Turniej Otwarty O-1 | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 21 | Rafał Marks Marcin Dobrowolski | 7.0 4.0 | J | MA | AZS UW Warszawa | 65.56 | 23 | |
2 | 22 | Zdzisław Świątek Stanisław Janik | 12.0 12.0 | S | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. | 60.79 | 20 | |
3 | 27 | Sammy Bałdysz Jan Sadowski | 4.0 4.0 | J | DS WP | AZS Wratislavia XV PAB Poznań | 59.81 | 17 | |
4 | 15 | Marek Bałdysz Maria Tomczewska | 13.0 7.0 | S KS | DS PM | KS Turbo Flyback Wrocław WIMPEL Gdańsk | 59.76 | 14 | |
5 | 26 | Zofia Bałdysz Anna Maduzia | 3.0 4.0 | KJ KJ | WP MA | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań AZS UW Warszawa | 58.25 | 11 | |
6 | 11 | Jacek Radomski Agnieszka Pietrzyk | 9.0 4.0 | K | OP | MODERNALODZ.pl | 57.38 | 8 | |
7 | 23 | Tomasz Szymczyk Henryk Kopernok | 3.0 5.0 | S | SL | 56.88 | 5 | ||
8 | 32 | Mateusz Strzelczyk Michał Drankiewicz | 2.0 2.0 | J | DS | AZS Wratislavia XV | 55.99 | 5 | |
9 | 1 | Stanisław Adamczyk Robert Cimr | 7.0 5.0 | S | SL | Senior I Katowice | 55.22 | 4 | |
10 | 31 | Monika Suchodolska Łukasz Gaweł | 2.5 5.0 | KJ | PM DS | GAME OVER Gdańsk RAG AZS Wratislavia VII | 54.88 | 4 | |
11 | 5 | Robert Stoliński Bogumił Wegner | 15.0 12.0 | | LD DS | INWIT Pabianice KS Turbo Flyback Wrocław | 53.29 | 3 | |
12 | 9 | Piotr Sobczak Tadeusz Gawroński | 5.0 4.0 | S | MA | Gok Bielsk II | 53.25 | 3 | |
13 | 25 | Marcin Witkowski Mateusz Witkowski | | J J | DS | AZS Wratislavia XIV | 52.29 | 2 | |
14 | 28 | Tomasz Kłys Marcin Pędziński | 4.0 15.0 | | SL WP | PZITB Bielsko-Biała GRICON STARKA Poznań | 51.88 | 2 | |
15 | 4 | Andrzej Jarecki Michał Bojanowski | 5.0 7.0 | S N | SL | Senior I Katowice | 51.84 | 1 | |
16 | 13 | Rita Nawrocka Jakub Andruszkiewicz | 1.0 2.5 | KJ J | MA | AZS UW Warszawa VI AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 50.84 | ||
17 | 24 | Jacek Piątek Zbigniew Szuster | 5.0 3.0 | | SL | 49.41 | |||
18 | 33 | Danuta Kazmucha Cezary Serek | 15.0 13.0 | K | WP | CONNECTOR Poznań | 49.19 | ||
19 | 6 | Andrzej Sładki Tadeusz Biskup | 9.0 5.0 | S S | SL | Senior I Katowice PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | 48.39 | ||
20 | 8 | Grzegorz Gruza Jakub Bazyluk | | J J | MA | AZS UW Klub | 48.33 | ||
21 | 14 | Stanisław Drabczyk Aleksander Drabczyk | 5.0 2.5 | N S | SL | PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE SILESIA II STOKROTKA Gliwice | 47.67 | ||
22 | 12 | Waldemar Siuda Rafał Molenda | 12.0 2.5 | J | DS | BKB II Bolesławiec | 46.84 | ||
23 | 29 | Radosław Liskowiak Waldemar Pietrasiewicz | 5.0 2.0 | | LB | ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 45.12 | ||
24 | 3 | Michał Witkowski Sławomir Czech | 4.0 5.0 | | OP MA | MODERNALODZ.pl MKS Przasnysz | 41.92 | ||
25 | 30 | Tomasz Kiełbasa Stanisław Mączka | 2.0 3.0 | J J | MA | AZS UW Warszawa III L AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 41.86 | ||
26 | 2 | Witold Grochulski Piotr Matuszewski | 5.0 3.0 | | LU | BKB Biała Podlaska | 39.76 | ||
27 | 35 | Matthias Stenneken Ralf Wollenberg | 1.0 1.0 | | LB | 38.95 | |||
28 | 7 | Arkadiusz Poziemski Joanna Kokot | 2.0 1.5 | J KJ | DS | AZS Wratislavia VI BKS Miles II Milicz | 38.34 | ||
29 | 34 | Adam Suchodolski Tytus Żurawski | 2.5 1.0 | J J | PM KP | GAME OVER Gdańsk ZS 26 Bydgoszcz | 35.13 | ||
30 | 10 | Mikołaj Kowalski Karolina Melkonyan | | J KJ | MA | AZS UW Klub | 32.65 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-07-21 o 10:03:52