Turniej Kongresowy K-10

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 159Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0

 
WPPAB Poznań
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
61.8663150
 212Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
9.0
7.0

 
DSBKB Bolesławiec 61.7057136
 360Andrzej Jaszczak
Marcin Leśniewski
13.0
24.0
 
MA
SW
Domwaluty.pl Warszawa
SPS CONSTRUCTION KIELCE
61.3252125
 458Sylwester Cieślak
Andrzej Kondeja
9.0
13.0
 
MAKS Wesoła Warszawa
KBS Legionowianin
60.2847115
 532Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
18.0
19.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice 59.2142107
 615Jacek Kalita
Piotr Walczak
21.0
19.0
 
 
KP
WP
Konkret Chełmno
CONSUS CARBON Kalisz
58.4437100
 751Maciej Dąbrowski
Aleksander Krych
3.0
7.0
 
 
MASKS Mazovia Warszawa
Singleton Warszawa
58.243193
 826Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
5.0
5.0
 
DSKS AZS PWR III Wrocław 57.962687
 954Arkadiusz Majcher
Łukasz Kalbarczyk
4.0
5.0

 
MABATMIX AZS UW Warszawa 57.952181
 1042Wojciech Makarewicz
Przemysław Kubicki
2.0
4.0
 
 
MA
DS
SKS Mazovia Warszawa
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
56.171675
 1147Dominik Filipowicz
Wojciech Gaweł
17.0
15.0
 
 
WP
MA
CONSUS Kalisz
Bridge24.pl
55.691370
 1231Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
18.0
13.0
 
 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 55.431265
 1328Sławomir Polak
Jerzy Sieracki
4.0
9.0
 
 
WPKS Unia II Leszno
KS UNIA WINKHAUS Leszno
55.281160
 1435Michał Witkowski
Ryszard Łazikiewicz
3.0
7.0
 
MA
SL
Domwaluty.pl Warszawa
EDGAS Chorzów
54.731055
 1529Jakub Kowal
Agata Kowal
9.0
5.0
 
MPPetroactiv Piast Skawina
Milo Kraków
53.79950
 1643Anna Makarewicz
Mirosław Fechner
1.5
5.0

 
MA
DS
SKS Mazovia Warszawa
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
53.51845
 1724Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
12.0
12.0
 
 
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 53.15740
 1852Cezary Serek
Danuta Kazmucha
9.0
13.0
 
KJ 
WPCONNECTOR Poznań 53.13735
 1934Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów 53.02630
 2019Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
12.0
12.0
 
LBMKS TĘCZA Krosno Odrzańskie
WDK Bez Atu Wolsztyn
52.21525
 2120Robert Sikora
Andrzej Łagosz
3.0
7.0
 
 
LBZIEL-BRUK Zielona Góra 52.07420
 2249Adam Waszkiewicz
Krystian Bączek
3.0
1.5

DS
MA
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
AZS UW Warszawa V
51.09315
 2327Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
9.0
21.0

 
WPRADIO-HIT
CONNECTOR Poznań
50.43210
 2433Maciej Grabiec
Michał Krysa
4.0
3.0

MPMPEC I Tarnów 50.4115
 2517Sammy Bałdysz
Michał Drankiewicz
3.0
1.5

DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław
KS AZS PWR XV Wrocław
49.88  
 2648Maciej Terpiłowski
Piotr Ilczuk
5.0
18.0
 
 
DS
WP
KS AZS PWR III Wrocław
CONSUS CARBON Kalisz
49.79  
 2711Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
18.0
4.0

MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
PIĄTECZEK Szczecin
49.15  
 2856Mateusz Stępiński
Michał Wieteska
5.0
3.0
 
MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa V
47.90  
 2921Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
 
 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 47.62  
 3041Michał Klukowski
Katarzyna Dufrat
13.0
7.0

DS
MA
KS AZS PWR I Wrocław
Bridge24.pl 2
47.34  
 3157Jan Betley
Anna Sztyber
7.0
4.0
 
MAAZS UW Warszawa 46.42  
 3230Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
KS 
LBGKT NAFTA Zielona Góra 46.10  
 3350Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
21.0
13.0
 
MABridge24.pl 2
Bridge24.pl
45.97  
 3439Marta Wójcik
Krystian Dowolski
2.0
2.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa VIII 45.91  
 3513Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
2.0
 
DSBKB Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
45.71  
 3618Łukasz Wysłouch
Beata Bojarska
3.0
4.0
 
DS
WP
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
Chaos Gniezno
45.30  
 3737Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
1.5
1.0

MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa IV
44.44  
 3825Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0

MATRASER Warszawa 44.21  
 3923Kamil Nowak
Jakub Zawada
4.0
3.0

PKElektromontaż Rzeszów
Jowita - Janlex Rzeszów
42.84  
 4036Piotr Ciesielski
Zbigniew Telec
2.5
3.0

LBSINGLETON Zielona Góra
ZIEL-BRUK Zielona Góra
42.82  
 4146Jerzy Małek
Krzysztof Komenda
3.0
4.0

 
DSKS Konfeks II Legnica
MKS Nysa II Zgorzelec
42.68  
 4253Karol Gałązka
Anna Puczyńska
7.0
3.0
 
KJ 
MASpójnia I Warszawa
Zięba Spójnia ALK
42.54  
 4314Włodzimierz Ilnicki
Waldemar Burakowski
15.0
15.0

MASingleton Warszawa
MBIKE Rowery Warszawa
41.96  
 4422Jarosław Ostrowski
Przemysław Piotrowski
13.0
12.0
 
 
MA
DS
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
RAG AZS PWR VII Wrocław
41.51  
 4538Adam Adamski
Zygmunt Adamski
 
2.0
 
 
DS 
KS Gwardia II Wrocław
38.92  
 4644Anna Burda
Agnieszka Piesiewicz
2.0
1.5
KJ 
KJ 
MP
MA
Jordanów Rabka-Zdrój Kraków
AZS UW Warszawa V
36.11  
 4716Ryszard Bartosz
Henryk Fienger
 
 
 
 
NZ  35.78  
 4840Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
21.0
18.0
 
 
DSKS AZS PWR I Wrocław 33.86  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-12 o 19:33:30