Turniej Wczasowy W-4 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 52 | Andrzej Jarecki Robert Cimr | 5.0 5.0 | S | SL | Senior I Katowice | 64.93 | 42 | 150 | |
2 | 61 | Piotr Solecki Stanisław Janik | 7.0 12.0 | | WP LB | RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno KART-EL Gorzów Wlkp. | 63.42 | 39 | 137 | |
3 | 30 | Wojciech Strzemecki Przemysław Zawada | 19.0 15.0 | | WM | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 62.27 | 37 | 127 | |
4 | 71 | Krzysztof Kujawa Andrzej Proczkowski | 19.0 1.5 | | LU PK | TERMOCHEM CHEMIK Puławy Singleton Podkarpacki | 61.74 | 34 | 118 | |
5 | 105 | Adam Krysa Mateusz Sobczak | 9.0 7.0 | J J | MP DS | MTS Piast Skawina RAG AZS Wratislavia VII | 61.71 | 32 | 111 | |
6 | 46 | Tytus Bisping Zbigniew Papierniak | 5.0 13.0 | S | MP SL | MPEC I Tarnów SILESIA I Gliwice | 61.07 | 29 | 105 | |
7 | 101 | Zbigniew Halat Curt Sjolin | 12.0 2.0 | S S | LB | Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin GOMAD Gorzów Wlkp. | 60.18 | 27 | 99 | |
8 | 33 | Roman Kowalewicz Marta Makarewicz | 2.0 2.0 | K | MA | NADBUD Warszawa | 60.17 | 24 | 94 | |
9 | 32 | Zuzanna Moszczyńska Rafał Marks | 3.0 7.0 | KJ J | WP MA | CONSUS CARBON Kalisz AZS UW Warszawa | 59.87 | 22 | 89 | |
10 | 27 | Zbigniew Tymków Aleksander Drabczyk | 12.0 2.5 | N S | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice | 57.33 | 19 | 84 | |
11 | 64 | Edward Sucharda Piotr Dybicz | 2.5 11.0 | J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa AZS UW Warszawa III L | 56.83 | 17 | 80 | |
12 | 7 | Zdzisław Radwański Andrzej Kozikowski | 7.0 13.0 | N | LD | PTC - PAFANA Pabianice KDK1 Kutno | 56.20 | 14 | 76 | |
13 | 11 | Anna Makarewicz Piotr Ilczuk | 3.0 18.0 | K | DS WP | Erbud AZS Wratislavia IX CONSUS Kalisz | 55.06 | 12 | 72 | |
14 | 42 | Krzysztof Góra Ryszard Zwolak | 7.0 3.0 | | OP | MODERNALODZ.pl JOCKER Oświęcim | 54.95 | 9 | 68 | |
15 | 102 | Michał Klukowski Maciej Dąbrowski | 24.0 5.0 | J | DS MA | AZS Wratislavia I Domwaluty.pl Warszawa | 54.94 | 9 | 64 | |
16 | 53 | Bogusław Jakóbczyk Jacek Bryja | 5.0 4.0 | S | LD SL | LKS Piast Sieradz | 54.53 | 8 | 60 | |
17 | 28 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 4.0 4.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa | 54.29 | 8 | 56 | |
18 | 73 | Jan Styczyński Jan Sadowski | 5.0 4.0 | S | SL WP | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE PAB Poznań | 54.17 | 7 | 52 | |
19 | 66 | Justyna Żmuda Wojciech Kaźmierczak | 13.0 12.0 | KJ J | MA LD | Bridge24.pl 2 BINŻ Bełchatów | 54.08 | 7 | 48 | |
20 | 10 | Roman Zabłocki Ryszard Jakubowski | 5.0 11.0 | S N | OP | RIALEX Kluczbork KB Rodło Opole | 53.87 | 6 | 44 | |
21 | 1 | Cathy Bałdysz Zofia Bałdysz | 17.0 3.0 | K KJ | MA WP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 53.61 | 6 | 40 | |
22 | 44 | Piotr Walczak Gera Langenmayr | 21.0 | S | WP NZ | CONSUS Kalisz | 52.16 | 6 | 36 | |
23 | 51 | Witold Grochulski Piotr Matuszewski | 5.0 3.0 | | LU | BKB Biała Podlaska | 52.05 | 5 | 33 | |
24 | 21 | Maciej Bałaziński Jan Szamkołowicz | 7.0 7.0 | S | DS | KBS Kolejarz II Wrocław | 51.88 | 5 | 30 | |
25 | 84 | Ralf Wollenberg Matthias Stenneken | 1.0 1.0 | | LB | 51.27 | 4 | 27 | ||
26 | 87 | Karol Gałązka Aleksander Krych | 9.0 7.0 | | MA | AZS UW Warszawa Singleton Warszawa | 50.90 | 4 | 24 | |
27 | 31 | Jakub Zawada Arkadiusz Majcher | 5.0 7.0 | J J | PK MA | Elektromontaż Rzeszów BATMIX AZS UW Warszawa | 50.72 | 3 | 21 | |
28 | 26 | Mateusz Stępiński Piotr Marcinowski | 7.0 7.0 | J | MA DS | AZS UW Warszawa RAG AZS Wratislavia VII | 50.68 | 3 | 18 | |
29 | 47 | Agata Chojnicka Robert Krawczyk | 2.5 4.0 | K | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe BLACKWOOD Gdańsk | 50.64 | 3 | 15 | |
30 | 82 | Dorota Kwintkiewicz Sławomir Zimniak | 2.5 5.0 | K | DS | KS Bazalt Sulików BKB II Bolesławiec | 50.35 | 2 | 12 | |
31 | 103 | Tomasz Kiełbasa Paweł Szymaszczyk | 2.0 7.0 | J | MA | AZS UW Warszawa III L AZS UW Warszawa | 50.23 | 2 | 9 | |
32 | 3 | Grzegorz Lewaciak Marek Tyran | 18.0 11.0 | S | WP LD | CONSUS CARBON Kalisz INWIT Pabianice | 50.19 | 1 | 6 | |
33 | 104 | Agata Kowal Jakub Kowal | 5.0 12.0 | K | MP | CKiS Skawina MTS Piast Skawina | 50.06 | 1 | 3 | |
34 | 65 | Stanisław Adamczyk Andrzej Sładki | 7.0 9.0 | S S | SL | Senior I Katowice | 49.95 | |||
35 | 8 | Piotr Tuszyński Zofia Miechowicz | 24.0 2.5 | S K | LB | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 49.70 | |||
36 | 25 | Aleksy Swoboda Wiesław Andruk | 7.0 9.0 | | OP MA | MODERNALODZ.pl DRYL TEAM Warszawa | 49.51 | |||
37 | 63 | Jan Betley Artur Wasiak | 9.0 12.0 | | MA WP | AZS UW Warszawa CONSUS CARBON Kalisz | 49.09 | |||
38 | 23 | Łukasz Wieczorek Bartosz Gajewski | 2.5 3.0 | | LB | MOSiR 1 Kostrzyn | 48.87 | |||
39 | 9 | Jacek Nawrocki Rafał Malinowski | 0.5 0.5 | | WP | PAB Poznań | 48.58 | |||
40 | 106 | Tomasz Kluz Justyna Stachowiak-Kluz | 12.0 5.0 | K | MP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 47.73 | |||
41 | 6 | Honorata Sobolewska Jacek Leśniczak | 2.0 15.0 | K S | LB | KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra KART-EL Gorzów Wlkp. | 47.41 | |||
42 | 43 | Edmund Czubak Łukasz Kalbarczyk | 11.0 5.0 | S | MA | BATMIX AZS UW Warszawa | 47.38 | |||
43 | 86 | Piotr Zatorski Radosław Liskowiak | 19.0 5.0 | | DS LB | AZS Wratislavia I ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 47.37 | |||
44 | 22 | Marian Nieznański Stanisław Kotas | 5.0 5.0 | S S | LB | MOSiR 1 Kostrzyn | 47.08 | |||
45 | 83 | Stanisław Pająk Mirosław Rafalski | 13.0 18.0 | S | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 46.99 | |||
46 | 62 | Jadwiga Petlak Andrzej Wojciuszkiewicz | | | NZ | 46.73 | ||||
47 | 67 | Piotr Jasiński Błażej Krawczyk | 2.5 4.0 | J J | MA MP | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa MPEC I Tarnów | 46.37 | |||
48 | 12 | Ryszard Makuch Bronisław Tabisz | 5.0 3.0 | S S | DS | BKB III Pogrom Bolesławiec | 45.68 | |||
49 | 72 | Adam Kozłowski Zdzisław Świątek | 12.0 12.0 | S | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. | 45.29 | |||
50 | 45 | Michał Bojanowski Tadeusz Biskup | 7.0 5.0 | N S | SL | Senior I Katowice PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | 45.13 | |||
51 | 50 | Marek Michalczyk Waldemar Haponiuk | 2.5 5.0 | | LU SW | BKB Biała Podlaska CK Kielce | 45.00 | |||
52 | 70 | Maciej Grabiec Rafał Maszenda | 5.0 3.0 | J J | MP MA | MPEC I Tarnów BATMIX AZS UW Warszawa | 44.77 | |||
53 | 41 | Aleksander Skorupa Maciej Bielawski | 5.0 9.0 | S | DS | MKS Zakrzów Wrocław AZS Wratislavia | 44.76 | |||
54 | 107 | Joanna Kokot Beata Golec | 1.5 3.0 | KJ K | DS LB | BKS Miles II Milicz ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 44.44 | |||
55 | 29 | Jacek Ciechomski Paweł Zubiel | 19.0 7.0 | | SW LD | SPS CONSTRUCTION KIELCE. CKM Łódź | 44.44 | |||
56 | 4 | Aneta Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | GENESIS Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 43.74 | |||
57 | 68 | Tomasz Kłys Lena Ostrowska | 4.0 2.0 | K | SL MA | PZITB Bielsko-Biała NADBUD Warszawa | 43.68 | |||
58 | 24 | Piotr Kalinowski Włodzimierz Szczepanik | 7.0 11.0 | S | DS | KBS Kolejarz II Wrocław | 43.14 | |||
59 | 81 | Monika Suchodolska Łukasz Pląder | 2.5 3.0 | KJ J | PM MP | GAME OVER Gdańsk CKiS Skawina | 42.28 | |||
60 | 85 | Karolina Kupczyk Kinga Kiraga | 2.0 2.0 | KJ KJ | MA | Piast III Feliksów | 41.55 | |||
61 | 5 | Tadeusz Nędzi Maja Żabierek | 7.0 4.0 | S K | SL SW | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE KAMIENNA | 39.63 | |||
62 | 48 | Marek Rużyło Kazimierz Bednarek | 5.0 9.0 | N | DS | MKS Rokita Brzeg Dolny MKS Zakrzów Wrocław | 39.21 | |||
63 | 13 | Konrad Krystecki Jacek Krystecki | 0.5 2.5 | J | DS | AZS Wratislavia XIV Teko AZS Wratislavia V | 38.53 | |||
64 | 2 | Paweł Chindelewicz Waldemar Burakowski | 12.0 15.0 | S | PM MA | SDK Tczew NOTUS Bridge Team Warszawa | 37.52 | |||
65 | 49 | Krzysztof Cichy Filip Parol | 1.0 | M J | MA | AZS UW Warszawa VII AZS UW Klub | 37.49 | |||
66 | 69 | Marcin Witkowski Mateusz Witkowski | | J J | DS | AZS Wratislavia XIV | 34.58 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-07-06 o 15:54:17