Turniej Dodatkowy EX-8 | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | ||
1 | 64 | Agata Kowal Piotr Kuc-Dzierżawski | 4.0 4.0 | MP | Milo Kraków Last Minute Kraków | 65.76 | 18 | ||
2 | 49 | Patryk Araszkiewicz Grzegorz Adamski | 4.0 2.5 | ZP | TRZYNASTKA-XIII LO Szczecin AMATOR Szczecin | 62.62 | 16 | ||
3 | 11 | Tomasz Jaworski Maciej Terpiłowski | 7.0 4.0 | DS | KS AZS PWR III Wrocław | 60.30 | 15 | ||
4 | 31 | Izabella Jaworska Adam Suwik | 2.5 18.0 | LD LU | SYNERGIA Lublin | 60.13 | 13 | ||
5 | 8 | Wojciech Strzemecki Michał Nowosadzki | 18.0 19.0 | MP WP | TS Wisła Kraków CONSUS CARBON Kalisz | 58.52 | 11 | ||
6 | 7 | Jarosław Molenda Artur Winkler | 7.0 7.0 | DS | BKB Bolesławiec | 58.26 | 9 | ||
7 | 1 | Przemysław Zawada Jacek Ciechomski | 7.0 18.0 | PK SW | Elektromontaż Rzeszów SPS CONSTRUCTION I Kielce | 58.01 | 7 | ||
8 | 66 | Bartosz Pędziński Jakub Domeracki | 2.0 1.5 | WP | Dąbrówka Gimbaza Poznań Dąbrówka ASKO Fresh Poznań | 57.73 | 6 | ||
9 | 45 | Grażyna Brewiak Sebastian Piepióra | 18.0 7.0 | WP PM | Connector Poznań SDK Tczew | 57.29 | 4 | ||
10 | 6 | Sławomir Piechocki Stanisław Janik | 4.0 12.0 | WP | Budowlani Chodzież GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań | 56.35 | 4 | ||
11 | 44 | Jan Blajda Anna Burda | 13.0 1.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia MKS KSOS Kraków | 55.19 | 3 | ||
12 | 9 | Agnieszka Skrybant-Jaworska Tomasz Klukowski | 2.5 7.0 | DS | KS AZS PWR III Wrocław | 54.91 | 3 | ||
13 | 22 | Magda Budzyńska Maciej Dąbrowski | 1.5 2.0 | MA | AZS II UW Warszawa Czwórka Warszawa | 54.71 | 3 | ||
14 | 48 | Eugeniusz Szczepański Radosław Król | 7.0 4.0 | LB | SBS DAWID Nowa Sól | 53.81 | 2 | ||
15 | 21 | Edmund Czubak Wojciech Gaweł | 7.0 13.0 | MA WP | Singleton Warszawa KS UNIA WINKHAUS Leszno | 53.18 | 2 | ||
16 | 42 | Zbigniew Szuster Jacek Piątek | 2.5 4.0 | SL | DERBY Katowice | 53.08 | 2 | ||
17 | 26 | Jakub Kowal Maciej Janeczko | 7.0 4.0 | MP SL | Sfora Cibora Kraków JOCKER Oświęcim | 52.85 | 2 | ||
18 | 3 | Krzysztof Gromadziński Skarbimir Kozar | 2.5 4.0 | LB | Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 | 52.80 | 1 | ||
19 | 67 | Przemysław Kacprzak Wojciech Wójciak | 2.5 4.0 | KP | Gamma Logistic Włocławek | 51.34 | 1 | ||
20 | 65 | Maciej Wężyk Przemysław Wiśniewski | 2.0 2.0 | SL MA | BUKS MDK MOSM II Bytom AZS PW WEKTOR | 50.77 | 1 | ||
21 | 2 | Andrzej Kaźmierczak Sławomir Zimniak | 7.0 4.0 | DS | BKB Bolesławiec | 50.24 | |||
22 | 43 | Patryk Patreuha Jakub Patreuha | 1.5 1.5 | DS | BKB Pogrom Bolesławiec | 50.01 | |||
23 | 5 | Zbigniew Halat Kazimierz Róg | 12.0 7.0 | LB SL | Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1 Silesia II Gliwice | 49.65 | |||
24 | 41 | Adam Małdyk Piotr Kiełczewski | 2.0 4.0 | ZP | KLUB PICKWICKA Szczecin | 48.41 | |||
25 | 4 | Aleksander Kozłowski Paweł Marczak | 2.5 2.5 | LB ZP | Suhsi Bar provincia Słubice | 48.06 | |||
26 | 30 | Ryszard Suder Albina Suder | 2.0 2.0 | DS | BKB II Bolesławiec | 47.91 | |||
27 | 63 | Zofia Bałdysz Tomasz Potrawa | 1.5 1.5 | DS SL | KS AZS PWR VI Wrocław SENIOR II Katowice | 46.98 | |||
28 | 62 | Radzisław Oczkowicz Michał Krzywina | 2.5 2.5 | WP | Philips Piła | 46.08 | |||
29 | 10 | Katarzyna Perkowska Łukasz Kalbarczyk | 1.5 4.0 | PM MA | AZS UW Warszawa | -0.58 | 44.35 | ||
30 | 68 | Sonia Lobert Dariusz Lisiecki | 1.0 1.5 | WP | Dąbrówka Student Poznań TZBS Kalisz | 44.09 | |||
31 | 27 | Joanna Kazmucha Małgorzata Kusiak | 2.5 2.0 | WP | Dąbrówka MBIT Solutions Poznań Dąbrówka Student Poznań | 43.63 | |||
32 | 47 | Kacper Pędziński Konrad Kubzdela | 1.5 1.0 | WP | Dąbrówka ASKO Fresh Poznań Dąbrówka VII LO Poznań | 43.27 | |||
33 | 28 | Curt Sjolin Bogusław Nowak | 1.5 4.0 | LB DS | GOMAD Gorzów Wlkp. | 42.73 | |||
34 | 46 | Phil Calder Ulrike Koppchen | 5.0 5.0 | 41.45 | |||||
35 | 29 | Feliks Patrak Jerzy Dudek | 4.0 | LB NZ | SINGLETON Zielona Góra | -1.15 | 41.25 | ||
36 | 23 | Rafał Molenda Dorota Kwintkiewicz | 1.5 2.0 | DS | BKB Pogrom Bolesławiec BKB II Bolesławiec | 38.75 | |||
37 | 24 | Adam Trzaskowski Agnieszka Ciepielewska | 1.0 | MA | AZS I UW Warszawa AZS IV UW Warszawa | 38.73 | |||
38 | 25 | Zygmunt Adamski Karol Lis | 1.5 1.5 | DS | KS Gwardia II Wrocław KS AZS PWR XIII Wrocław | 36.81 | |||
39 | 61 | Heiko Schwierz Anna Brodaczewska | 0.5 | DS MA | AZS UW Klub | 33.53 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-07-15 o 15:11:58