | | LD | INWIT Pabianice | 44.49 | ||
36 | 32 | Maria Tomczewska Stanisław Janik | 7.0 13.0 | KS | PM LB | WIMPEL Gdańsk KART-EL Gorzów Wlkp. | 44.31 | ||
37 | 62 | Tomasz Kiełbasa Maksymilian Grochowski | 2.5 1.0 | J J | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa AZS UW Warszawa VIII | 43.55 | ||
38 | 1 | Dorota Kwintkiewicz Sławomir Zimniak | 2.5 5.0 | K | DS | BKB III Bolesławiec BKB I Bolesławiec | 43.32 | ||
39 | 47 | Wiesław Puton Bożena Rakuzy | 5.0 2.5 | S K | DS | MKS Nysa-Kluk Kłodzko | 41.70 | ||
40 | 21 | Hanna Ciuńczyk Krystian Bączek | 2.0 3.0 | KJ J | MA | AZS UW Warszawa V Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 40.77 | ||
41 | 11 | Jacek Corn Adam Cukier | 4.0 4.0 | S | LB | SINGLETON ŻARY WDK Bez Atu Wolsztyn | 39.63 | ||
42 | 12 | Danuta Krupnik Tatiana Verkhos | 5.0 3.0 | K K | MA | Piast I Feliksów FOTO-SOWA Puławy | 39.47 | ||
43 | 68 | Kazimierz Róg Zbigniew Halat | 9.0 12.0 | S S | SL LB | TRYTON Skoczów Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin | 34.34 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-06-30 o 11:03:12