Turniej Kongresowy K-8 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 58 | Ryszard Sakowicz Piotr Zatorski | 17.0 19.0 | | LB DS | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin AZS Wratislavia I | 69.19 | 60 | 150 | |
2 | 19 | Andrzej Byzdra Marek Witek | 5.0 21.0 | S | PK LB | Szlemik San I Nisko Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 66.29 | 56 | 137 | |
3 | 44 | Wojciech Strzemecki Jakub Zawada | 19.0 5.0 | J | WM PK | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo Elektromontaż Rzeszów | 62.88 | 52 | 127 | |
4 | 43 | Kamil Nowak Przemysław Zawada | 7.0 15.0 | J | LB WM | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 60.20 | 49 | 118 | |
5 | 37 | Anna Maduzia Zofia Bałdysz | 4.0 3.0 | KJ KJ | MA WP | AZS UW Warszawa DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 59.25 | 46 | 111 | |
6 | 33 | Jacek Ciechomski Arkadiusz Majcher | 19.0 7.0 | J | SW MA | SPS CONSTRUCTION KIELCE. BATMIX AZS UW Warszawa | 58.84 | 42 | 105 | |
7 | 78 | Tomasz Kluz Justyna Stachowiak-Kluz | 12.0 5.0 | K | MP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 58.48 | 39 | 99 | |
8 | 50 | Bogusław Jakóbczyk Robert Krawczyk | 5.0 4.0 | | LD PM | LKS Piast Sieradz BLACKWOOD Gdańsk | 58.43 | 35 | 94 | |
9 | 65 | Justyna Żmuda Michał Klukowski | 13.0 24.0 | KJ J | MA DS | Bridge24.pl 2 AZS Wratislavia I | 58.28 | 32 | 89 | |
10 | 52 | Andrzej Jeleniewski Jarosław Wachnowski | 18.0 18.0 | S S | WP LB | KS UNIA WINKHAUS Leszno ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 58.18 | 29 | 84 | |
11 | 60 | Wiesław Andruk Paweł Chindelewicz | 9.0 12.0 | | MA PM | DRYL TEAM Warszawa SDK Tczew | 56.92 | 25 | 80 | |
12 | 18 | Anna Gałązka Karol Gałązka | 3.0 9.0 | K | MA | AZS UW Warszawa | 55.97 | 22 | 76 | |
13 | 76 | Stanisław Gołębiowski Maciej Bielawski | 24.0 9.0 | | DS | AZS Wratislavia I AZS Wratislavia | 55.96 | 19 | 72 | |
14 | 67 | Urszula Cwyl Marek Palubiński | 3.0 3.0 | K S | MA | TRASER Warszawa | 55.61 | 15 | 68 | |
15 | 80 | Tomasz Winciorek Edmund Czubak | 18.0 11.0 | S | WP MA | ELEKTROWNIA Żelichowo BATMIX AZS UW Warszawa | 55.20 | 12 | 64 | |
16 | 74 | Bernd Gahntz Ralph Vitters | 0.5 6.0 | S | LB GER | 54.90 | 12 | 60 | ||
17 | 55 | Piotr Tuszyński Katarzyna Dufrat | 24.0 11.0 | S K | LB DS | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin AZS Wratislavia | 54.80 | 11 | 57 | |
18 | 30 | Adam Krysa Maciej Janeczko | 9.0 7.0 | J | MP OP | MTS Piast Skawina JOCKER Oświęcim | 54.34 | 11 | 53 | |
64 | Adam Kozłowski Zdzisław Świątek | 12.0 12.0 | S | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. | 54.34 | 11 | 53 | ||
20 | 54 | Maciej Grabiec Błażej Krawczyk | 5.0 4.0 | J J | MP | MPEC I Tarnów | 53.99 | 9 | 48 | |
21 | 62 | Aleksander Drabczyk Zbigniew Tymków | 2.5 12.0 | S N | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice | 53.84 | 9 | 45 | |
22 | 29 | Piotr Walczak Wit Klapper | 21.0 21.0 | S N | WP SL | CONSUS Kalisz KONSTANTA Bielsko-Biała | 53.13 | 8 | 42 | |
23 | 23 | Andrzej Kondeja Waldemar Burakowski | 13.0 15.0 | N S | MA | KBS Legionowianin NOTUS Bridge Team Warszawa | 52.94 | 8 | 39 | |
24 | 53 | Łukasz Pląder Maja Mrozek | 3.0 2.0 | J KJ | MP | CKiS Skawina UKS Olimpia Dwójka Kraków | 52.63 | 7 | 36 | |
25 | 73 | Tomasz Klukowski Maciej Terpiłowski | 9.0 5.0 | | DS | AZS Wratislavia I AZS Wratislavia III | 52.53 | 7 | 33 | |
26 | 68 | Kazimierz Róg Zbigniew Halat | 9.0 12.0 | S S | SL LB | TRYTON Skoczów Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin | 51.97 | 6 | 30 | |
27 | 15 | Aneta Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | GENESIS Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 51.92 | 5 | 27 | |
28 | 11 | Jerzy Ignyś Andrzej Wojnarowski | 5.0 7.0 | S S | LB OP | KB Qrnik Wschowa SPARTA Lubliniec | 51.82 | 5 | 23 | |
26 | Cezary Bura Jerzy Sieracki | 9.0 12.0 | S | WP | KS UNIA II Leszno KS UNIA WINKHAUS Leszno | 51.82 | 5 | 23 | ||
30 | 16 | Marcin Dobrowolski Sławomir Piechocki | 4.0 7.0 | | MA LB | AZS UW Warszawa KART-EL Gorzów Wlkp. | 51.78 | 4 | 18 | |
31 | 39 | Grzegorz Lewaciak Tadeusz Masłowski | 18.0 7.0 | S S | WP | CONSUS CARBON Kalisz KS UNIA II Leszno | 51.63 | 3 | 15 | |
32 | 70 | Bogumił Wegner Roman Zabłocki | 12.0 5.0 | S | DS OP | KS Turbo Flyback Wrocław RIALEX Kluczbork | 51.52 | 3 | 12 | |
33 | 21 | Waldemar Siuda Rafał Molenda | 12.0 2.5 | J | DS | BKB II Bolesławiec | 51.42 | 2 | 9 | |
34 | 28 | Marek Drukier Przemysław Teleszyński | 4.0 13.0 | S S | WP LD | PAB Poznań | 51.41 | 1 | 6 | |
35 | 40 | Artur Wasiak Zuzanna Moszczyńska | 12.0 3.0 | KJ | WP | CONSUS CARBON Kalisz | 50.92 | 1 | 3 | |
36 | 35 | Tytus Bisping Zbigniew Papierniak | 5.0 13.0 | S | MP SL | MPEC I Tarnów SILESIA I Gliwice | 50.91 | |||
75 | Ralf Wollenberg Matthias Stenneken | 1.0 1.0 | | LB | 50.91 | |||||
38 | 32 | Stanisław Pająk Mirosław Rafalski | 13.0 18.0 | S | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 49.90 | |||
39 | 38 | Dariusz Lisiecki Arkadiusz Poziemski | 3.0 2.0 | J | WP DS | PAB Poznań AZS Wratislavia VI | 49.56 | |||
40 | 45 | Jakub Kowal Agata Kowal | 12.0 5.0 | K | MP | MTS Piast Skawina CKiS Skawina | 49.49 | |||
41 | 27 | Zbigniew Stachniuk Krystyna Augustyniak | 1.5 3.0 | KS | MA DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 49.39 | |||
42 | 47 | Rafał Maszenda Marcin Szymański | 3.0 4.0 | J J | MA WP | BATMIX AZS UW Warszawa DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 49.34 | |||
71 | Jacek Leśniczak Honorata Sobolewska | 15.0 2.0 | S K | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 49.34 | ||||
44 | 22 | Jarosław Molenda Artur Winkler | 9.0 9.0 | | DS | BKB II Bolesławiec | 48.85 | |||
45 | 13 | Anna Kowalska Marek Tyran | 13.0 11.0 | KS | LD | INWIT Pabianice | 48.69 | |||
46 | 17 | Piotr Ilczuk Tomasz Jaworski | 18.0 9.0 | | WP DS | CONSUS Kalisz PROMOST AZS Wratislavia X | 48.60 | |||
47 | 34 | Olgierd Chmielewski Jan Stoklasek | 2.5 4.0 | S S | LB | KB Qrnik Wschowa | 47.73 | |||
48 | 31 | Aleksander Skorupa Kazimierz Bednarek | 5.0 9.0 | S N | DS | MKS Zakrzów Wrocław | 47.58 | |||
49 | 56 | Jacek Krystecki Konrad Krystecki | 2.5 0.5 | J | DS | Teko AZS Wratislavia V AZS Wratislavia XIV | 46.97 | |||
50 | 61 | Anna Makarewicz Maciej Dąbrowski | 3.0 5.0 | K | DS MA | Erbud AZS Wratislavia IX Domwaluty.pl Warszawa | 45.15 | |||
51 | 77 | Małgorzata Sokołowska Paweł Zubiel | 4.0 7.0 | K | LD | CKM Łódź | 44.95 | |||
52 | 72 | Halina Klukowska Agnieszka Skrybant-Jaworska | 7.0 3.0 | K K | DS | AZS Wratislavia III PROMOST AZS Wratislavia X | 43.79 | |||
53 | 25 | Ryszard Makuch Sławomir Zimniak | 5.0 5.0 | S | DS | BKB III Pogrom Bolesławiec BKB II Bolesławiec | 43.75 | |||
54 | 46 | Radosław Liskowiak Wiesław Skowron | 5.0 3.0 | S | LB | ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. Spójnia Ośno Lubuskie | 43.64 | |||
57 | Sammy Bałdysz Monika Suchodolska | 4.0 2.5 | J KJ | DS PM | AZS Wratislavia XV GAME OVER Gdańsk | 43.64 | ||||
56 | 14 | Krzysztof Cichy Karolina Kupczyk | 1.0 2.0 | M KJ | MA | AZS UW Warszawa VII Piast III Feliksów | 43.48 | |||
57 | 63 | Jerzy Nowak Andrzej Mazurek | 12.0 11.0 | S S | WP | KTB Konin KS UNIA II Leszno | 42.78 | |||
58 | 59 | Jakub Andruszkiewicz Rita Nawrocka | 2.5 1.0 | J KJ | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa AZS UW Warszawa VI | 42.73 | |||
59 | 79 | Bożena Rakuzy Gerard Langenmayr | 2.0 6.0 | K | DS GER | MKS Nysa-Kluk Kłodzko | 42.58 | |||
60 | 49 | Tytus Żurawski Adam Suchodolski | 1.0 2.5 | J J | KP PM | ZS 26 Bydgoszcz GAME OVER Gdańsk | 41.67 | |||
61 | 69 | Piotr Jasiński Tomasz Kiełbasa | 2.5 2.0 | J J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa AZS UW Warszawa III L | 41.36 | |||
62 | 24 | Ryszard Bartosz Henryk Finger | | | 40.97 | |||||
63 | 48 | Krystyna Jędrzejewska Ireneusz Jędrzejewski | | KS S | MA | Singleton Warszawa | 40.56 | |||
64 | 42 | Marta Makarewicz Lena Ostrowska | 2.0 2.0 | K K | MA | NADBUD Warszawa | 40.30 | |||
65 | 51 | Roman Siwiec Krzysztof Komenda | 3.0 4.0 | S | DS | KS Konfeks II Legnica ZKBS II Zgorzelec | 39.24 | |||
66 | 36 | Stanisław Janik Tomasz Kłys | 12.0 4.0 | | LB SL | KART-EL Gorzów Wlkp. PZITB Bielsko-Biała | 38.95 | |||
67 | 20 | Andrzej Wojciuszkiewicz Jadwiga Pętlak | | | 38.60 | |||||
68 | 66 | Skarbimir Kozar Czesław Rekret | 5.0 4.0 | S S | LB | Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin MOSiR 2 Kostrzyn | 36.52 | |||
69 | 41 | Jacek Nawrocki Rafał Malinowski | 0.5 0.5 | | WP | PAB Poznań | 35.20 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-07-07 o 19:27:08