Otwarty O-3 - cavendish | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | ||
1 | 63 | Bartosz Chmurski Piotr Tuczyński | 21.0 15.0 | MA | Bridge24.pl 2. | 66.92 | 31 | ||
2 | 45 | Piotr Kuc-Dzierżawski Jakub Kowal | 5.0 12.0 | MP | WIKR.PL Kraków MTS Piast Skawina | 64.63 | 28 | ||
3 | 25 | Waldemar Gałek Mariusz Łasiewicki | 4.0 3.0 | LD | Brydż Quartet Lechia Tomaszów Maz. | 49.04 | 25 | ||
4 | 28 | Mirosław Fechner Michał Robak | 7.0 5.0 | DS | Erbud KS AZS Wratislavia IX WR | 44.37 | 23 | ||
5 | 24 | Henryk Kopernok Damian Burek | 5.0 5.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 43.46 | 20 | ||
6 | 32 | Renata Dancewicz Robert Stoliński | 5.0 15.0 | MA LD | BATMIX Warszawa INWIT Pabianice | 41.54 | 17 | ||
7 | 41 | Paweł Płocki Maciej Boczar | 2.5 2.5 | MA | Czwórka Warszawa AZS UW Warszawa IV | 39.08 | 15 | ||
8 | 27 | Piotr Solecki Stanisław Janik | 7.0 13.0 | WP LB | RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno KART-EL Gorzów Wlkp. | 34.06 | 12 | ||
9 | 23 | Marek Urbański Artur Pomarański | 12.0 4.0 | LB ZP | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin KB KONTRA Koszalin | 28.32 | 9 | ||
10 | 67 | Witold Tomaszek Lena Leszczyńska | 11.0 7.0 | MA | K2 | 25.37 | 7 | ||
11 | 50 | Przemysław Teleszyński Zbigniew Frank | 13.0 5.0 | LD | PTC - PAFANA I Pabianice Jagielloński Ośrodek Kultury JOK Łódź | 23.45 | 6 | ||
12 | 8 | Jarosław Molenda Waldemar Siuda | 9.0 12.0 | DS | BKB I Bolesławiec | 22.80 | 6 | ||
13 | 61 | Radosław Liskowiak Wojciech Wyrębski | 5.0 | LB NZ | ZM Mestil Gorzów Wlkp. | 18.73 | 5 | ||
14 | 22 | Marek Witek Aleksander Drabczyk | 21.0 3.0 | PK SL | Carlo Bossi Parfumes Nisko CKS Czeladź | 18.30 | 5 | ||
15 | 12 | Dariusz Bogucki Stanisław Pająk | 13.0 13.0 | PM SW | ANDRZEJKI Gdańsk HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 13.78 | 4 | ||
16 | 46 | Arkadiusz Poziemski Joanna Kokot | 2.5 1.5 | DS | KS AZS Wratislavia XV WR KS AZS Wratislavia XVII WR | 12.96 | 4 | ||
17 | 13 | Maciej Kliś Piotr Kucharski | 3.0 18.0 | MP SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 11.30 | 3 | ||
18 | 44 | Agata Kowal Tomasz Stryszawski | 7.0 7.0 | MP | UKS Olimpia Dwójka I WIKR.PL Kraków | 11.18 | 3 | ||
19 | 3 | Konrad Ciborowski Konrad Ciborowski | 11.0 | MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków Sfora Cibora Kraków | 11.13 | 3 | ||
20 | 65 | Joanna Zalewska Maciej Kędzierski | 2.5 | MA MP | AZS KU UW Warszawa CKiS Skawina | 11.10 | 2 | ||
21 | 33 | Krzysztof Kujawa Andrzej Proczkowski | 19.0 2.0 | LU PK | TERMOCHEM CHEMIK Puławy Singleton Podkarpacki | 9.06 | 2 | ||
22 | 31 | Anna Jankowska Marcin Pastudzki | 3.0 2.5 | DS | KS AZS Wratislavia XII WR KS Gwardia I Wrocław | 8.49 | 1 | ||
23 | 66 | Filip Parol Tomasz Kiełbasa | 1.5 2.5 | MA | AZS UW Warszawa V Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 6.89 | 1 | ||
24 | 10 | Sylwester Cieślak Kazimierz Róg | 12.0 9.0 | MA SL | Singleton Warszawa TRYTON Skoczów | 4.20 | |||
25 | 9 | Justyna Stachowiak-Kluz Tomasz Winciorek | 7.0 18.0 | WP | GRICON STARKA Poznań ELEKTROWNIA Żelichowo | 1.15 | |||
26 | 7 | Sławomir Zimniak Marek Drecki | 5.0 7.0 | DS | BKB I Bolesławiec BKB II Pogrom Bolesławiec | -1.19 | |||
27 | 1 | Tomasz Radwański Marek Tyran | 5.0 13.0 | LD | INTRA Łódź INWIT Pabianice | -1.94 | |||
28 | 48 | Joanna Derewońko Tadeusz Luzak | 2.0 12.0 | MA | KBS Legionowianin | -5.28 | |||
29 | 49 | Jarosław Figlus Zbigniew Papierniak | 13.0 13.0 | SL | TB Silesia I Gliwice | -6.26 | |||
30 | 2 | Olga Wrzos Leszek Jędrzejczak | 4.0 1.5 | MA | WIST Pomiechówek | -7.76 | |||
31 | 64 | Michał Lange Grzegorz Gruza | 0.5 0.5 | MA | AZS UW Warszawa VIII | -8.86 | |||
32 | 30 | Zbigniew Halat Skarbimir Kozar | 12.0 5.0 | LB | Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin | -10.04 | |||
33 | 26 | Maria Tomczewska Piotr Korecki | 7.0 5.0 | PM LB | WIMPEL Gdańsk KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -17.61 | |||
34 | 29 | Tomasz Szymczyk Andrzej Kuźnar | 3.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | -21.46 | |||
35 | 62 | Szymon Superson Karolina Melkonyan | 1.5 0.5 | MP MA | CKiS Skawina II AZS KU UW Warszawa | -23.91 | |||
36 | 21 | Jacek Radomski Michał Witkowski | 9.0 4.0 | SL OP | TriVita | -25.96 | |||
37 | 69 | Maciej Rochowicz Marek Rużyło | 5.0 5.0 | DS | Termet KS AZS Wratislavia VIII WR MKS Rokita Brzeg Dolny | -27.76 | |||
38 | 47 | Małgorzata Buduła Rafał Przybysz | 0.5 | MA | AZS UW Warszawa VIII | -34.46 | |||
39 | 5 | Kamil Nowak Przemysław Zawada | 9.0 17.0 | MA LB | Bridge24.pl Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | -36.61 | |||
40 | 43 | Mariana Hernandez Oskar Tokarczuk | 1.0 1.5 | MA DS | AZS KU UW Warszawa KS AZS Wratislavia XIV WR | -38.06 | |||
41 | 68 | Marcin Dobrowolski Adam Pigulski | 5.0 2.0 | MA DS | AZS UW Warszawa BKB II Pogrom Bolesławiec | -40.74 | |||
42 | 42 | Roman Madej Mateusz Słuszniak | 2.0 2.0 | MP | UKS Olimpia Dwójka I CKiS Skawina | -42.98 | |||
43 | 6 | Dorota Kwintkiewicz Artur Winkler | 2.5 9.0 | DS | BKB III Bolesławiec BKB I Bolesławiec | -67.73 | |||
44 | 4 | Magdalena Fornal Łucja Ciborowska | | MP | MKS KSOS Kraków | -72.16 | |||
45 | 11 | Katarzyna Dufrat Edmund Czubak | 13.0 11.0 | MA | Bridge24.pl 2. BATMIX Warszawa | -74.53 | |||
46 | 70 | | | -200.00 | -252.00 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-07-03 o 12:35:47