Turniej Wczasowy W-6 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 67 | Piotr Dybicz Krystian Bączek | 11.0 2.5 | J | MA | AZS UW Warszawa III L AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 65.14 | 38 | 150 | |
2 | 69 | Agata Kowal Jakub Kowal | 5.0 12.0 | K | MP | CKiS Skawina MTS Piast Skawina | 62.21 | 35 | 136 | |
3 | 72 | Magda Budzyńska Piotr Marcinowski | 2.5 7.0 | KJ J | MA DS | AZS UW Warszawa IV RAG AZS Wratislavia VII | 62.00 | 32 | 125 | |
4 | 4 | Zbigniew Halat Marek Tyran | 12.0 11.0 | S | LB LD | Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin INWIT Pabianice | 61.58 | 30 | 115 | |
5 | 10 | Marek Witek Andrzej Byzdra | 21.0 5.0 | S | LB PK | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin Szlemik San I Nisko | 59.77 | 27 | 107 | |
6 | 32 | Wit Klapper Przemysław Zawada | 21.0 15.0 | N | SL WM | KONSTANTA Bielsko-Biała SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 59.16 | 24 | 100 | |
7 | 42 | Arkadiusz Majcher Rafał Marks | 7.0 7.0 | J J | MA | BATMIX AZS UW Warszawa AZS UW Warszawa | 59.05 | 22 | 93 | |
8 | 11 | Artur Winkler Sławomir Zimniak | 9.0 5.0 | | DS | BKB II Bolesławiec | 56.58 | 19 | 87 | |
9 | 68 | Andrzej Proczkowski Jan Styczyński | 1.5 5.0 | S | PK SL | Singleton Podkarpacki IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 55.29 | 16 | 81 | |
10 | 6 | Stanisław Janik Jacek Leśniczak | 12.0 15.0 | S | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. | 55.27 | 13 | 76 | |
11 | 14 | Maciej Dąbrowski Aleksander Krych | 5.0 7.0 | | MA | Domwaluty.pl Warszawa Singleton Warszawa | 55.22 | 11 | 72 | |
12 | 73 | Radosław Liskowiak Waldemar Pietrasiewicz | 5.0 2.0 | | LB | ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 55.02 | 8 | 68 | |
13 | 70 | Tomasz Kluz Justyna Stachowiak-Kluz | 12.0 5.0 | K | MP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 54.69 | 8 | 64 | |
14 | 12 | Konrad Krystecki Maciej Bielawski | 1.0 9.0 | J | DS | AZS Wratislavia XIV AZS Wratislavia | 54.58 | 7 | 60 | |
15 | 46 | Tytus Bisping Zbigniew Papierniak | 5.0 13.0 | S | MP SL | MPEC I Tarnów SILESIA I Gliwice | 53.96 | 7 | 56 | |
16 | 27 | Paweł Chindelewicz Andrzej Kondeja | 12.0 13.0 | N | PM MA | SDK Tczew KBS Legionowianin | 53.49 | 6 | 52 | |
17 | 52 | Adam Krysa Mateusz Sobczak | 9.0 7.0 | J J | MP DS | MTS Piast Skawina RAG AZS Wratislavia VII | 53.21 | 6 | 48 | |
18 | 23 | Bogumił Wegner Piotr Zatorski | 12.0 19.0 | | DS | KS Turbo Flyback Wrocław AZS Wratislavia I | 52.98 | 5 | 44 | |
19 | 9 | Aneta Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | GENESIS Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 52.82 | 5 | 40 | |
20 | 21 | Marek Przybyła Grzegorz Lewaciak | 5.0 18.0 | S S | LD WP | CONSUS CARBON Kalisz | 52.43 | 4 | 36 | |
21 | 62 | Maciej Janeczko Maciej Grabiec | 7.0 5.0 | J | OP MP | JOCKER Oświęcim MPEC I Tarnów | 52.12 | 4 | 32 | |
22 | 13 | Jarosław Molenda Rafał Molenda | 9.0 2.5 | J | DS | BKB II Bolesławiec | 51.85 | 3 | 28 | |
23 | 61 | Jacek Nawrocki Rafał Malinowski | 0.5 0.5 | | WP | PAB Poznań | 51.03 | 3 | 24 | |
24 | 74 | Beata Golec Wiesław Skowron | 3.0 3.0 | K S | LB | ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. Spójnia Ośno Lubuskie | 50.95 | 3 | 20 | |
25 | 25 | Roman Kowalewicz Marta Makarewicz | 2.0 2.0 | K | MA | NADBUD Warszawa | 50.71 | 2 | 16 | |
26 | 66 | Gerard Langenmayr Bernd Gahntz | 6.0 0.5 | S | GER LB | 50.67 | 2 | 12 | ||
27 | 28 | Sławomir Polak Zygmunt Sanocki | 5.0 5.0 | S S | WP LB | KS UNIA II Leszno AZS PWSZ Sulechów | 50.63 | 1 | 8 | |
28 | 63 | Andrzej Wojciuszkiewicz Jadwiga Pętlak | | | 50.62 | 1 | 4 | |||
29 | 5 | Danuta Kaczmarek Zbigniew Sieszycki | 6.0 0.5 | S | GER MA | Singleton Warszawa | 50.42 | |||
30 | 26 | Piotr Ilczuk Tomasz Kłys | 18.0 4.0 | | WP SL | CONSUS Kalisz PZITB Bielsko-Biała | 50.19 | |||
31 | 41 | Henryk Duszyński Maciej Masłowski | 3.0 1.0 | N S | WP | Karo Poznań Komster II Poznań | 49.90 | |||
32 | 71 | Zdzisław Świątek Adam Kozłowski | 12.0 12.0 | S | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. | 49.89 | |||
33 | 64 | Bożena Rakuzy Krzysztof Komenda | 2.0 4.0 | K | DS | MKS Nysa-Kluk Kłodzko ZKBS II Zgorzelec | 49.28 | |||
34 | 49 | Rafał Maszenda Krzysztof Cichy | 3.0 1.0 | J M | MA | BATMIX AZS UW Warszawa AZS UW Warszawa VII | 48.74 | |||
35 | 3 | Anna Kowalska Kazimierz Róg | 13.0 9.0 | KS S | LD SL | INWIT Pabianice TRYTON Skoczów | 48.55 | |||
36 | 29 | Ryszard Szkwarek Dariusz Lisiecki | 2.0 3.0 | | LB WP | MOSiR 2 Kostrzyn PAB Poznań | 47.95 | |||
37 | 2 | Curt Sjolin Jacek Ciechomski | 2.0 19.0 | S | LB SW | GOMAD Gorzów Wlkp. SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 47.91 | |||
38 | 8 | Lena Ostrowska Waldemar Burakowski | 2.0 15.0 | K S | MA | NADBUD Warszawa NOTUS Bridge Team Warszawa | 47.84 | |||
39 | 24 | Jakub Zawada Kamil Nowak | 5.0 7.0 | J J | PK LB | Elektromontaż Rzeszów Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 47.47 | |||
40 | 65 | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz Sławomir Piechocki | 11.0 7.0 | | WP LB | Fundacja Taurus KART-EL Gorzów Wlkp. | 47.22 | |||
41 | 43 | Monika Suchodolska Anna Makarewicz | 2.5 3.0 | KJ K | PM DS | GAME OVER Gdańsk Erbud AZS Wratislavia IX | 46.70 | |||
42 | 48 | Przemysław Klęsk Grzegorz Adamski | 4.0 4.0 | | ZP | ENTUZJAŚCI Szczecin | 46.61 | |||
43 | 51 | Mirosław Rafalski Stanisław Pająk | 18.0 13.0 | S | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 45.73 | |||
44 | 7 | Lech Warężak Jacek Krystecki | 9.0 2.5 | N | DS | BKB II Bolesławiec Teko AZS Wratislavia V | 45.73 | |||
45 | 1 | Andrzej Wojnarowski Roman Zabłocki | 7.0 5.0 | S S | OP | SPARTA Lubliniec RIALEX Kluczbork | 45.53 | |||
46 | 45 | Tadeusz Pogwizd Halina Pietrzykowska | 5.0 2.0 | S K | DS | KB Zabobrze Jelenia Góra | 44.20 | |||
47 | 50 | Zofia Bałdysz Sammy Bałdysz | 3.0 4.0 | KJ J | WP DS | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań AZS Wratislavia XV | 44.18 | |||
48 | 31 | Aleksander Drabczyk Zbigniew Tymków | 2.5 12.0 | S N | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice | 43.55 | |||
49 | 30 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 4.0 4.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa | 43.36 | |||
50 | 22 | Małgorzata Sokołowska Paweł Zubiel | 4.0 7.0 | K | LD | CKM Łódź | 41.59 | |||
51 | 33 | Krystyna Jędrzejewska Ireneusz Jędrzejewski | | KS S | MA | Singleton Warszawa | 41.38 | |||
52 | 47 | Bogusław Jakóbczyk Robert Krawczyk | 5.0 4.0 | | LD PM | LKS Piast Sieradz BLACKWOOD Gdańsk | 38.94 | |||
53 | 44 | Anna Makarewicz Kinga Kiraga | 3.0 2.0 | K KJ | DS MA | Erbud AZS Wratislavia IX Piast III Feliksów | 37.99 | |||
54 | 53 | Tomasz Kiełbasa Karolina Melkonyan | 2.0 | J KJ | MA | AZS UW Warszawa III L AZS UW Klub | 34.97 | |||
55 | 34 | Mateusz Witkowski Marcin Witkowski | 0.5 0.5 | J J | DS | AZS Wratislavia XIV | 32.61 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-07-08 o 14:22:17