Ćwierćfinały
Półfinały
Finał i mecz o 3. miejsce
Dogrywka o miejsca 5-8


 
WYNIKI KOŃCOWE
 
miejsce VP±
VP
impyPKLPDF
1 12. Lew Łódzki 200300
 Grzegorz Lewaciak 
Jerzy Ronke 
Waldemar Skóra 
Przemysław Teleszyński 
2 19. Gaweł 171267
 Wojciech Gaweł 
Piotr Ilczuk 
Piotr Tuczyński 
Jakub Wojcieszek 
3 23. Ruch SA 146244
 Cezary Balicki 
Stanisław Gołębiowski 
Włodzimierz Starkowski 
Adam Żmudziński 
4 21. Era 121221
 Michał Klukowski 
Wojciech Olański 
Erikas Vainikonis 
Piotr Zatorski 
5 17. Grzelak 115.36  96198
 Roman Grzelak 
Zbigniew Mącior 
Jerzy Michałek 
Jacek Romański 
6 29. Jeleniewski 92.87  71175
 Marek Jeleniewski 
Lech Ohrysko 
Tomasz Winciorek 
Sławomir Zawiślak 
7 28. Wazi 90.88-0.25 46152
 Tomasz Buchnajzer 
Tomasz Jarmoliński 
Bogusław Matuszewski 
Tomasz Wasilewski 
8 15. Zawada 85.14  37129
 Kamil Nowak 
Marek Pietraszek 
Wojciech Strzemecki 
Przemysław Zawada 
9 6. Consus 67.88-0.592-713396
 Dominik Filipowicz 
Piotr Kołuda 
Leszek Majdański 
Jan Moszyński 
Piotr Walczak 
10 4. Bednarek 66.31 83-622884
 Kazimierz Bednarek 
Marian Ladonski 
Aleksander Skorupa 
Stanisław Wachel 
11 22. Fifi 66.04 66-512472
 Jarosław Figlus 
Zbigniew Papierniak 
Marek Pieczka 
Tomasz Pilch 
12 18. Biel 63.93 71-672060
 Robert Biel 
Piotr Korecki 
Aleksander Kud 
Bogusław Nowak 
13 13. Ptak 61.2 80-721648
 Agata Kowal 
Jakub Kowal 
Piotr Kuc-Dzierżawski 
Tomasz Stryszawski 
14 7. Grochulski 60.19 58-881136
 Piotr Frankowski 
Witold Grochulski 
Piotr Matuszewski 
Marek Michalczyk 
15 16. Cathy 59.59 84-74724
 Cathy Bałdysz 
Sammy Bałdysz 
Bernard Jadczak 
Janusz Pawlicki 
16 8. Justynka 59 79-82312
 Jan Blajda 
Marek Jaworski 
Tomasz Kluz 
Justyna Stachowiak 
17 5. Barion 58.96 50-55  
 Tomasz Bartnicki 
Mirosław Fechner 
Przemysław Kubicki 
Zofia Miechowicz 
18 2. Ciechomski 57.93 85-85  
 Jacek Ciechomski 
Edmund Czubak 
Łukasz Kalbarczyk 
Wojciech Kaźmierczak 
Urszula Kędzierska 
19 24. Matopos 57.52 63-72  
 Marcin Dobrowolski 
Adrian Górka 
Anna Maduzia 
Patryk Szczuczko 
20 25. Serek 56.88-0.561-66  
 Edward Kaczmarek 
Danuta Kazmucha 
Jacek Leśniczak 
Cezary Serek 
21 11. Marks450 56.64 66-74  
 Kacper Kacperski 
Aleksander Krych 
Rafał Marks 
Mateusz Stępiński 
22 20. Krajewski 56.23 48-52  
 Waldemar Burakowski 
Paweł Chindelewicz 
Włodzimierz Ilnicki 
Dariusz Krajewski 
Leszek Łuniewski 
23 10. Stachu 52.96 57-82  
 Maciej Dąbrowski 
Dominik Jastrzębski 
Stanisław Mączka 
Adam Trzaskowski 
24 14. Azja 52.93 64-82  
 Jan Betley 
Zuzanna Moszczyńska 
Anna Sztyber 
Artur Wasiak 
25 27. Paakt 47.41 51-83  
 Grzegorz Dembiński 
Marek Giża 
Andrzej Gołygowski 
Tomasz Latos 
26 9. Talaczek 44.25 66-105  
 Arkadiusz Majcher 
Piotr Marcinowski 
Sławomir Niajko 
Mateusz Sobczak 
27 31. Derby 42.96 52-104  
 Damian Burek 
Andrzej Huńka 
Henryk Kopernok 
Tomasz Szymczyk 
28 1. Tuszyński 40.25 42-99  
 Ryszard Sakowicz 
Waldemar Sroczyński 
Piotr Tuszyński 
Marek Urbański 
Jarosław Wachnowski 
Ryszard Woliński 
29 26. Banaś 38.92-0.2550-102  
 Natalia Banaś 
Izabella Jaworska 
Adam Suwik 
Maciej Terpiłowski 
30 3. Geoexpress 37.42 41-132  
 Jolanta Wiśniewska 
Przemysław Wiśniewski 
Tomasz Wiśniewski 
Sławomir Wiśniewski 
31 30. Manamana 37.21 20-88  
 Marek Bałdysz 
Jan Gardocki 
Roman Goszcz 
Jacek Michalski