Turniej Kongresowy K-8 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 38 | Reginald Sukiennik Bogdan Palczyński | 7.0 7.0 | MP | Dyktator Kraków | 64.22 | 36 | 150 | ||
2 | 44 | Cezary Balicki Stanisław Gołębiowski | 24.0 18.0 | DS | RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław | 63.45 | 33 | 136 | ||
3 | 35 | Wojciech Strzemecki Marek Filipowski | 18.0 12.0 | MP | TS Wisła Kraków MK2 Cosmos | 62.09 | 30 | 125 | ||
4 | 26 | Piotr Nawrocki Tomasz Spodenkiewicz | 12.0 12.0 | MA LD | Spójnia II Warszawa WZBS | 61.17 | 27 | 115 | ||
5 | 31 | Jakub Wojcieszek Jarosław Ostrowski | 7.0 7.0 | MA WP | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa Connector II Poznań | 58.65 | 24 | 107 | ||
6 | 23 | Jacek Kalita Michał Kwiecień | 19.0 24.0 | MA WP | AUGURI Warszawa KS UNIA WINKHAUS Leszno | 57.98 | 22 | 100 | ||
7 | 53 | Łukasz Brede Ryszard Sakowicz | 12.0 12.0 | MA LB | AUGURI Warszawa GSBS Kart-EL Gorzów | 57.58 | 19 | 93 | ||
8 | 42 | Wiesław Tabiszewski Sławomir Zimniak | 7.0 4.0 | DS | BKB PRNJAVOR Bolesławiec | 56.80 | 16 | 87 | ||
9 | 19 | Paweł Wittenbeck Tomasz Jaworski | 7.0 7.0 | DS | AZS Polit.VII Wrocław AZS Polit.III Wrocław | 55.08 | 13 | 81 | ||
10 | 55 | Jerzy Gładysz Marian Kwolczak | 12.0 1.5 | DS | KS Turbo III FlyBack Wrocław KS Gwardia III Wrocław | 54.94 | 10 | 75 | ||
11 | 47 | Roland Lippik Rafał Molenda | 4.0 1.0 | DS | BKB Pogrom Bolesławiec BKB MDK-I LO Bolesławiec | 54.40 | 8 | 70 | ||
12 | 13 | Stanisław Drabczyk Zbigniew Tymków | 4.0 12.0 | SL | Silesia-EPK Gliwice | 54.33 | 7 | 65 | ||
13 | 58 | Edward Kaczmarek Czesław Wojtaś | 7.0 4.0 | ZP | SPÓJNIA Stargard | 53.46 | 7 | 60 | ||
14 | 41 | Adam Rduch Jarosław Cieślar | | NZ | 53.20 | 6 | 55 | |||
15 | 43 | Andrzej Gelberg Robert Głowacki | 7.0 7.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media KBS Legionowianin | 52.74 | 6 | 50 | ||
16 | 36 | Wiesław Lisowski Sławomir Polak | 7.0 2.5 | WP | KS Unia II Leszno | 52.56 | 5 | 45 | ||
17 | 20 | Agnieszka Skrybant-Jaworska Maciej Terpiłowski | 2.5 4.0 | DS | AZS Polit.III Wrocław | 52.54 | 5 | 40 | ||
18 | 34 | Arkadiusz Majcher Loretta Kałwa | 2.5 | MA DS | AZS UW Warszawa AZS Polit.XIV Wrocław | 52.34 | 4 | 35 | ||
19 | 18 | Marek Różański Paweł Gałązka | 7.0 2.5 | MA | K2 Juniorzy Raszyn | 51.42 | 4 | 30 | ||
20 | 49 | Urszula Cwyl Marek Palubiński | 1.5 1.5 | MA | NETFRIENDS | 51.27 | 3 | 25 | ||
21 | 39 | Grażyna Busse Piotr Busse | 7.0 18.0 | WP | Connector II Poznań | 50.99 | 3 | 20 | ||
22 | 27 | Michał Klukowski Michał Gulczyński | 4.0 4.0 | DS WP | AZS Polit.III Wrocław Dąbrówka Remondis Poznań | -0.33 | 50.93 | 2 | 16 | |
23 | 15 | Jacek Leśniczak Janko Katerbau | 13.0 | WP | KS Unia I Leszno Poznańska Asocjacja Brydżowa | 50.89 | 2 | 12 | ||
24 | 25 | Stanisław Janik Janusz Zwierzyński | 12.0 7.0 | WP | Budowlani Chodzież PAB Poznań | 50.34 | 1 | 8 | ||
25 | 57 | Beata Bojarska Jerzy Roszak | 4.0 7.0 | WP | Chaos Gniezno | 50.22 | 1 | 4 | ||
26 | 30 | Tadeusz Masłowski Lech Kurowski | 7.0 7.0 | WP DS | KS Unia I Leszno AZS Polit.VI FWB Wałbrzych | 50.12 | 1 | |||
27 | 17 | Ireneusz Lachowicz Andrzej Grygorczuk | 4.0 4.0 | LB | ZPO SBS DAWID Nowa Sól | 49.77 | 1 | |||
28 | 50 | Włodzimierz Buze Aneta Jarmocik | 18.0 2.5 | MA ZP | Autostrada Eksploatacja & 2S Media ZZBS Szczecin | 49.55 | 1 | |||
29 | 56 | Cezary Bura Jerzy Sieracki | 7.0 7.0 | WP | KS Unia II Leszno KS Unia I Leszno | 49.05 | 1 | |||
30 | 29 | Artur Janeczko Maciej Janeczko | 2.5 4.0 | SL | JOCKER Oświęcim | 48.49 | 1 | |||
31 | 33 | Józef Grybel Jerzy Małek | 2.5 2.5 | DS | KBS Milkowice II Miłkowice KS Konfeks II Legnica | 47.82 | 1 | |||
32 | 22 | Adolf Bogusz Wiesław Wiśniewski | 4.0 4.0 | LB | MILTON-MASTER Głogów | 47.81 | 1 | |||
33 | 16 | Tomasz Kluz Krzysztof Kleinrok | 7.0 7.0 | MP | KS Cracovia 1906 Kraków | 47.58 | 1 | |||
34 | 46 | Karolina Kaszuba Adam Witkowski | | MA | Singleton Warszawa | 47.42 | 1 | |||
35 | 59 | Katarzyna Parcia Leszek Jaworski | 2.0 7.0 | SL | SILESIA-ELMONT Gliwice | 47.13 | 1 | |||
36 | 52 | Waldemar Siuda Andrzej Kaźmierczak | 7.0 7.0 | DS | KBS Piast II Lubań BKB PRNJAVOR Bolesławiec | 46.88 | 1 | |||
37 | 32 | Marta Ostrowska Łukasz Golder | 4.0 4.0 | WP SL | Connector II Poznań GKS Piast I Gliwice | 46.67 | 1 | |||
38 | 51 | Natalia Banaś Irena Furmanek | 1.5 | MP NZ | 46.23 | 1 | ||||
39 | 14 | Małgorzata Pawłowska Dominik Filipowicz | 4.0 12.0 | WP | UKB Kleks Szamotuły CONSUS Kalisz | 46.11 | 1 | |||
40 | 12 | Jan Pawlikaniec Witold Dygas | 4.0 4.0 | DS LB | MKS Nysa III Zgorzelec ZPO SBS DAWID Nowa Sól | 45.59 | 1 | |||
41 | 24 | Jarosław Molenda Lech Warężak | 7.0 7.0 | DS | BKB PRNJAVOR Bolesławiec | 44.26 | 1 | |||
42 | 48 | Zbigniew Halat Skarbimir Kozar | 12.0 4.0 | LB | Steinpol Ilanka 1 Rzepin | 43.20 | 1 | |||
43 | 37 | Marek Heichel Adam Cichoń | 1.0 1.0 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA | 42.61 | 1 | |||
44 | 60 | Michał Nowosadzki Katarzyna Dufrat | 18.0 4.0 | MA DS | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa AZS Polit.III Wrocław | 42.49 | 1 | |||
45 | 40 | Stanisław Iwanicki Łucja Frąckowiak-Iwanicka | 4.0 4.0 | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | 41.05 | 1 | |||
46 | 54 | Anna Puczyńska Karol Gałązka | 2.0 4.0 | MA | Singleton Warszawa Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team | 40.64 | 1 | |||
47 | 11 | Romuald Gabrysz Zbigniew Zubielewicz | 2.0 2.0 | SL | DERBY Katowice | 39.56 | 1 | |||
48 | 21 | Marek Matwijewicz Konrad Wójcik | 2.5 2.5 | LB | ALMAR Zielona Góra Dąb Dębno | 39.43 | 1 | |||
49 | 45 | Jerzy Adamczak Jan Stoklasek | 2.0 2.5 | LB | WDK BEZ ATU Wolsztyn MILTON-MASTER Głogów | 39.35 | 1 | |||
50 | 28 | Grzegorz Konopko Bartosz Mer | 4.0 2.5 | PD | Hetman Białystok | 38.07 | 1 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-07-17 o 10:52:39