Turniej Kongresowy K-5 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 75 | Piotr Kalinowski Włodzimierz Szczepanik | 7.0 11.0 | S | DS | KBS Kolejarz II Wrocław | 62.93 | 62 | 150 | |
2 | 72 | Krystian Bączek Marcin Szymański | 2.5 4.0 | J J | MA WP | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 59.77 | 60 | 138 | |
3 | 91 | Jan Borychowski Bogdan Świątek | 12.0 12.0 | S S | LB | ZIEL-BRUK Zielona Gora | 58.98 | 57 | 129 | |
4 | 86 | Ewa Dziekańska Krzysztof Dziekański | 7.0 12.0 | K | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 58.70 | 54 | 121 | |
5 | 96 | Katarzyna Dufrat Justyna Żmuda | 11.0 13.0 | K KJ | DS MA | AZS Wratislavia Bridge24.pl 2 | 57.88 | 52 | 115 | |
6 | 116 | Ralph Vitters Bernd Gahntz | 6.0 0.5 | S | GER LB | 57.83 | 50 | 110 | ||
7 | 21 | Sławomir Polak Jerzy Sieracki | 5.0 12.0 | S | WP | KS UNIA II Leszno KS UNIA WINKHAUS Leszno | 57.83 | 47 | 105 | |
8 | 20 | Kamil Nowak Jakub Zawada | 7.0 5.0 | J J | LB PK | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin Elektromontaż Rzeszów | 57.41 | 45 | 101 | |
9 | 77 | Bożena Rakuzy Eugeniusz Konik | 2.0 4.0 | K | DS OP | MKS Nysa-Kluk Kłodzko BLOTKA Dobrodzień | 57.28 | 43 | 97 | |
10 | 39 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 7.0 11.0 | K | MA | K2 | 57.24 | 41 | 93 | |
11 | 99 | Piotr Tuczyński Tomasz Sielicki | 15.0 4.0 | | MA | Bridge24.pl 2 | 56.87 | 38 | 90 | |
12 | 63 | Andrzej Jeleniewski Jarosław Wachnowski | 18.0 18.0 | S S | WP LB | KS UNIA WINKHAUS Leszno ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 56.53 | 36 | 87 | |
13 | 60 | Arkadiusz Majcher Jacek Ciechomski | 7.0 19.0 | J | MA SW | BATMIX AZS UW Warszawa SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 56.31 | 34 | 84 | |
14 | 47 | Piotr Ilczuk Maciej Dąbrowski | 18.0 5.0 | | WP MA | CONSUS Kalisz Domwaluty.pl Warszawa | 55.93 | 32 | 81 | |
15 | 16 | Jan Betley Mateusz Stępiński | 9.0 7.0 | | MA | AZS UW Warszawa | 55.55 | 29 | 78 | |
16 | 110 | Piotr Marcinowski Mateusz Sobczak | 7.0 7.0 | J J | DS | RAG AZS Wratislavia VII | 55.23 | 27 | 76 | |
17 | 23 | Stanisław Adamczyk Robert Cimr | 7.0 5.0 | S | SL | Senior I Katowice | 55.10 | 25 | 74 | |
18 | 73 | Maciej Grabiec Błażej Krawczyk | 5.0 4.0 | J J | MP | MPEC I Tarnów | 55.10 | 22 | 72 | |
19 | 111 | Marta Maj-Rudnicka Kamila Szczepańska | 13.0 13.0 | K K | LD | KDK1 Kutno | 55.02 | 20 | 70 | |
20 | 59 | Przemysław Błaszczyk Grzegorz Lewaciak | 13.0 18.0 | S | LD WP | KDK1 Kutno CONSUS CARBON Kalisz | 54.87 | 18 | 68 | |
21 | 58 | Andrzej Kozikowski Zdzisław Radwański | 13.0 7.0 | N | LD | KDK1 Kutno PTC - PAFANA Pabianice | 54.49 | 16 | 66 | |
22 | 15 | Tomasz Latos Marek Giża | 9.0 7.0 | | KP | PAAK Bydgoszcz | 54.44 | 13 | 64 | |
23 | 45 | Waldemar Skóra Witold Turant | 12.0 18.0 | S | LD | INWIT Pabianice | 54.41 | 13 | 62 | |
24 | 12 | Agata Kowal Jakub Kowal | 5.0 12.0 | K | MP | CKiS Skawina MTS Piast Skawina | 54.35 | 12 | 60 | |
25 | 105 | Zuzanna Moszczyńska Artur Wasiak | 3.0 12.0 | KJ | WP | CONSUS CARBON Kalisz | 54.25 | 12 | 58 | |
26 | 30 | Tadeusz Masłowski Marek Bałdysz | 7.0 13.0 | S S | WP DS | KS UNIA II Leszno KS Turbo Flyback Wrocław | 54.16 | 11 | 56 | |
27 | 107 | Tomasz Kluz Tomasz Kłys | 12.0 4.0 | | MP SL | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków PZITB Bielsko-Biała | 54.08 | 11 | 54 | |
28 | 25 | Anna Kowalska Marek Tyran | 13.0 11.0 | KS | LD | INWIT Pabianice | 53.53 | 11 | 52 | |
29 | 81 | Maja Żabierek Honorata Sobolewska | 4.0 2.0 | K K | SW LB | KAMIENNA KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 53.31 | 10 | 50 | |
30 | 108 | Rafał Marks Piotr Jasiński | 7.0 2.5 | J J | MA | AZS UW Warszawa AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 53.27 | 10 | 48 | |
31 | 79 | Maciej Bielawski Stanisław Gołębiowski | 9.0 24.0 | | DS | AZS Wratislavia AZS Wratislavia I | 52.92 | 9 | 46 | |
32 | 42 | Andrzej Syrek Grzegorz Dembiński | 12.0 7.0 | S | WP | KTB Konin | 52.79 | 9 | 44 | |
33 | 84 | Ryszard Zwolak Maciej Janeczko | 3.0 7.0 | | OP | JOCKER Oświęcim | 52.73 | 9 | 42 | |
34 | 53 | Kazimierz Lichawski Joanna Brede | 11.0 4.0 | S KS | SL | PZITB Bielsko-Biała | 52.69 | 8 | 40 | |
35 | 43 | Tomasz Bartnicki Zofia Miechowicz | 3.0 3.0 | K | LB | KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 52.62 | 8 | 38 | |
36 | 29 | Marek Matwijewicz Zdzisław Rzucidło | 3.0 5.0 | S N | LB | KS SM GRYMAS 2 Zielona Góra SINGLETON Zielona Gora | 52.47 | 8 | 36 | |
37 | 22 | Tadeusz Biskup Andrzej Sładki | 5.0 9.0 | S S | SL | PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE Senior I Katowice | 52.41 | 7 | 34 | |
38 | 101 | Cathy Bałdysz Zofia Bałdysz | 17.0 3.0 | K KJ | MA WP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 52.37 | 7 | 32 | |
39 | 65 | Adam Suchodolski Tytus Żurawski | 2.5 1.0 | J J | PM KP | GAME OVER Gdańsk ZS 26 Bydgoszcz | 52.36 | 6 | 30 | |
40 | 49 | Sławomir Piechocki Jacek Leśniczak | 7.0 15.0 | S | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. | 51.98 | 6 | 28 | |
41 | 71 | Andrzej Kondeja Wiesław Andruk | 13.0 9.0 | N | MA | KBS Legionowianin DRYL TEAM Warszawa | 51.88 | 6 | 26 | |
42 | 24 | Andrzej Jarecki Michał Bojanowski | 5.0 7.0 | S N | SL | Senior I Katowice | 51.80 | 5 | 24 | |
43 | 82 | Grzegorz Rojewski Zdzisław Świątek | 12.0 12.0 | S | KP LB | Chemik Bydgoszcz KART-EL Gorzów Wlkp. | 51.53 | 5 | 22 | |
44 | 89 | Bartosz Chmurski Kacper Wilczak | 21.0 5.0 | J | MA DS | Bridge24.pl 2 Teko AZS Wratislavia V | 51.52 | 4 | 20 | |
45 | 46 | Maciej Mendrek Zbigniew Halat | 1.5 12.0 | S | SL LB | TRYTON Skoczów Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin | 51.47 | 4 | 18 | |
46 | 90 | Zbigniew Stachniuk Krystyna Augustyniak | 1.5 3.0 | KS | MA DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 51.39 | 4 | 16 | |
47 | 92 | Wojciech Biegajło Maciej Kowalski | 13.0 11.0 | S | MA | Apteki Arnica Ciechanów WKRA Żuromin | 51.26 | 3 | 14 | |
48 | 11 | Tomasz Stryszawski Piotr Kuc-Dzierżawski | 7.0 5.0 | | MP | Milo Kraków Dyktator Kraków | 51.13 | 3 | 12 | |
49 | 52 | Adam Krysa Magda Budzyńska | 9.0 2.5 | J KJ | MP MA | MTS Piast Skawina AZS UW Warszawa IV | 51.07 | 2 | 10 | |
50 | 56 | Krzysztof Kujawa Andrzej Proczkowski | 19.0 1.5 | | LU PK | TERMOCHEM CHEMIK Puławy Singleton Podkarpacki | 51.03 | 2 | 8 | |
51 | 34 | Kazimierz Dziadkowiec Andrzej Dudzik | 5.0 12.0 | | MP | Ketz Super Bond Kraków | 50.94 | 2 | 6 | |
52 | 94 | Stanisław Wawszczyk Zdzisław Kunc | 5.0 11.0 | S | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice TERMET AZS VIII Wratislavia | 50.76 | 1 | 4 | |
53 | 50 | Piotr Walczak Wit Klapper | 21.0 21.0 | S N | WP SL | CONSUS Kalisz KONSTANTA Bielsko-Biała | 50.72 | 1 | 2 | |
54 | 78 | Łukasz Pląder Maja Mrozek | 3.0 2.0 | J KJ | MP | CKiS Skawina UKS Olimpia Dwójka Kraków | 50.67 | |||
55 | 13 | Andrzej Janowicz Tomasz Mieloch | 5.0 4.0 | S S | WP | KS UNIA II Leszno TB Budowlani Poznań | 50.64 | |||
56 | 104 | Stanisław Pająk Mirosław Rafalski | 13.0 18.0 | S | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 50.55 | |||
57 | 33 | Paweł Chindelewicz Roman Zabłocki | 12.0 5.0 | S | PM OP | SDK Tczew RIALEX Kluczbork | 50.10 | |||
58 | 112 | Zbigniew Szuster Jacek Piątek | 3.0 5.0 | | SL | 49.96 | ||||
59 | 106 | Tomasz Winciorek Justyna Stachowiak-Kluz | 18.0 5.0 | K | WP MP | ELEKTROWNIA Żelichowo Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 49.78 | |||
60 | 98 | Marek Drukier Przemysław Teleszyński | 4.0 13.0 | S S | WP LD | PAB Poznań | 49.77 | |||
61 | 76 | Arkadiusz Poziemski Mateusz Strzelczyk | 2.0 2.0 | J J | DS | AZS Wratislavia VI AZS Wratislavia XV | 49.61 | |||
62 | 40 | Jarosław Molenda Ryszard Makuch | 9.0 5.0 | S | DS | BKB II Bolesławiec BKB III Pogrom Bolesławiec | 49.04 | |||
63 | 51 | Jan Niebudek Grzegorz Czapulak | 2.5 5.0 | S S | DS | KS Konfeks II Legnica KS Konfeks I Legnica | 48.58 | |||
64 | 27 | Bogusław Jakóbczyk Kazimierz Róg | 5.0 9.0 | S | LD SL | LKS Piast Sieradz TRYTON Skoczów | 48.47 | |||
65 | 83 | Krzysztof Góra Aleksy Swoboda | 7.0 7.0 | | OP | MODERNALODZ.pl | 48.37 | |||
66 | 113 | Tadeusz Gawroński Leszek Łuniewski | 4.0 12.0 | S | MA | Gok Bielsk II INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock | 48.31 | |||
67 | 68 | Jakub Andruszkiewicz Edward Sucharda | 2.5 2.5 | J J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 48.19 | |||
68 | 35 | Stanisław Wachel Kazimierz Bednarek | 5.0 9.0 | S N | DS | MKS Zakrzów Wrocław | 48.16 | |||
69 | 19 | Marta Makarewicz Lena Ostrowska | 2.0 2.0 | K K | MA | NADBUD Warszawa | 48.07 | |||
70 | 36 | Marek Michalczyk Waldemar Haponiuk | 2.5 5.0 | | LU SW | BKB Biała Podlaska CK Kielce | 48.04 | |||
71 | 41 | Jacek Krystecki Konrad Krystecki | 2.5 0.5 | J | DS | Teko AZS Wratislavia V AZS Wratislavia XIV | 47.95 | |||
72 | 95 | Jadwiga Pęcherzewska Leszek Pęcherzewski | 2.0 5.0 | KS S | MA | SINGLETON Płock MASOVIA Płock | 47.93 | |||
73 | 67 | Andrzej Fronczak Leszek Moszczyński | 18.0 7.0 | S | WM KP | GEOSTA Olsztyn Bemix Więcbork | 47.92 | |||
74 | 28 | Anna Gałązka Karol Gałązka | 3.0 9.0 | K | MA | AZS UW Warszawa | 47.75 | |||
75 | 69 | Stanisław Janik Piotr Solecki | 12.0 7.0 | | LB WP | KART-EL Gorzów Wlkp. RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno | 47.41 | |||
76 | 18 | Wojciech Strzemecki Przemysław Zawada | 19.0 15.0 | | WM | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 47.16 | |||
77 | 48 | Anna Makarewicz Paweł Zubiel | 3.0 7.0 | K | DS LD | Erbud AZS Wratislavia IX CKM Łódź | 47.14 | |||
78 | 74 | Marek Palubiński Urszula Cwyl | 3.0 3.0 | S K | MA | TRASER Warszawa | 46.99 | |||
79 | 85 | Wiesław Skupiński Piotr Sobczak | 3.0 5.0 | S | MA | Gok Bielsk II | 46.76 | |||
80 | 114 | Jerzy Słomski Aleksander Marciniak | 2.5 5.0 | S | MA | Gok Bielsk II GOK Bielsk | 46.45 | |||
81 | 31 | Renata Dancewicz Edmund Czubak | 5.0 11.0 | K S | MA | BATMIX AZS UW Warszawa | 46.14 | |||
82 | 64 | Bartosz Gajewski Łukasz Wieczorek | 3.0 2.5 | | LB | MOSiR 1 Kostrzyn | 46.04 | |||
83 | 37 | Marian Nieznański Stanisław Kotas | 5.0 5.0 | S S | LB | MOSiR 1 Kostrzyn | 45.92 | |||
84 | 100 | Jerzy Ignyś Ryszard Jakubowski | 5.0 11.0 | S N | LB OP | KB Qrnik Wschowa KB Rodło Opole | 45.50 | |||
85 | 14 | Jarosław Gąsiorowski Zdzisław Kowalewski | 13.0 13.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 45.39 | |||
86 | 32 | Marek Jaworski Waldemar Burakowski | 12.0 15.0 | N S | MP MA | Milo Kraków NOTUS Bridge Team Warszawa | 45.27 | |||
87 | 97 | Tytus Bisping Zbigniew Papierniak | 5.0 13.0 | S | MP SL | MPEC I Tarnów SILESIA I Gliwice | 44.83 | |||
88 | 61 | Piotr Proporowicz Tadeusz Wasilewski | 4.0 5.0 | S | KP | Bemix Więcbork Forta GOK Rogowo | 44.80 | |||
89 | 93 | Jacek Bryja Romuald Gabrysz | 4.0 3.0 | S | SL | 44.42 | ||||
90 | 115 | Iwona Zielińska Maryla Zdrojewska | 2.0 2.0 | K K | MA | GOK Bielsk | 44.11 | |||
91 | 102 | Matthias Stenneken Ralf Wollenberg | 1.0 1.0 | | LB | 43.54 | ||||
92 | 70 | Marcin Witkowski Mateusz Witkowski | | J J | DS | AZS Wratislavia XIV | 43.41 | |||
93 | 38 | Piotr Matuszewski Witold Grochulski | 3.0 5.0 | | LU | BKB Biała Podlaska | 42.92 | |||
94 | 109 | Joanna Kokot Sammy Bałdysz | 1.5 4.0 | KJ J | DS | BKS Miles II Milicz AZS Wratislavia XV | 42.81 | |||
95 | 44 | Leszek Latocki Jan Pawlikaniec | 5.0 5.0 | S N | LB DS | SINGLETON Zielona Gora Klub Logiczny - Stow. Piechowice | 42.61 | |||
96 | 80 | Monika Suchodolska Rafał Maszenda | 2.5 3.0 | KJ J | PM MA | GAME OVER Gdańsk BATMIX AZS UW Warszawa | 42.52 | |||
97 | 62 | Aneta Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | GENESIS Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 42.30 | |||
98 | 54 | Aleksander Skorupa Andrzej Sawko | 5.0 5.0 | S N | DS | MKS Zakrzów Wrocław MKS Rokita Brzeg Dolny | 42.17 | |||
99 | 57 | Zbigniew Tymków Aleksander Drabczyk | 12.0 2.5 | N S | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice | 42.07 | |||
100 | 66 | Agnieszka Piesiewicz Robert Krawczyk | 2.0 4.0 | KJ | MA PM | AZS UW Warszawa VII BLACKWOOD Gdańsk | 41.73 | |||
101 | 88 | Aleksander Kud Piotr Korecki | 11.0 5.0 | S | LB | KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 41.28 | |||
102 | 55 | Krzysztof Cichy Tomasz Kiełbasa | 1.0 2.0 | M J | MA | AZS UW Warszawa VII AZS UW Warszawa III L | 40.43 | |||
103 | 103 | Gerard Langenmayr Filip Parol | 6.0 | J | GER MA | AZS UW Klub | 40.41 | |||
104 | 26 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 4.0 4.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa | 40.29 | |||
105 | 17 | Olga Wrzos Leszek Jędrzejczak | 3.0 1.0 | K | MA | WIST Pomiechówek Singleton Warszawa | 38.95 | |||
106 | 87 | Zygmunt Adamski Adam Adamski | 2.0 | | DS | KS Gwardia IV Wrocław | 38.26 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-07-04 o 19:57:34