Turniej dodatkowy O-3

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynikPKL
 133Anna Makarewicz
Mirosław Fechner
2.5
7.0

 
DSERBUD KS AZS Polit.IX WR 64.5134
 212Kamil Nowak
Jakub Zawada
5.0
4.0

WP
PK
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Elektromontaż Rzeszów
62.7029
 329Paweł Jassem
Piotr Jassem
17.0
9.0

 
ZP
WP
ZOIM Szczecin
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
53.4525
 421Anna Sztyber
Jan Betley
4.0
7.0

 
MAAZS UW Warszawa 51.9721
 526Paweł Hulanicki
Łukasz Trendak
0.5
2.0

MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa II
39.3017
 634Mateusz Strzelczyk
Sammy Bałdysz
2.0
4.0

DSKS AZS Polit.XV Wrocław 32.2412
 736Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
17.0
7.0
 
 
WP
LD
CONSUS Kalisz
 
24.658
 822Zofia Miechowicz
Piotr Ilczuk
2.5
18.0

 
LB
WP
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
CONSUS CARBON Kalisz
20.767
 91Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0

 
DSBKB III Bolesławiec
BKB I Bolesławiec
17.916
 1035Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
4.0
13.0

WP
LD
  16.065
 1123Grzegorz Rojewski
Adam Kozłowski
12.0
12.0
 
 
KP
LB
Chemik Bydgoszcz
Kart-El Gorzów
14.735
 1332Marek Bałdysz
Jerzy Ujma
13.0
12.0

DS
SL
KS Turbo Flyback Wrocław
OMEGA Jastrzębie
-1.583
 1411Roman Goszcz
Zbigniew Słaby
4.0
5.0
 
SLJOCKER Oświęcim
TB Szombierki DM UKS
-1.822
 1525Daniel Fira
Radosław Liskowiak
3.0
5.0
 
 
ZP
LB
GENESIS
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
-2.592
 1624Stanisław Mączka
Rafał Marks
3.0
7.0

MAAZS UW Warszawa II
AZS UW Warszawa
-4.671
 178Maurycy Biernat
Paweł Szymonik
5.0
5.0
 
 
MA 
Domwaluty.pl Warszawa
-4.69 
 1813Rafał Wolański
Przemysław Kubicki
7.0
5.0
 
 
DSVALUE MEDIA KS AZS PW II WR
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
-5.36 
 195Anna Jankowska
Jan Sadowski
2.0
3.0
KJ 
 
DS
WP
KS AZS Polit.XV Wrocław
PAB Poznań
-5.95 
 209Dawid Permus
Adam Waszkiewicz
2.0
3.0

DSKS AZS Polit.XV Wrocław
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
-6.24 
 2115Maciej Boczar
Honorata Sobolewska
1.0
0.5
 
MAAZS UW Warszawa VI
Singleton Warszawa
-6.72 
 2230Sandra Różańska
Michał Wieteska
3.0
3.0

MAMILAN Milanówek
AZS UW Warszawa VII
-7.80 
 236Tomasz Winciorek
Stanisław Pająk
18.0
12.0
 
 
WP
SW
CONSUS CARBON Kalisz
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
-7.84 
 2427Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
12.0
13.0
 
LBKart-El Gorzów -8.06 
 2531Magda Budzyńska
Piotr Dybicz
2.0
11.0
KJ 
 
MAAZS UW Warszawa VI
BATMIX AZS UW Warszawa
-9.99 
 2628Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
 
 
DSBKB I Bolesławiec -10.57 
 277Anna Puczyńska
Karol Gałązka
3.0
7.0
KJ 
 
MAZięba Spójnia ALK
AZS UW Warszawa
-15.07 
 284Michał Witkowski
Sławomir Czech
3.0
5.0
 
 
MADomwaluty.pl Warszawa -16.90 
 293Wojciech Ciepliński
Danuta Kaczmarek
9.0
5.0

 
LD
GER
INTRA Łódź
 
-25.66 
 3010Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
 
 
 
 
   -30.02 
 312Piotr Proporowicz
Tadeusz Wasilewski
4.0
5.0
 
KPBemix Więcbork
Forta Rogowo
-71.62 
 3214Michał Kasperek
Tran Tuan Anh
 
 
 
 
   -99.13 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-06 o 00:44:45