Turniej Kongresowy K-1 | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 44 | Grzegorz Kułak Cezary Komajda | 9.0 7.0 | LU | KS CKFiS Bełżyce SYNERGIA Lublin | 64.94 | 62 | 150 | |
2 | 55 | Andrzej Jaszczak Marcin Leśniewski | 13.0 24.0 | MA SW | Domwaluty.pl Warszawa SPS CONSTRUCTION KIELCE | 59.92 | 59 | 138 | |
3 | 64 | Andrzej Jeleniewski Ryszard Sakowicz | 18.0 12.0 | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 59.90 | 55 | 129 | |
4 | 92 | Kacper Wilczak Maurycy Biernat | 5.0 5.0 | LB MA | OSiR 2 Skwierzyna | 59.09 | 52 | 121 | |
5 | 16 | Adam Kozłowski Grzegorz Rojewski | 12.0 12.0 | LB KP | Kart-El Gorzów Chemik Bydgoszcz | 58.57 | 49 | 115 | |
6 | 45 | Grzegorz Gardynik Krzysztof Kujawa | 19.0 18.0 | SW LU | SPS CONSTRUCTION KIELCE TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 58.38 | 46 | 110 | |
7 | 79 | Wojciech Gaweł Dominik Filipowicz | 15.0 17.0 | MA WP | Bridge24.pl CONSUS Kalisz | 58.17 | 43 | 105 | |
8 | 81 | Marek Bałdysz Anna Makarewicz | 13.0 1.5 | LB MA | SINGLETON Zielona Góra SKS Mazovia Warszawa | 58.04 | 41 | 101 | |
9 | 75 | Tomasz Klukowski Stanisław Gołębiowski | 7.0 18.0 | DS | KS AZS PWR III Wrocław RUCH SA AZS PWR I Wrocław | 57.83 | 38 | 97 | |
10 | 21 | Jacek Ciechomski Edmund Czubak | 18.0 7.0 | SW MA | SPS CONSTRUCTION KIELCE BATMIX AZS UW Warszawa | 57.75 | 35 | 93 | |
11 | 56 | Piotr Marcinowski Mateusz Sobczak | 4.0 4.0 | DS MA | KS AZS PWR III Wrocław AZS UW Warszawa | 57.68 | 32 | 90 | |
12 | 77 | Stanisław Adamczyk Michał Bojanowski | 5.0 7.0 | SL | EDGAS Chorzów Senior I Katowice | 57.46 | 29 | 87 | |
13 | 31 | Zbigniew Halat Curt Sjolin | 12.0 1.5 | LB | Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 GOMAD Gorzów Wlkp. | 57.12 | 26 | 84 | |
14 | 24 | Maria Tomczewska Artur Wójcik | 7.0 12.0 | PM WP | WIMPEL Gdańsk | 56.45 | 23 | 81 | |
15 | 14 | Anna Sarniak Tomasz Sielicki | 18.0 4.0 | MA | Bridge24.pl 2 | 56.24 | 20 | 78 | |
16 | 63 | Jacek Bryja Romuald Gabrysz | 4.0 3.0 | SL | DERBY Katowice | 55.25 | 17 | 75 | |
17 | 89 | Przemysław Kubicki Mirosław Fechner | 4.0 5.0 | DS | ERBUD AZS PWR IX Wrocław | 55.13 | 14 | 72 | |
18 | 25 | Kazimierz Bednarek Marek Rużyło | 7.0 4.0 | DS | MKS Zakrzów Wrocław MKS Rokita Brzeg Dolny | 55.08 | 13 | 69 | |
19 | 71 | Maciej Dąbrowski Waldemar Burakowski | 3.0 15.0 | MA | SKS Mazovia Warszawa MBIKE Rowery Warszawa | 53.72 | 12 | 66 | |
20 | 53 | Tomasz Baj Agnieszka Grocholska | 3.0 2.0 | DS | SBS Impas I Lubin | 53.66 | 12 | 63 | |
21 | 18 | Zbigniew Szumigalski Dariusz Lisiecki | 2.0 2.0 | WP | KTB Konin | 53.39 | 11 | 60 | |
22 | 57 | Bartosz Chmurski Piotr Tuczyński | 21.0 13.0 | MA | Bridge24.pl 2 Bridge24.pl | 53.32 | 11 | 57 | |
23 | 28 | Tadeusz Laszczak Artur Rutkowski | 7.0 18.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 53.17 | 10 | 54 | |
24 | 68 | Zofia Bałdysz Anna Maduzia | 2.0 2.0 | DS ZP | BKB Pogrom Bolesławiec MATOPOS Szczecinek | 53.07 | 10 | 51 | |
25 | 30 | Stanisław Pająk Janusz Gawęcki | 12.0 18.0 | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW | 52.79 | 9 | 48 | |
26 | 58 | Paweł Zubiel Andrzej Kozikowski | 5.0 13.0 | LD | CKM Łódź A-Media Sieradz | 52.00 | 9 | 45 | |
27 | 41 | Paweł Grocholski Paweł Górzyński | 2.0 1.5 | DS | SBS Impas I Lubin SBS Impas II Lubin | 51.58 | 8 | 42 | |
28 | 90 | Ryszard Łazikiewicz Michał Witkowski | 7.0 3.0 | SL MA | EDGAS Chorzów Domwaluty.pl Warszawa | 51.22 | 8 | 39 | |
29 | 46 | Barbara Lesiecka Aleksandra Jurkiewicz | 7.0 4.0 | SL MP | Senior I Katowice Ekspans Kraków | 50.75 | 7 | 36 | |
30 | 76 | Eva Bahnikova Petr Bahnik | 5.0 5.0 | CZ | 50.65 | 7 | 33 | ||
31 | 91 | Zbigniew Mącior Jerzy Ujma | 18.0 9.0 | SL | KS ENERGETYK Jaworzno OMEGA Jastrzębie | 50.53 | 6 | 30 | |
32 | 62 | Andrzej Kondeja Włodzimierz Ilnicki | 13.0 15.0 | MA | KBS Legionowianin Singleton Warszawa | 50.52 | 6 | 27 | |
33 | 17 | Piotr Walczak Andrzej Pawlak | 19.0 13.0 | WP LB | CONSUS CARBON Kalisz LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 50.50 | 5 | 24 | |
34 | 20 | Agnieszka Skrybant-Jaworska Tomasz Jaworski | 3.0 7.0 | DS | PROMOST KS AZS PWR X Wrocław | 50.49 | 5 | 21 | |
35 | 72 | Paula Svobodova Otakar Svoboda | 5.0 5.0 | CZ | 50.37 | 4 | 18 | ||
36 | 27 | Włodzimierz Kwiatkowski Ewa Mielcarzewicz | 12.0 4.0 | WP | KTB Konin System Poznań | 50.31 | 4 | 15 | |
37 | 37 | Piotr Ilczuk Robert Stoliński | 18.0 13.0 | WP | CONSUS CARBON Kalisz DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 50.28 | 3 | 12 | |
38 | 47 | Grzegorz Plewniak Maciej Janeczko | 5.0 5.0 | SL | JOCKER Oświęcim | 50.13 | 3 | 9 | |
39 | 26 | Zdzisław Rzucidło Leszek Latocki | 4.0 4.0 | LB | SINGLETON Zielona Góra GKT NAFTA Zielona Góra | 50.03 | 2 | 6 | |
40 | 29 | Jacek Kalita Michał Klukowski | 21.0 13.0 | KP DS | Konkret Chełmno RUCH SA AZS PWR I Wrocław | 50.01 | 2 | 4 | |
41 | 69 | Jacek Michalski Krzysztof Gawędzki | 3.0 5.0 | SL | JOCKER Oświęcim DERBY Katowice | 49.99 | 1 | 2 | |
42 | 70 | Zbigniew Tymków Aleksander Drabczyk | 12.0 2.0 | SL | Silesia IV-Stokrotka Gliwice | 49.99 | |||
43 | 60 | Jan Borychowski Bogdan Świątek | 12.0 12.0 | WP | KTB Konin | 49.49 | |||
44 | 33 | Wojciech Strzemecki Przemysław Zawada | 18.0 13.0 | PK | Elektromontaż Rzeszów | 49.45 | |||
45 | 38 | Jacek Cebulski Roman Goszcz | 5.0 4.0 | SL | JOCKER Oświęcim | 49.29 | |||
46 | 36 | Grzegorz Bajek Waldemar Siuda | 7.0 9.0 | DS | COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław BKB Bolesławiec | 49.19 | |||
47 | 19 | Maciej Grabiec Błażej Krawczyk | 4.0 4.0 | MP | MPEC I Tarnów | 48.87 | |||
48 | 11 | Wit Klapper Jerzy Mścisz | 21.0 13.0 | MP WP | KS Cracovia 1906 PAB Poznań | 48.78 | |||
49 | 78 | Tomasz Jarmoliński Tomasz Wasilewski | 4.0 5.0 | LB WP | WDK Bez Atu Wolsztyn Limar Poznań | 48.67 | |||
50 | 42 | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz Marcin Dobrowolski | 7.0 2.5 | WP ZP | OAZA Kórnik MATOPOS Szczecinek | 48.36 | |||
51 | 66 | Łukasz Pląder Przemysław Kurzak | 2.0 1.5 | MP | MTS Piast - CKiS Skawina II UKS Jocker Oświęcim | 48.34 | |||
52 | 35 | Marek Szukała Marcin Pędziński | 15.0 15.0 | WP | OAZA Kórnik DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 48.17 | |||
53 | 52 | Waldemar Sroczyński Piotr Tuszyński | 7.0 24.0 | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 47.79 | |||
54 | 85 | Kazimierz Sługocki Sylwester Cieślak | 12.0 9.0 | LB MA | WDK Bez Atu Wolsztyn KS Wesoła Warszawa | 47.62 | |||
55 | 80 | Jacek Sikora Sebastian Piepióra | 3.0 7.0 | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 47.43 | |||
56 | 32 | Jan Blajda Marek Jaworski | 15.0 9.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia KS Cracovia 1906 | 47.23 | |||
57 | 23 | Jakub Zawada Kamil Nowak | 3.0 4.0 | PK | Jowita - Janlex Rzeszów Elektromontaż Rzeszów | 46.88 | |||
58 | 61 | Andrzej Kokoryka Paweł Zaleski | 7.0 3.0 | LU | YAMIT Zamość Rycho Kraśnik | 46.81 | |||
59 | 87 | Anna Burda Dominik Jarmocik | 2.0 3.0 | MP ZP | Jordanów Rabka-Zdrój Kraków PORTOWIEC Szczecin | 46.64 | |||
60 | 48 | Jan Niebudek Grzegorz Czapulak | 2.0 4.0 | DS | KS Konfeks Legnica KS Konfeks II Legnica | 46.62 | |||
61 | 83 | Matthias Stenneken Waldemar Pietrasiewicz | 0.5 2.0 | LB | 46.60 | ||||
62 | 43 | Jacek Nawrocki Rafał Malinowski | | NZ | 46.57 | ||||
63 | 40 | Mirosław Rafalski Kamil Walczyk | 18.0 4.0 | SW MA | HOTEL SENATOR STARACHOWICE Pomtech Zwoleń | 46.14 | |||
64 | 39 | Zuzanna Moszczyńska Artur Wasiak | 3.0 12.0 | MA LD | AZS UW Warszawa VII | 45.50 | |||
65 | 74 | Małgorzata Turska-Marcinowska Adam Marcinowski | 5.0 5.0 | DS | KS AZS PWR III Wrocław | 45.38 | |||
66 | 88 | Cathy Bałdysz Rob Helle | 15.0 | MA | Bridge24.pl 2 | 45.36 | |||
67 | 34 | Jacek Corn Andrzej Libera | 4.0 4.0 | LB | SINGLETON Żary Meprozet Stare Kurowo | 44.95 | |||
68 | 12 | Tomasz Latos Marek Giża | 7.0 7.0 | KP | PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz | 44.94 | |||
69 | 65 | Piotr Krawczyk Marek Michalski | 7.0 4.0 | DS | KS Konfeks I Legnica | 44.44 | |||
70 | 54 | Adolf Bocheński Marek Krajewski | 12.0 1.5 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński PDM PTBS Pisa Pisz | 43.85 | |||
71 | 13 | Jarosław Molenda Rafał Molenda | 7.0 2.0 | DS | BKB Bolesławiec BKB Pogrom Bolesławiec | 43.78 | |||
72 | 59 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | DS | BKS Miles II Milicz | 43.51 | |||
73 | 49 | Joanna Kokot Wojciech Nowacki | 0.5 1.0 | DS | BKS Miles II Milicz | 43.29 | |||
74 | 67 | Andrei Kavalenka Ihar Radziukevich | 4.0 7.0 | PD | Katok SL Mińsk | 41.94 | |||
75 | 82 | Mateusz Strzelczyk Michał Drankiewicz | 1.5 1.5 | DS | KS AZS PWR XV Wrocław | 41.85 | |||
76 | 86 | Joanna Zarzycka Anna Jankowska | 1.0 1.5 | DS | KS AZS PWR XV Wrocław | 40.62 | |||
77 | 73 | Andrzej Sładki Robert Cimr | 7.0 5.0 | SL | Senior I Katowice | 40.42 | |||
78 | 51 | Tomasz Winciorek Renata Dancewicz | 18.0 4.0 | DS MA | COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław SKS Mazovia Warszawa | 40.41 | |||
79 | 15 | Andrzej Drgas Jan Stoklasek | 2.0 4.0 | LB | MILTON Głogów HUTNIK GŁogów | 38.59 | |||
80 | 50 | Mirosław Roesler Edward Wojewoda | 7.0 2.0 | WM | ZORRO-14 Olsztyn | 37.17 | |||
81 | 84 | Mayu Langa Ralf Wollenberg | 1.0 | LB | 36.20 | ||||
82 | 22 | Mirosław Bubiłek Ryszard Chmiel | 13.0 7.0 | LB | WDK Bez Atu Wolsztyn SINGLETON Zielona Góra | 35.05 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-05 o 19:29:44