Turniej Wczasowy W-7 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 43 | Piotr Brzeziński Kazimierz Sługocki | 12.0 12.0 | S | LB | MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie WDK Bez Atu Wolsztyn | 63.58 | 35 | 150 | |
2 | 67 | Tomasz Pilch Marek Pieczka | 18.0 7.0 | | SL | SILESIA I Gliwice | 60.09 | 32 | 135 | |
3 | 5 | Curt Sjolin Bogusław Nowak | 1.5 5.0 | S | LB DS | GOMAD Gorzów Wlkp. | 58.53 | 29 | 123 | |
4 | 6 | Andrzej Kaźmierczak Artur Winkler | 9.0 7.0 | S | DS | BKB Bolesławiec | 57.45 | 25 | 112 | |
5 | 3 | Aneta Jarmocik-Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | PIĄTECZEK Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 57.18 | 22 | 103 | |
6 | 48 | Roman Grzelak Andrzej Pawlak | 11.0 13.0 | | WP LB | RAL Poznań LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 56.76 | 19 | 95 | |
7 | 1 | Tomasz Jagła Grzegorz Pogodziński | 2.5 5.0 | | LB | MKBS Sława/FajneMeble.pl - Gorzów Wlkp. | 56.24 | 16 | 87 | |
8 | 8 | Zbigniew Halat Krzysztof Rogoziński | 12.0 12.0 | | LB | Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 | 55.08 | 13 | 80 | |
9 | 4 | Jarosław Molenda Sławomir Zimniak | 7.0 5.0 | | DS | BKB Bolesławiec | 54.77 | 10 | 73 | |
10 | 45 | Jerzy Mścisz Marcin Pędziński | 13.0 15.0 | S | WP | PAB Poznań DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 54.52 | 7 | 66 | |
11 | 21 | Leszek Latocki Zygmunt Sanocki | 4.0 5.0 | S S | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | 54.50 | 7 | 60 | |
12 | 65 | Janusz Pawlicki Longin Bartnik | 5.0 7.0 | S | DS OP | KBS Kolejarz Wrocław MULTI Opole | 53.98 | 6 | 55 | |
13 | 30 | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz Marcin Dobrowolski | 7.0 2.5 | | WP ZP | OAZA Kórnik MATOPOS Szczecinek | 53.97 | 6 | 50 | |
14 | 46 | Maciej Grabiec Michał Krysa | 4.0 3.0 | J J | MP | MPEC I Tarnów | 53.51 | 5 | 45 | |
15 | 24 | Zbigniew Tymków Aleksander Drabczyk | 12.0 2.0 | N S | SL | Silesia IV-Stokrotka Gliwice | 53.14 | 5 | 40 | |
16 | 9 | Jakub Zawada Kamil Nowak | 3.0 4.0 | J J | PK | Jowita - Janlex Rzeszów Elektromontaż Rzeszów | 53.12 | 4 | 35 | |
17 | 44 | Aleksy Swoboda Krzysztof Góra | 5.0 5.0 | | SL | OMEGA Jastrzębie | 52.49 | 4 | 30 | |
18 | 10 | Marek Jaworski Jan Blajda | 9.0 15.0 | S S | MP | KS Cracovia 1906 Wincor Nixdorf Cracovia | 51.89 | 3 | 25 | |
19 | 66 | Agata Kowal Jakub Kowal | 5.0 9.0 | K | MP | Milo Kraków Petroactiv Piast Skawina | 51.17 | 3 | 20 | |
20 | 25 | Lech Warężak Piotr Nawrocki | 7.0 13.0 | N | DS MA | BKB Bolesławiec AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 50.99 | 2 | 15 | |
21 | 31 | Jarosław Ostrowski Przemysław Piotrowski | 13.0 12.0 | | MA DS | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa RAG AZS PWR VII Wrocław | 50.92 | 2 | 10 | |
22 | 62 | Agnieszka Pietrzyk Beata Madej | 2.0 1.5 | K K | SL | OMEGA Jastrzębie BOSMAL Bielsko-Biała | 50.58 | 1 | 5 | |
23 | 69 | Andrzej Kondeja Roman Siwiec | 13.0 2.5 | S S | MA DS | KBS Legionowianin KS Konfeks II Legnica | 50.11 | |||
24 | 7 | Dorota Kwintkiewicz Bronisław Tabisz | 2.0 3.0 | K S | DS | BKB II Bolesławiec KBS Miłkowice I Miłkowice | 50.10 | |||
25 | 2 | Aleksandra Jurkiewicz Barbara Lesiecka | 4.0 7.0 | KN KS | MP SL | Ekspans Kraków Senior I Katowice | 49.28 | |||
26 | 47 | Adam Adamski Zygmunt Adamski | 2.0 | | DS | KS Gwardia II Wrocław | 48.88 | |||
27 | 64 | Radosław Król Eugeniusz Szczepański | 5.0 7.0 | | LB | SBS DAWID Nowa Sól | 48.46 | |||
28 | 11 | Ryszard de Lewin-Lewiński Halina Szymańska | 1.5 1.0 | K | ZP | POJEZIERZE I Drawsko | 48.16 | |||
29 | 26 | Piotr Wiankowski Agnieszka Sławenta | 13.0 3.0 | K | MA PM | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa LOS Gdynia | 47.88 | |||
30 | 12 | Ryszard Łazikiewicz Michał Witkowski | 7.0 3.0 | S | SL MA | EDGAS Chorzów Domwaluty.pl Warszawa | 47.81 | |||
31 | 49 | Jakub Andruszkiewicz Edward Sucharda | 1.5 1.0 | J J | MA | AZS UW Warszawa VIII AZS UW Warszawa IV | 47.26 | |||
32 | 41 | Roman Jagielski Sylwester Sokół | 1.5 1.5 | S | LD | Olimpia Chąśno | 46.61 | |||
33 | 28 | Piotr Dybicz Krystian Bączek | 7.0 1.5 | J | MA | BATMIX AZS UW Warszawa AZS UW Warszawa V | 46.13 | |||
34 | 29 | Ryszard Sakowicz Andrzej Kozikowski | 13.0 13.0 | | LB LD | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin A-Media Sieradz | 45.96 | |||
35 | 32 | Waldemar Burakowski Sylwester Cieślak | 15.0 9.0 | S | MA | MBIKE Rowery Warszawa KS Wesoła Warszawa | 45.86 | |||
36 | 22 | Łukasz Wysłouch Beata Bojarska | 3.0 4.0 | K | DS WP | ERBUD AZS PWR IX Wrocław Chaos Gniezno | 45.41 | |||
37 | 68 | Cathy Bałdysz Zofia Bałdysz | 15.0 2.0 | K KJ | MA DS | Bridge24.pl 2 BKB Pogrom Bolesławiec | 44.31 | |||
38 | 13 | Michał Wieteska Liliana Pałczyńska | 3.0 1.5 | J KJ | MA WP | AZS UW Warszawa V | 43.84 | |||
39 | 63 | Łukasz Pląder Błażej Krawczyk | 2.0 4.0 | J J | MP | MTS Piast - CKiS Skawina II MPEC I Tarnów | 43.72 | |||
40 | 27 | Sławomir Polak Henryk Krzymiński | 4.0 4.0 | S | WP LB | KS Unia II Leszno ZIEL-BRUK Zielona Góra | 42.40 | |||
41 | 61 | Piotr Trębski Dariusz Kosiorek | 1.0 | | LD | Olimpia Chąśno | 40.88 | |||
42 | 23 | Dominika Piotrowska Adam Waszkiewicz | 2.0 3.0 | KJ J | DS | TEKO KS AZS PWR V Wrocław | 40.70 | |||
43 | 33 | Joanna Dziekańska Anna Burda | 0.5 2.0 | KJ KJ | MA MP | AZS UW Warszawa IV Jordanów Rabka-Zdrój Kraków | 39.46 | |||
44 | 42 | Tadeusz Szczepański Jerzy Znajdek | 1.0 1.0 | S S | LD | Olimpia Chąśno | 33.85 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-12 o 13:43:15