Turniej Dodatkowy EX-1 | ||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 83 | Rafał Marks Dominik Jastrzębski | 2.5 2.0 | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 64.21 | 18 | |
2 | 30 | Jacek Ziora Tadeusz Karpik | 2.0 4.0 | LD | IMPAS HERBY Częstochowa | 61.80 | 17 | |
3 | 88 | Agnieszka Chmurzyńska Lesław Mandecki | 1.5 2.5 | LD MA | Ventrue Łódź KS Wesoła Warszawa | 61.44 | 15 | |
4 | 10 | Zbigniew Szumigalski Dariusz Lisiecki | 1.5 1.5 | WP | KTB Konin II | 58.94 | 13 | |
5 | 86 | Jacek Cebulski Jacek Michalski | 4.0 2.0 | SL | Silesia Gliwice | 58.38 | 12 | |
6 | 81 | Wit Klapper Grzegorz Superson | 19.0 4.0 | MP | KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja Wincor Nixdorf Cracovia | 56.58 | 10 | |
7 | 5 | Beata Bojarska Justyna Stachowiak | 4.0 2.0 | WP | Chaos Gniezno Budowlani Poznań | 56.28 | 9 | |
8 | 31 | Nina Olejnikowa Sergij Zabuga | 5.0 5.0 | NZ | 55.54 | 7 | ||
9 | 102 | Stanisław Bąk Tadeusz Przybyło | 4.0 7.0 | PK | COME-BACK | 55.39 | 6 | |
10 | 103 | Sylwester Cieślak Ewa Mielcarzewicz | 7.0 4.0 | MA WP | Singleton Warszawa System Poznań | 55.31 | 4 | |
11 | 27 | Jan Betley Anna Sztyber | 7.0 2.5 | MA | AZS UW 1 | 52.85 | 4 | |
12 | 22 | Krzysztof Hajkowski Paweł Marczak | 7.0 2.5 | LB ZP | Sushi Bar provincia Słubice ZZBS Szczecin | 52.45 | 4 | |
13 | 107 | Krzysztof Tomczyński Bogusław Gierulski | 1.5 19.0 | MA WM | Singleton Warszawa SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo | 52.20 | 3 | |
14 | 9 | Wiesław Skubisz Piotr Zawiślak | 4.0 4.0 | LU | YAMIT ZAMOŚĆ | 52.15 | 3 | |
15 | 101 | Jacek Leszczyłowski Andrzej Piesiewicz | 1.5 4.0 | WM MA | Ostródzianka Ostróda GLKS Nadarzyn-Bogoria II | 52.05 | 3 | |
16 | 2 | Kazimierz Płusa Kazimierz Róg | 4.0 7.0 | SL | Silesia II Gliwice | 51.90 | 2 | |
17 | 108 | Aleksandra Jurkiewicz Barbara Lesiecka | 4.0 7.0 | MP SL | Ekspans Kraków Senior I Katowice | 51.73 | 2 | |
18 | 105 | Jacek Klimczak Danuta Krupnik | 7.0 4.0 | MP | Singleton Kraków | 51.31 | 2 | |
19 | 3 | Zbigniew Halat Bogusław Barański | 12.0 2.5 | LB WP | Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 RCK Rogoźno | 50.66 | 2 | |
20 | 90 | Aleksander Sejud Stanisław Drabczyk | 7.0 4.0 | SL | Silesia II Gliwice EDGAS Chorzów | 50.61 | 1 | |
21 | 24 | Anna Pełszyńska Łukasz Golder | 4.0 4.0 | SL | GKS Piast I Gliwice | 50.58 | 1 | |
22 | 29 | Henryk Kopernok Tomasz Szymczyk | 4.0 2.5 | SL | DERBY Katowice | 49.91 | 1 | |
23 | 84 | Aleksy Swoboda Andrzej Huńka | 4.0 2.5 | SL OP | DŹWIG Szczyrk KKS Kluczbork | 49.89 | 1 | |
24 | 201 | Marta Wójcik Karolina Walędzik | 1.0 0.5 | MA | AZS UW 1 | 49.29 | ||
25 | 4 | Maria Tomczewska Curt Sjolin | 7.0 1.5 | PM LB | PIANPUR Sierakowice UKS Jedynka Gomad Gorzów | 49.21 | ||
26 | 21 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 1.0 | ZP | MEC Szczecinek | 48.96 | ||
27 | 109 | Agnieszka Pietrzyk Krzysztof Góra | 1.5 4.0 | OP SL | RSB I Racibórz Silesia II Gliwice | 48.92 | ||
28 | 110 | Bogdan Zieliński Bohdan Pliszka | 4.0 4.0 | KP | Kaziki Bydgoszcz Grom Więcbork | 48.53 | ||
29 | 1 | Jacek Szczerbowski Maciej Janeczko | 4.0 4.0 | SL | JOCKER Oświęcim | 48.26 | ||
30 | 25 | Andrzej Kozikowski Grzegorz Lewaciak | 12.0 18.0 | LD WP | KDK 1 Kutno Consus II Kalisz | 47.95 | ||
31 | 7 | Paweł Bruzda Waldemar Maciejewski | 0.5 2.5 | DS | Stowarzyszenie Klub Logiczny Piechowice | 47.64 | ||
32 | 28 | Artur Winkler Ryszard Makuch | 7.0 4.0 | DS | BKB Bolesławiec BKB Pogrom Bolesławiec | 46.82 | ||
33 | 82 | Piotr Zbyszewski Waldemar Madejski | 1.5 1.5 | MA PK | Singleton Warszawa Singleton Podkarpacki | 46.35 | ||
34 | 87 | Loretta Kałwa Joanna Michalska | 1.0 1.5 | DS | KS AZS PWR XIV Wrocław | 46.28 | ||
35 | 26 | Maciej Hutyra Rafał Wolański | 4.0 4.0 | DS | KS AZS PWR II WROCŁAW | 45.76 | ||
36 | 106 | Krzysztof Zieliński Zdzisław Małek | 4.0 7.0 | SL | Silesia Gliwice BUKS MDK MOSM I Bytom | 45.36 | ||
37 | 23 | Ralf Wollenberg Manfred Schuhmann | 0.5 5.0 | LB GER | 44.66 | |||
38 | 111 | Wiesław Krzyżanek Radosław Liskowiak | 2.0 4.0 | LB | GSBS Sekret 1 Gorzów GSBS Agenci Gorzów | 44.31 | ||
39 | 6 | Grzegorz Bajek Waldemar Siuda | 7.0 7.0 | DS | COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW BKB Bolesławiec | 43.89 | ||
40 | 91 | Andrzej Wojnarowski Roman Zabłocki | 7.0 4.0 | OP | SPARTA Lubliniec BLOTKA Dobrodzień | 43.46 | ||
41 | 89 | Jan Sadowski Anna Bułat | 2.5 2.0 | WP MP | Poznańska Asocjacja Brydżowa Singleton Kraków | 43.24 | ||
42 | 104 | Marek Filipowski Wojciech Strzemecki | 12.0 18.0 | MP | Kosmos Kraków TS Wisła Kraków | 42.90 | ||
43 | 85 | Karolina Walędzik Marta Wójcik | 0.5 1.0 | MA | AZS UW 1 | 42.60 | ||
44 | 8 | Rafał Słoma Rafał Molenda | 1.5 | DS | Stowarzyszenie Klub Logiczny Piechowice BKB MDK-I LO Bolesławiec | 42.35 | ||
45 | 11 | Wiesław Myszkiewicz Marek Matwijewicz | 7.0 2.5 | LB | ALMAR Zielona Góra | 42.23 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-08 o 22:18:37